کد خبر : 26482

فال تاروت | فال تاروت ۱۵ شهریور

فال تاروت چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ را در ورانداز میخوانید

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ را در ورانداز میخوانید 

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت پاپ

کارت پاپ :  شما در حال حاضر از وضعیتی که دارید خوشحال هستید، اما اگر شرایطی به وجود بیایند که پیشرفتتان را کند کنند به این خوشحالی باقی نخواهید ماند. بجای این که مقاومت ها و مخالفت هایی که با شما می شوند را به راحتی بپذیرید آماده اید تا با هر کسی که بخواهد سر راهتان بایستد مبارزه کنید. متاسفانه جنگیدن با کسی که از لحاظ مقام و موقعیت از شما بالاتر است تنها فشار و استرس را بیشتر خواهد کرد. بهتر است فعلا بجای رقابت همکاری کنید.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت ماه

کارت ماه :  امروز حال و هوایتان حالت ثابتی ندارد و احساساتتان مدام در حال تغییر هستید؛ در میان گذاشتن این حالتان با کسی که مورد اعتماد شماست حالتان را خیلی بهتر خواهد کرد. این احتمال که ممکن است اتفاقات خوبی در انتظارتان باشند را، حتی اگر هنوز هیچ نشانی از آنها دیده نمی شود، دست کم نگیرید. البته قبل از ورود این اتفاقات خوب به زندگیتان باید برای مبارزه با چند مانع کوچک خودتان را آماده کنید. اگر این سربالایی را با تلاش و جدیت پشت سر بگذارید به نقطه اوج خواهید رسید و پس از آن راهتان سرپایینی و راحت خواهد بود.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت قدرت

کارت قدرت :  امروز شما و دوستانتان با انرژی و اراده تمام آماده اید تا تمام مشکلات دنیا را حل کنید، اما ممکن است هشدارهای یک نفر در رابطه با روش های اشتباهتان سرعت شما را کم کند. شاید این حرف ها روی شور و هیجان شما اثر منفی بگذارند، اما بهتر است که به آنها توجه کنید. نگران نباشید، با همفکری خواهید توانست به این مشکلات غلبه کرده و مسیرتان را با قدرتی بیشتر از قبل ادامه دهید. ترکیب صحیح عمل گرایی و همدلی نتایج مثبتی برای شما به همراه خواهد داشت.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  امروز جاه طلبی حرفه ای شما ذهنتان را به خود درگیر کرده و به فکر پیدا کردن راهی برای بالا رفتن از پله های نردبان موفقیت هستید. اما متاسفانه ار لحاظ جسمی زیاد سرحال نیستید و این عدم تعادل بین ذهن و جسمتان مانع به ثمر رساندن ایده های بزرگی که دارید خواهد شد. البته جای هیچ گونه نگرانی نیست با داشتن استراحت کافی خواهید توانست از فردا و با بهتر شدن حالتان به فکر اهدافتان و عملی کردن آنها باشید.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت برج

کارت برج :  شما با اراده تمام تصمیم گرفته اید که بالاتر از هر زمان دیگری بروید و قله های موفقیت را فتح کنید، اما گاهی لازم است برای داشتن یک شروع موفقیت آمیز دست نگه داشته و کیفیت عملکردتان را بررسی کنید و آماده سازی هایی که کرده اید را یک بار دیگر از نظر بگذرانید. اگر هوشمندی کافی برای این که با سرعت کمتری مسیرتان را آغاز کنید نداشته باشید، در میانه راه مدام مجبور به داشتن توقف های طولانی خواهید بود. یادتان که نرفته دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است.

 

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت ارابه

کارت ارابه :  امروز تنها کاری که می خواهید انجام دهید تکمیل وظایفی است که به عهده دارید، اما تغییرات ناگهانی که در شرایطتان ایجاد می شوند ایجاب می کنند که با احتیاط بیشتری پیش بروید. قبل از ادامه مسیرتان همه جوانب را بررسی کنید و ببینید آیا هر آن چه لازم است را در اختیار دارید. نگران زمانی که از دست خواهید داد نباشید، این کار شاید الان سرعتتان را بگیرد، اما در دراز مدت کاراییتان را بیشتر خواهد کرد.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  امروز سطوح متغیر شور و نشاط شما واقعا گیج کننده هستند، یک دقیقه با انرژی تمام می خواهید پیش بروید و یک دقیقه دیگر هیچ میلی به رفتن ندارید و می خواهید تا ابد همینجا که هستید بمانید. از طرفی هم شرایط اطرافتان اوضاع را برایتان بدتر کرده اند و نمی دانید کی باید حرکت کرده و کی بایستید. با وجود این که این محدودیت ها برایتان ناخوشایند هستند، بد نیست بدانید که در واقع این حد و مرزها به نفع خودتان هستند و کمک می کنند از گرفتن تصمیم اشتباه و عجولانه خودداری کنید.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  امروز کارهای بسیاری برای انجام دادن دارید و خودتان هم برای انجام این کارها کاملا آماده هستید. رویتان را به خاطر مشکلات کوچکی که ناگهان سر راهتان سبز می شوند در هم نکنید. این مشکلات در کمال تعجب به نفع شما تمام خواهند شد، زیرا باعث می شوند به مشکلات بزرگ تر احتمالی که می توانستند بعدتر راهتان را سد کنند پی برده و آنها را مهار کنید. پس بهتر است که سعی نکنید از روی این دست اندازهای کوچک با سرسختی تمام رد شوید و دلیل و منبع آنها را نادیده بگیرید.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت خورشید

کارت خورشید :  از طرفی دلتان می خواهد که روز تعطیلتان را به بازی و تفریح و استراحت بگذرانید و از طرفی هم می دانید که به نفعتان است امروز را هم با تلاش و کوشش همیشگیتان همراه کنید. شاید در ابتدا تسلیم اشتیاق خود به لذت بردن از روزتان شوید، اما در اوج خوش گذراند هم این احساس که کار ناتمامی در انتظارتان است شما را راحت نخواهد گذاشت. شما خیلی خوب می دانید که اگر خودتان را برای سفری که در راه رسیدن به اهدافتان پیش رو دارید به خوبی آماده کنید تا چه حد موفق خواهید بود.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  این که اگر پشتکار و اراده نداشته باشید به هیچ جایی نخواهید رسید به تجربه به شما ثابت شده است، پس حتی اگر موانعی بزرگتر از آن چه فکرش را می کرده اید سر راهتان قرار گرفتند هم با اطمینان خاطر روی رسیدن به هدفتان متمرکز خواهید ماند. شاید کارهایی که انجام می دهید در حال حاضر تایید و تحسین نشوند، اما اگر میدان را خالی نکنید در نهایت تلاش هایتان برای همه آشکار خواهند شد.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت عدالت

کارت عدالت :  اگر اجازه دهید احساس نگرانی و استرس شما از کنترل خارج شود رفتار دوستانه شما امروز تحت تأثیر این موضوع قرار خواهد گرفت. شاید این طور به نظرتان برسد که اطرافیانتان یکی پس از دیگری جلوی راه شما را گرفته و نمی گذارند که به هدف خود برسید، اما حتی اگر احساس محدودیت کردید هم نباید عصبانی شده و واکنش تندی نشان دهید. جریحه دار کردن احساسات دیگران کمکی به پیشرفت شما نخواهد کرد و علاوه بر این حال بدی را نیز در وجودتان باقی خواهد گذاشت. 

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت شیطان

کارت شیطان :  با وجود این که یک دلتان می گوید امروز را استراحت کنید و از روز تعطیل خود لذت ببرید، دل دیگرتان با اراده تمام می خواهد وظایف و کارهایی که در انتظارتان هستند را انجام دهید. شاید فرار به دنیای فکر و خیال راهی لذت بخش به نظر بیاید، اما شرایط فعلی اجازه نخواهند داد جای زیاد دوری بروید. شاید دلتان بخواهد با خرید چیزی گران قیمت خودتان را خوشحال کرده و موقتا حس کنید به خواسته هایتان رسیده اید، اما این احساس کاملا موقتی است و خوب می دانید که خواسته های شما خیلی بزرگ تر از این حرف ها هستند.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ن

    ❤️❤️❤️😍🙏🏼

تبلیغات متنی