کد خبر : 26610

رزیتا غفاری | وصیت رزیتا غفاری

وصیت رزیتا غفاری همه را شوکه کرد. وصیت رزیتا غفاری به آتش کشیدنش بعد از مرگ بود. در ادامه ویدیویی از وصیت رزیتا غفاری را ببینید.

به گزارش ورنداز :

رزیتا غفاری

وصیت رزیتا غفاری

وصیت رزیتا غفاری همه را شوکه کرد. وصیت رزیتا غفاری به آتش کشیدنش بعد از مرگ بود. در ادامه ویدیویی از وصیت رزیتا غفاری را ببینید.

رزیتا غفاری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان 25 دی ماه سال 1351 متولد شد.

این بانوی هنرمند کشورمان فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی سینما است. پدر او مهندس مکانیک بوده و سالها قبل فوت کرده است و مادر ایشان فوق لیسانس دکوراسیون داخلی می باشد.

رزیتا غفاری فرزند دوم خانواده است و تنها یک خواهر دارد. او به دلیل نزدیکی محل سکونت خود به سینمای آزادی تهران، از دوران کودکی به سینما علاقه مند شده و این اتفاق را دلیل مهمی بر بازیگر شدن خود می‌داند.

ازدواج رزیتا غفاری

رزیتا غفاری در سالهای جوانی و زمانی که 27 سال داشت ازدواج کرد و همسر او عباس صالحی از چهره پردازان و تهیه کنندگان کشورمان است.

فرزند رزیتا غفاری

همسر این بانوی بازیگر در خارج از کشور به تحصیل در رشته چهره پردازی پرداخت و همین موضوع سبب شد تا این زوج چند سالی را ساکن شهر تورنتو شوند و دخترشان تارا، آذرماه سال 1385 در کانادا متولد شده است.

بعد از اتمام تحصیلات همسر رزیتا غفاری و بزرگ‌تر شدن دخترشان این زوج تصمیم گرفتند که به ایران بازگردند و خانم بازیگر فعالیت های هنری اش را از سر گرفت.

رزیتا غفاری از بازیگران بی حاشیه و آرام دنیای هنر است که همیشه از حواشی به دور بوده و زندگی آرامی در کنار همسر و دخترش دارد.

حجم ویدیو: 1.07M | مدت زمان ویدیو: 00:00:51
ارسال نظر

تبلیغات متنی