کد خبر : 26517

تخم مرغ با هواپز | آموزش درست کردن تخم مرغ با هواپز

روش درست کردن تخم مرغ با هواپز بسیار راحت است. در ادامه آموزش درست کردن تخم مرغ با هواپز را یاد بگیرید و به راحتی در خانه درست کنید.

به گزارش ورنداز :

تخم مرغ با هواپز

روش درست کردن تخم مرغ با هواپز بسیار راحت است. در ادامه آموزش درست کردن تخم مرغ با هواپز را یاد بگیرید و به راحتی در خانه درست کنید.

طرز تهیه تخم مرغ با هواپز

برای تهیه تخم مرغ آب پز در سرخ کن بادی بین 13 تا 17 دقیقه بسته به مدل و سلیقه شما زمان نیاز است.

  1. سرخ کن هوا را به مدت 120 تا 250 دقیقه در دمای 3 فارنهایت (5 درجه سانتیگراد) گرم کنید.
  2. سبد را باز کرده و تخم مرغ ها را داخل آن قرار دهید تا نشکند.

  3. سرخ کن را به مدت 17 دقیقه در دمای 120 درجه سانتیگراد قرار دهید.
  4. تخم مرغ ها را خارج کرده و سریع در ظرفی با آب سرد بریزید (اگر چند تکه یخ بگذارید بهتر است).

نکاتی برای درست کردن تخم مرغ با هواپز

در راهنما ما محدوده زمانی را برای شما قرار داده ایم که بسته به سلیقه شما متفاوت است. اگر تخم مرغ را با زرده نیمه خام میل می کنید، می توانید آن را به مدت 13 دقیقه بپزید. 2 دقیقه دیگر اضافه کنید تا نیم پز شود. در نهایت با 17 دقیقه یک زرده کاملا سفت به دست می آورید.

با این حال، بسته به ظرفیت و مدل سرخ کن بادی که دارید، زمان ممکن است متفاوت باشد. پختن تخم مرغ در سرخ کن 1800 واتی با سرخ کن 1300 واتی یکسان نیست. بنابراین، توصیه می کنیم تا زمانی که ترکیب مناسبی برای سرخ کن خود پیدا کنید، با زمان بازی کنید.

هنگام قرار دادن آنها، می توانید آنها را مستقیماً در کف سبد یا روی لوازم جانبی گریل (در صورت داشتن) سرخ کن بادی خود قرار دهید. البته، می توانید چندین تخم مرغ آب پز را همزمان بپزید، به اندازه ای که روی سطح سبد شما قرار می گیرد.

در نهایت، فراموش نکنید آنها را به سرعت خنک کنید و پوست آنها را جدا کنید و مراقب باشید که خود را نسوزند (می توانید این کار را زیر آب لوله کشی انجام دهید).

حجم ویدیو: 11.96M | مدت زمان ویدیو: 00:00:55
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی