کد خبر : 26522

نسرین مقانلو | پسر مرحوم نسرین مقانلو | جشن تولد پسر مرحوم نسرین مقانلو

در ادامه جشن تولد پسر مرحوم نسرین مقانلو سر مزارش را ببینید. ویدیو جشن تولد پسر مرحوم نسرین مقانلو بسیار ناراحت کننده است.

به گزارش ورنداز :

جشن تولد پسر مرحوم نسرین مقانلو

در ادامه جشن تولد پسر مرحوم نسرین مقانلو سر مزارش را ببینید. ویدیو جشن تولد پسر مرحوم نسرین مقانلو بسیار ناراحت کننده است.

بیوگرافی نسرین مقانلو

نسرین مقانلو متولد یکم تیرماه ۱۳۴۷ در شهر تهران است. فرزند اول خانواده است و یک خواهر و یک برادر دارد. خواهر نسرین مقانلو در امریکا زندگی می کند و برادرش مربی سطح بالای تکواندو است. مادرش قبل از انقلاب تئاتر کار می کرده است.

خانواده نسرین مقانلو ( همسر و پسرانش ) در امریکا زندگی می کنند. برای دیدار با خانوادش یا او به امریکا می رود یا خانواده اش به ایران می آیند. دو پسر دارد به نام های ارشیا و آرین که در امریکا به دنیا آمده اند و همانجا بزرگ شده اند.

نسرین مقانلو فعالیت خود را با فیلم امید در سینما آغاز کرد و با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت. وی پس از بازی در فیلم نابخشوده چند سالی را خارج از کشور گذراند. وی سپس به ایران بازگشت و بازی در سینما و تلویزیون را ادامه داد. بازی در فیلم مهمان مامان وی را به عنوان یک بازیگر توانا مطرح کرد.

مرگ پسر نسرین مقانلو

نسرین مقانلو، بازیگر مشهور از درگذشت پسر بزرگ خود، ارشیا خلیلیان در سن ۲۶ سالگی خبر داده است.

مقانلو از همسر خود کمال خلیلیان، فوتبالیست سابق، دو پسر به نام های ارشیا و آرین دارد که هر دو متولد و بزرگ شده ی آمریکا هستند و در همانجا تحصیل کرده اند.

حجم ویدیو: 8.03M | مدت زمان ویدیو: 00:01:08
ارسال نظر

تبلیغات متنی