کد خبر : 27352

طلای ۱۸ عیار | افزایش قیمت طلا

طلا ۱۸ عیار، به اصطلاح به معنای ۷۵٪ طلا است. این به این معنی است که در هر ۱۰۰ گرم از طلای ۱۸ عیار، ۷۵ گرم طلا خالص و بقیه افزونه‌های دیگر می‌باشد. ارزش و وزن دقیقی برای هر سکه یا جواهر طلا ۱۸ عیار ممکن است متفاوت باشد و باید از مخزن طلای معتبر خریداری کنید تا اطمینان حاصل کنید که دقیقاً ۱۸ عیار است. در ادامه قیمت طلادر بازار را میخوانید

به گزارش ورنداز :

قیمت طلا در بازار 

قیمت طلای ۱۸ عیار در بازار 

طلا ۱۸ عیار، به اصطلاح به معنای ۷۵٪ طلا است. این به این معنی است که در هر ۱۰۰ گرم از طلای ۱۸ عیار، ۷۵ گرم طلا خالص و بقیه افزونه‌های دیگر می‌باشد. ارزش و وزن دقیقی برای هر سکه یا جواهر طلا ۱۸ عیار ممکن است متفاوت باشد و باید از مخزن طلای معتبر خریداری کنید تا اطمینان حاصل کنید که دقیقاً ۱۸ عیار است.

در ادامه قیمت طلادر بازار را میخوانید 

قیمت طلا در بازار با فراز و فرودهایی همراه بوده است. نوسانات قیمت طلا به تحرکات قیمت دلار بستگی دارد بنابراین معامله گران طلا همواره به بازار ارز و قیمت دلار چشم دوخته‌اند.

 

 در حالی قیمت سکه امامی در ابتدای مهرماه در رقم ۲۷ میلیون و ۷۰۴ هزار تومان قرار داشت، امروز یک کانال بالا رفته و به قیمت ۲۸ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسیده است. این یعنی خریداران سکه در طول یک ماه گذشته یک میلیون و ۴۶ هزار تومان سود کرده‌اند.این ارقام در شرایطی است که بازار سکه در نیمه مهرماه به اوج قیمتی و نزدیک به کانال ۳۲ میلیون تومان رسیده است. به دلیل ریسک‌های سیاسی منطقه‌ای و افزایش بهای طلا در بازار جهانی، هفدهم مهرماه قیمت سکه به حدود ۳۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان افزایش یافت.

 

طلا ۹۲ هزار تومان گران شددر این میان، قیمت طلا در بازار به ۲ میلیون و ۴۱۳ هزار تومان رسیده است. این عدد در حالی است که در ابتدای مهرماه هر گرم طلای ۱۸عیار به قیمت ۲ میلیون و ۳۲۱ هزار تومان به فروش می‌رفت‌. این یعنی قیمت طلا در این مدت ۹۲ هزار تومان افزایش قیمت داشته است. البته هفدهم مهرماه هر گرم طلای ۱۸عیار، مرز ۲ میلیون و ۵۱۴ هزار تومان را رد کرده بود.

منبع تیتر کوتاه
ارسال نظر

تبلیغات متنی