کد خبر : 26509

فال روزانه | فال روزانه ۱۶ شهریور

فال روزانه پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ را در ورانداز میخوانید

به گزارش ورنداز :

فال روزانه ۱۶ شهریور 

فال روزانه پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ را در ورانداز میخوانید 

فال روزانه متولدین فروردین

امروز حتما صحبت کردن با یکی از دوستان خوبتان در مورد مشکلاتی که در حال حاضر دارید را در برنامه ی خود قرار دهید. اجازه ندهید غرور جلویتان را بگیرد و خودتان را از حمایت و کمکی که می توانید به دست بیاورید محروم نکنید. اگر اشتباهی کرده اید و یا می ترسید که خطایی از شما سر زده باشد خودتان را با عذاب وجدان آزار ندهید. با شخصی که مورد اعتمادتان است در این مورد صحبت کنید تا خیالتان راحت شود. رقابت با شخصی باعث می شود شما با انگیزه و کوشاتر بشوید و زودتر به آنچه که می خواهید برسید. بیشتر از آنکه به ظاهر توجه کنید به باطن طرف مقابل بیاندیشید. شخصی مثل یک فرشته درست سر بزنگاه به کمکتان خواهد آمد، شاکر باشید که خطر از بیخ گوشتان خواهد گذشت.

فال امروز متولدین خرداد

خودتان را گول نزنید و واقعیت را همان طوری که هست ببینید، نه آن طوری که دلتان می خواهد باشد. این کار می تواند ضررهای جبران ناپذیری برای شما به همراه داشته باشد. شما نمی توانید برای همیشه در عالم رویا زندگی کنید و دیر یا زود مجبور خواهید شد با حقیقت روبرو شوید. ذهن شما سرشار از ایده ها و افکار مختلف است و تصاویر با سرعت تمام دارند از جلوی چشمتان رد می شوند. اگر کاری نکنید این وضعیت شما را هیجان زده و استرسی خواهد کرد. ایده هایی که به نظرتان جالب می آیند را یادداشت کرده و بلافاصله به سراغ کارهایی بروید که باعث آرامش شما خواهند شد. آرام بودن و گوشه گیر بودن را با هم یکی نکنید، با دیگران همکاری و فعالیت داشته باشید گوشه گیری شما را منزوی می کند. در مقابل شخصی که دائم دنبال ایراد گرفتن و محکوم کردن شماست آرام و متین رفتار کنید اما از او فاصله بگیرید، او خیر شما را نمی خواهد.

فال روزانه متولدین تیر

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید انرژی بسیار زیادی در وجود خود احساس می کنید. اما زیاد روی این احساس خود حساب باز نکنید، چون به احتمال زیاد خیلی زود احساس خستگی به سراغتان خواهد آمد، پس باری بیش از حد توانتان به عهده نگیرید. امروز شما نگران حال کسی که دوست دارید و یا یکی از دوستان نزدیکتان هستید، او خیلی افسرده و غمگین به نظر می رسد و شما احساس می کنید که هیچ کاری برای بهتر کردن حال او از دستتان بر نمی آید. به همین دلیل هم ترجیح می دهید از او فاصله بگیرید. اما الان دقیقا همان زمانی است که باید در کنار او باشید. به خاطر کمکی که چند وقت پیش به کسی کرده بودید و باعث نجات او از یک مخمصه شده بودید از شما تقدیر شایسته ای می شود. در کار یا تحصیل به موفقیت بزرگی می رسید. با توجه به خصوصیاتی که از نظر روحی و جسمی دارید شما این روزها نیاز مبرمی به حضور در فضای سبز دارید.

فال فردا متولدین مرداد

امروز به سلامت جسمانی خود توجه و رسیدگی بیشتری بکنید. اگر احساس خستگی و ضعف جسمانی دارید به خودتان فشار نیاورید و به بدنتان استراحت کافی بدهید. اگر به وضعیت جسمانی خود رسیدگی نکنید ممکن است تا آخر روز احساس بیماری کنید. یکی از اعضای خانواده تان افسرده و ناراحت به نظر می رسد و علاقه ای هم به صحبت کردن در مورد موضوعی که باعث ناراحتی او شده است نشان نمی دهد. این حالت او دارد روی همه تأثیر می گذارد و حتی حال شما را هم بهم می ریزد. این موضوع را به او بگویید و از او بخواهید مشکلش را با شما در میان بگذارد. در مورد مسئله ای عاطفی امروز و فردا کردن شرط عقل و تدبیر نیست. قدر لحظه ها را بدانید و آن ها رو بیهوده از دست ندهید. به پدر و مادرتان بیشتر توجه کنید. برای خرید یا نقل مکان بهتر است هرچه زودتر تصمیم بگیرید، کار را برای خودتان سخت تر نکنید. شما کارهای واجب تر دارید.

فال امروز متولدین شهریور

امروز اتفاقی غیر عادی شما را به خود جذب خواهد کرد، مخصوصا اگر زندگی این رزها به نظرتان تکراری و خسته کننده شده باشد. اگر درگیر شدن در این ماجرا خطر یا ضرری برای شما ندارد هیچ اشکالی ندارد که از این طریق کمی هیجان وارد زندگیتان بکنید. البته شروع یک ورزش جدید یا رفتن به جایی که تا به حال نرفته اید روش خیلی سالم تری برای به دست آوردن این هیجان می تواند باشد. اگر در طول روز تماس هایی با شما گرفته می شود که احساس می کنید آرامش آخر هفته شما را بهم خواهند زد تا جای ممکن تلفن را جواب ندهید. شما ذاتا خوش سلیقه هستید، از این خصوصیت تان در زمان مناسب استفاده خوبی خواهید کرد. به عقب برنگردید، چشمتان به افق های روبرو باشد، نه فرصت های از دست رفته. تلاش های شما بالاخره جواب خواهد داد، گرچه کارها با سرعتی که شما توقع دارید. پیش نمی رود. بهتر است کمی صبور باشید.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز فرصت خیلی خوبی است برای این که اهداف جدیدی را برای خودتان مشخص کرده و یا اهداف فعلی خودتان را مورد بازبینی قرار دهید. اگر هنوز لیستی از کارهایی که می خواهید انجام دهید ندارید دیگر وقت آن رسیده است که این فهرست را آماده کنید. به تمام خواسته ها و اهداف خود فکر کنید و به افکارتان اجازه بدهید که آزادانه حرکت کنند. سپس اولویت بندی کنید و مراحل رسیدن به این اهداف را برای خود مشخص کنید و زمانی تقریبی را برای آنها در نظر بگیرید. در جمعی مراقب زبانتان باشید، گاهی لزومی ندارد هر چیزی که به ذهن تان می رسد، به زبان هم بیاورید. شما انسانی بخشنده و بدون کینه هستید، همین خصوصیت تان این روزها در مورد شخصی به کمک تان می آید. در مورد سفر جدی تر فکر کنید، به آرامش تان کمک می کند. یک تماس را بی جواب گذاشته اید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز سعی کنید در دسترس دوستانی که به یک گوش شنوا و یا به شانه ای برای گریه کردن نیاز دارند باشید. حتی اگر کمی خسته و بی حوصله هستید یا کارهای زیادی برای انجام دادن دارید آنها را از خودتان نرانید. شاید شما تنها کسی باشید که می تواند به او کمک کند. گوش کردن به حرف هایش انرژی زیادی از شما نخواهد گرفت و به احتمال زیاد کاری بیشتر از این لازم نیست انجام بدهید. در حال حاضر بهتر است برای هیچ گونه سفری برنامه ریزی نکنید و برای چند روز هم که شده دست نگه دارید. زیرا به احتمال زیاد با تأخیرها و مشکلات کوچک و بزرگ زیادی مواجه خواهید شد. مراقب شخصی چاپلوس باشید که برای پیشرفت مقاصد خود می خواهد شما را به بالاترین نقطه برساند، اما بعد ناگهان رهایتان کند. خودتان را درگیر مسائل دیگران نکنید. پیاده روی به صورت روزانه را اگر یک عادت قرار دهید برای تان بسیار مفید خواهد بود. به روح و جسمتان کمک می کنید.

فال روزانه متولدین آذر

اگر احساس خستگی می کنید کمی بیشتر به خودتان رسیدگی کنید. هیچ اشکالی ندارد اگر امروز برنامه ی کاریتان را سبک تر کرده و یا اصلا به طور کلی کار را تعطیل کرده و به خودتان استراحت مطلق بدهید. این کار خیلی بیشتر از آنچه انتظارش را دارید به شما آرامش خواهد داد و خستگیتان را در خواهد کرد. اگر کارهای زیادی برای انجام دادن دارید سعی کنید کارهایی را در اولویت قرار دهید که به فعالیت بدنی زیادی نیاز ندارند و حواستان باشد که بدنتان کی به شما هشدار می دهد و ابراز خستگی می کند. برای گفتگو به جمعی دعوت خواهید شد، مراقب باشید بحث از کنترل تان خارج نشود. برای خرید یک هدیه فکرتان مشغول می شود. در نوشیدن و خوردن حد اعتدال را نگه دارید. مسئولیت مهمی به عهده شماست حواستان باشد تا رسیدن به نتیجه مطلوب به آن رسیدگی کنید.

فال روز متولدین دی

اگر امروز کمی عصبی هستید و فشار زیادی روی خودتان احساس می کنید صدای اهنگتان را زیاد کنید و با صدای بلند، با صدای خیلی بلند، با آن همراهی کنید. این کار باعث خواهد شد که میزان خیلی زیادی از احساسات سرکوب شده ی درونتان و خشم و فشار عصبیتان را تخلیه کنید. امروز از طرف شخصی که چنان قبولش دارید که هر چه بگوید چشم بسته قبول می کنید اطلاعات اشتباهی در رابطه با مسائل مالی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. آن چه می شنوید را بدون فکر کردن و تحقیق و بررسی کافی نپذیرید. لزومی ندارد که بخواهید دائم خودتان را به دیگران ثابت کنید. در مورد مسائل کاری تان متوجه تغییرات اوضاع باشید، گرچه دیگران در مقابله با تغییرات ناگهانی انعطاف ناپذیر می شوند، اما شما با تمام وجود آماده اید تا راه را برای تغییرات مثبت باز کنید.

 فال متولدین بهمن

اگر امروز صبح که از خواب بیدار می شوید کمی احساس تنبلی و بی حوصلگی می کنید یک آهنگ خیلی شاد بگذارید تا انرژی بگیرید و سر حال بیایید. در حالی که دارید کارهایتان را انجام می دهید با آهنگی که گوش می کنید هم خوانی کنید تا کارهایتان خیلی سریعتر از آن چیزی که انتظار دارید پیش بروند. یکی از افرادی که به شما خیلی هم نزدیک است امروز ممکن است در رفتار و حرف های خود زیاد صداقت نداشته باشد. در واقع این فرد به منظور حفاظت از شما حقیقتی را از شما مخفی می کند. اگر به نظرتان می رسد که یک جای کار ایراد دارد پیش از پذیرفتن آنچه که می شنوید کمی دست نگه دارید. برای یک تصمیم گیری بهتر است با شخصی مشورت کنید. مطالعه و تحقیق را کنار نگذارید، چرا که برای پیشرفت تان در کار به آن احتیاج دارید. اگر می خواهید مشکل کسی را حل کنید باید مطمئن باشید که قادر به این کار هستید، وگرنه انرژی خود را هدر می دهید و در ضمن دلخوری هم ایجاد می کنید.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    اسفند نداشت؟🤨🤨🤨

تبلیغات متنی