کد خبر : 26477

فرزاد فرزین و عبدالله روا | دعوا فرزاد فرزین و عبدالله روا | کل کل فرزاد فرزین و عبدالله روا

دلیل دعوا فرزاد فرزین و عبدالله روا چه بود؟ کل کل و دعوا فرزاد فرزین و عبدالله روا در شب های مافیا که در فضای بازی انجام گرفت منجر به شلیک فرزاد فرزین به عبدالله روا شد، که از قضا تیر مشقی بود و عبدالله روا بازی را ترک نکرد. در ادامه ویدیو دعوا فرزاد فرزین و عبدالله روا را ببینید.

به گزارش ورنداز :

دعوا فرزاد فرزین و عبدالله روا

دلیل دعوا فرزاد فرزین و عبدالله روا چه بود؟ کل کل و دعوا فرزاد فرزین و عبدالله روا در شب های مافیا که در فضای بازی انجام گرفت منجر به شلیک فرزاد فرزین به عبدالله روا شد، که از قضا تیر مشقی بود و عبدالله روا بازی را ترک نکرد. در ادامه ویدیو دعوا فرزاد فرزین و عبدالله روا را ببینید.

بیوگرافی فرزاد فرزین

فرزاد فرزین متولد 3 تیر سال 1360 در تهرا ن است او خواننده موسیقی و هنرپیشه است.فرزاد فرزین به جز خوانندگی، آهنگسازی، ترانه سرایی و تنظیم کنندگی هم می کند.

وی در رشته مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد تهران تا مقطع کارشناسی تحصیل کرده است سپس به به دلیل صدای خاصی که داشته است به هنر روی آورده و در کلاس های آواز شرکت کرده است .فرزاد کار موسیقی را به صورت رسمی سال 1378 شروع کرد و 7 آلبوم رسمی هم منتشر کرد.

او سابقه بازی در فیلم های سینمایی پسران آجریف کنسرت روی آب، سگ های پوشالی و سریال عاشقانه هم داشته است.

آخرین آلبوم او شانزلیزه نام دارد که در تاریخ 22 اسفند سال 136 منتشر شده است.

بیوگرافی عبدالله روا

عبدالله روا بروجنی  در تاریخ ۵ اسفند ۱۳۶۴ در شهر بروجن به دنیا آمد. پدرش هنگامی کـه عبدالله ۱۱ ماهه بود و تنها بچه خانواده بود شهید شد. وی یک معلم بسیجی بود کـه در عملیات ۵ شلمچه بـه شهادت رسید.

بعد‌ها مادر او با یکی از هم‌رزمان پدرش ازدواج کرد و حالا عبدالله صاحب ۴ خواهر و برادر اسـت. عبدالله علاقه بـه مادرش را غیرقابل توصیف میداند و از پدرش به عنوان اسطوره زندگی‌اش یاد میکند. وی از بچگی بـه ادبیات علاقه‌مند بود و شعر می‌سرود. در مقطع لیسانس در دانشگاه اصفهان رشته حقوق خواند، ولی کارشناسی ارشد را در رشته مورد علاقه‌اش یعنی ادبیات ادامه داد.

وی از دانشگاه شهید بهشتی فارغ‌التحصیل شد. او کار اجرا را از شبکه استانی جهان بین «چهارمحال و بختیاری» آغاز نمود. آنگاه در رادیوی استانی هم فعالیت کرد و اکنون از مجریان معروف صدا و سیمای جمهوری اسلامی اسـت. وی در پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم نامزد بهترین مجری شده اسـت.

حجم ویدیو: 2.77M | مدت زمان ویدیو: 00:00:55
ارسال نظر

تبلیغات متنی