کد خبر : 26481

چسب یک دو سه | ترفند جدا کردن چسب یک دو سه

راه های جدا کردن چسب یک دو سه از روی پوست را در این مطلب میخوانید

به گزارش ورنداز :

جدا کردن چسب یک دو سه از روی دست 

راه های جدا کردن چسب یک دو سه از روی پوست را در این مطلب میخوانید 

جدا کردن چسب 123 با آب گرم و صابون

به همراه صابون می تواند باندینگ چسب را کم کند تا به سادگی جدا شود .آب گرم داخل یک ظرف بریزید سپس ۱ قاشق غذاخوری پودر صابون داخل آن حل کنید و قسمت چسبی را به مدت ۳۰ الی ۶۰ ثانیه داخل آن قرار دهید .

برای تاثیر بیشتر میتوان از محلول اسیدی آبلیمو در آب مخلوط کرد و سپس صابون را اضافه کرد.بعد از مدت گفته شده چسب را از سطح پوست به آرامی جدا کنید.

پاک کردن چسب یک دو سه از روی دست

بعضی از موادهای خانگی به نرم شدن چسب کمک می کنند و به شما کمک می کنند تا پوست خود را تمیز کنید، در ادامه چند روش آسان و کارآمد برای پاک کردن چسب 123 از روی پوست دست را آماده کرده ایم .

اول از همه با دست چسب قطره ای را ازسطح پوست جدا کنید.اگر چسب فقط روی یک انگشت چسبیده است بگذارید تا کاملا خشک شود سپس با ناخن آن را بکنید . اگر چسب پایدار بود و احساس درد کردید از روش های دیگر استفاده کنید.

استفاده از آستون برای پاک کردن چسب 123

،مقداری از حلال لاک که حاوی آستون هست را روی چسب بریزید تا چسب شروع به نرم شدن کند سپس با آب و صابون شست و شوی دهید. با پنبه یا دستمال آستون را روی پوست نزنید زیرا باعث حساسیت پوستی می شود.آستون باعث حل شدن ”سیانواکریت” که ماده اصلی در چسب قطره ای123 است می شود.

مایع لباسشویی برای از بین بردن چسب یک ، دو، سه

¼ لیوان مایع لباسشویی را با ۱ لیوان آب داغ ترکیب کرده و محل چسب را در آن قرار داده و سعی کنید از کناره ها آن را جدا کنید تا از بین رفتن چسب اینکار را ادامه دهید .

استفاده از مایع لباسشویی برای پاک کردن چسب یک دو سه

پاک کردن چسب 123 با استفاده از کره

مقداری کره روی چسب بزنید و پوست را کامل به آن آغشته کنید تا چسب رها شود. در صورت نداشتن کره از روغن زیتون نیز می توان استفاده کرد.این روش برای پوست های حساس مناسب می باشد .

استقاده از کره

نمک برای پاک کردن چسب 123 از روی پوست

۲قاشق غذاخوری نمک را روی چسب ریخته و مقدار کمی آب به آن اضافه کنید سپس به مدت ۳۰ تا ۶۰ ثانیه روی پوست را ماساژ دهید و آبکشی نمایید . خمیر حاصله از آب و نمک به دلیل خاصیت سایندگی میتواند چسب قطره ای یک دو سه را از بین ببرد .

خمیر دندان برای پاک کردن چسب 123 از روی دست

مقداری خمیردندان را روی انگشت زده سپس روی محل چسبی ماساژ دهید. به مدت چند دقیقه با اسفنج، مسواک یا پارچه درمنطقه مورد نظرسایش ایجاد کنید.خمیردندان به دلیل داشتن مواد ساینده میتواند باعث کنده شدن چسب شود.

استفاده از وازلین

محل چسب خورده با آب و صابون شسته سپس وازلین روی آن زده سپس به مدت ۱ دقیقه آن را ماساژ دهید.در صورت از بین نرفتن ۱دقیقه دیگر اینکار را ادامه دهید.

 در ادامه مطلب ویدیویی برای از بین بردن چسب یک دو سه از روی دست زا میبینید 

حجم ویدیو: 1.28M | مدت زمان ویدیو: 00:00:15
ارسال نظر

تبلیغات متنی