کد خبر : 26499

مجتبی شفیعی | مجتبی شفیعی کیست؟ | بیوگرافی مجتبی شفیعی

مجتبی شفیعی کیست؟ مجتبی شفیعی که از اینستاگرام بسیار معروف شد و با زودنیوز نیز به معروفیت خود افزود. در ادامه با مجتبی شفیعی آشنا شوید.

به گزارش ورنداز :

مجتبی شفیعی

مجتبی شفیعی کیست؟ مجتبی شفیعی که از اینستاگرام بسیار معروف شد و با زودنیوز نیز به معروفیت خود افزود. در ادامه با مجتبی شفیعی آشنا شوید.

بیوگرافی مجتبی شفیعی

مجتبی شفیعی متولد ۷ مهر ۱۳۶۷ در اصفهان، گوینده است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت می باشد که در کنار گویندگی رادیو کار دوبله و بازیگری انجام می دهد که با رادیو سرنا و حالا با زود نیوز معروف شده است.

بازیگری در تئاتر و تلویزیون

مجتبی شفیعی

ایشان قبل از به روی صحنه رفتن در تئاتر، به طور جدی با تولید آیتم طنز در برنامه «اینجا ایران است» فعالیت خود را شروع نمودند که در این مسیر تنها نبوده و خانم کیانی همکار و همراه وی بود. مجتبی نخستین بار در سن ۲۲ سالگی (سال ۸۹)، با بازی در قسمتی از سریال قصه‌های تیبان به اسم امانت دار وارد قاب تلویزیون شد. او در این نقش آفرینی با مینا جعفرزاده هم بازی بود.

قصه های تبیان

سال 89 ( 22 سالگی ) در یک قسمت از سریال « قصه های تبیان » بازی کرد ، نام آن قسمت « امانت دار » بود .

رادیو سرنا و زود نیوز

به مدت سه سال در رادیو اینترنتی سرنا بسیار مورد استقبال قرار گرفت تا اینکه سال ۹۷ با انتشار ویدیوهای اخبار زود نیوز به شدت سر زبان ها افتاد

هدف از زود نیوز

زود نیوز یک کار متفاوت در قالب اخبار طنز شکل گرفت که در آن یک محتوای اجتماعی، سیاسی و اقتصادی که درد مردم است با زبان طنز بیان می کنیم

هدفمان صرفا یک تسکین و انبساط خاطر مخاطب مان است.

ایده زود نیوز مجتبی شفیعی

بیوگرافی مجتبی شفیعی

مجتبی شفیعی در این مورد می‌گوید: در رادیو برنامه‌ای به اسم اینجا ایران داشتم که دربخش‌هایی از آن اخبار طنز داشت. ما سعی کردیم این ایده را تصویری کنیم. با آقای مهجوری که آشنا شدم کار را شروع کردیم و بازتاب‌های خوبی هم داشتیم.قبلا ۴ نفر بودیم که یکی از اعضای گروه رفت و حالا ٣ نفره کار را ادامه می‌دهیم، من، جواد مهجوری و منیر باقرپور که در واقع اخبار ناشنوایان را می‌گوید. خانمی هم قبلا کنار من اخبار می‌گفت که رفت چون توقعاتشان از کار خیلی زیاد بود. ما در حال حاضر در مشهد تیزرها را تهیه می‌کنیم اما خودم اهل یزد و اصفهان هستم.

ایشان می‌گوید:

بازیگران کشورمان، ایده وسوژه‌های اخبار زودنیوز برگرفته از برنامه رادیویی (اینجا ایران است) می‌باشد، که به طورپادکست‌های ۴ تا ۷ دقیقه در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود. زود نیوز یک کار متفاوت در قالب اخبار طنز شکل گرفت که در آن یک محتوای اجتماعی، سیاسی و اقتصادی که درد مردم است با زبان طنز بیان می‌کنیم.

خبرنگار مجری

چند سال پیش مدتی کوتاهی بعنوان مجری خبرنگار برنامه فرمول یک کار کرد تا اینکه با تئاتر هم چندین اجرای نمایش در کشورهای مختلف را نیز تجربه کرد.

ازدواج

مجتبی شفیعی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

درآمد

شفیعی در حالی از عدم حمایت از کلیپ های تولیدی خود خبر می دهد و می گوید کار ما دلی است که تعرفه تبلیغات در این ویدیو ها به چندین میلیون تومان می رسد.

ارسال نظر

تبلیغات متنی