کد خبر : 26681

علی صبوری | علی صبوری کمدین

علی صبوری در بیمارستان روانی بستری شد

به گزارش ورنداز :

علی صبوری 

علی صبوری در بیمارستان روانی بستری شد

بیوگرافی علی صبوری

علی صبوری،  جوان پراستعداد در زمینه کمدی، متولد 3 شهریور ماه 1371 در شهر مشهد میباشد.
علی صبوری دارای یک برادر کوچک تر به نام آرمان اسـت کـه فرد موفقی در حوزه گرافیک اسـت. شغل خانوادگی علی صبوری فعالیت در بازار آهن آلات صنعتی اسـت و بـه گفته خودش زندگی خوب و وضعیت مناسبی دارند.


علی صبوری لقب واینر را دارد. در خصوص این لقبِ علی صبوری باید گفت که واینر به کسانی گفته می شود که در عرصه مجازی بکار طنز سرگرم هستند و ویدئوهای خنده‌دار از کارها و اجراهای خویش با مخاطبان شان به اشتراک می گذارند. او خود در این باره گفته است که فعالیت هنری در قالب طنز را از شبکه اجتماعی اینستاگرام آغاز نموده است و اکنون هم در تلویزیون مشغول به فعالیت است.

 ماجرای استندآپ های اینستاگرامی

2 روز بود که گوشی پدرم را گرفته بودم و خودم از این گوشی های ساده داشتم. در مسیر حرکت، شبکه اجتماعی اینستاگرام را نصب کردم. همین طور به این نرم‌افزار نگاه می کردم دیدم چه جالبه اینها از خودشان ویدئویی می گیرند که حالت استندآپی دارد. من از خودم ویدئویی گرفتم و چند کامنت داشتم؛ یکی به من گفت چقدر پول می دهی این ویدئوی تو را در صفحه های پربازدید، بگذاریم. گفتم چه قدر؟ گفتند 50 هزار تومان. گفتم می شود از من 30 هزار تومان بگیرید؟در بین کمدین ها و طنازها، الگویی داری یا فکر می کنید به کسی شبیهی؟
هیچ کس نیست واقعاً. به نظرمن رضا عطاران، مهران مدیری و محسن تنابنده مغز متفکرند که مؤلف و سبک خودشان را دارند.اگر قرار باشد من 10 سال دیگر رضا عطاران بشوم که در بهترین وضعیت این کاراکتر را داریم و لذت می بریم. دوست دارم کمدین جدیدی بشوم که بتوانم در خدمت هم نسلی های خودم باشم. در نسل جدید ما کمدین نداریم. ما در ایران" شومن" زیاد داریم ولی این که بتواند سریالی طنز و یا ماجرایی را تعریف کند کمتر شاهدیم؛ در خارج از کشور این گونه استندآپ کمدی را زیاد داریم.

علی صبوری، بازیگر، دستیار صحنه و جانشین تولید سینما و تلویزیون در استوری اینستاگرامی نوشت که دکتر او دستور داده که در بیمارستان روانی بستری شود.

علی صبوری چهره معروف در مسابقه خنداننده‌ شو و بازیگر تلویزیون از بستری شدن خودش در بیمارستان روانی خبر داد.

علی صبوری، بازیگر، دستیار صحنه و جانشین تولید سینما و تلویزیون، در آثاری همچون برنامه تلویزیونی «خندوانه»، سریال تلویزیونی «آخر خط» و سریال تلویزیونی «بوتیمار» فعالیت داشته است.

lr11zsDfKJgF

ارسال نظر

تبلیغات متنی