کد خبر : 26436

ایمان صفا | ایمان صفا گربه

در ادامه تصویری از ایمان صفا اگر گربه بود را ببینید. تصویر این گربه که بسیار شبیه ایمان صفا است به تازگی در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

به گزارش ورنداز :

ایمان صفا

در ادامه تصویری از ایمان صفا اگر گربه بود را ببینید. تصویر این گربه که بسیار شبیه ایمان صفا است به تازگی در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

زندگی شخصی و خصوصی ایمان صفا

ایمان صفا در یک خانواده 4 نفری زندگی می کند. او به خانواده اش بسیار احترام می گذارد و مادرش همیشه دعاگویش است و پدرش همچون کوه همیشه پشت پسرش ایستاده است. این بازیگر جوان یک خواهر به نام طنین و یک برادر دارد. خواهر ایمان صفا متولد 14 مرداد 1376 است و ایمان صفا به قدری او را دوست دارد که خواهر را قشنگ ترین موجود جهان در نگاه برادر می داند. از نظر ایمان صفا بازیگری حرفه ای پر دردسر است و به دلیل سختی کار، استرس و اضطراب بالای آن بازیگران زود پیر می شوند و به همین دلیل بازیگران باید بیش از بقیه به سلامت روح و جسم شان اهمیت بدهند.

این بازیگر سرشناس کشورمان مهم ترین خصیصه اخلاقی خود را صادق بودن با مردم عنوان می کند و در مصاحبه ها و صفحه اینستاگرام خود تکه کلام (من سربازتونم) را زیاد بیان می کند. او علاوه بر بازیگری دستی بر قلم هم دارد و به دلنوشته می پردازد. او معتقد است که چهره انسان باید طبیعی باشد و هرگز زیر بار عمل زیبایی بینی نرفته است چراکه نمک چهره اش را به خاطر فرم بینی اش می داند.

ازدواج و همسر ایمان صفا

ایمان صفا مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.

ورزش های موردعلاقه ایمان صفا

ایمان صفا به ورزش نیز علاقه زیادی دارد و حتی چند رشته ورزشی را دنبال کرده است. او فوتبال را به طور حرفه ای انجام می دهد و دروازه بان تیم هنرمندان است؛ همچنین دفاع راست تیم فوتبال شهید فهمیده بوده‌ است. در دوران نوجوانی در ورزش تکواندو فعالیت داشته‌ و حتی کمربند مشکی نیز دارد اما این ورزش رزمی را ادامه نداد و برای مدتی سراغ ورزش کشتی رفت.

این بازیگر ایرانی استعداد چاقی وحشتناک دارد و باید از یک رژیم غذایی سالم و ساده پیروی کند تا اضافه وزن نیابد. او با انجام ورزش و تبعیت از یک رژیم غذایی ساده موفق شده است در طول 10 سال فقط 2 کیلوگرم وزن اضافه کند که به گفته خودش اگر رژیم نداشت امروز به جای 2 کیلو، 25 کیلو به وزنش اضافه می شد. ایمان صفا از ورزش کردن هرگز خسته نمی‌شود و آن را رها نمی کند.

علاقه ایمان صفا به بازیگری

ایمان صفا عاشق بازیگری است و برایش فرقی نمی کند در کدام قالب کار کند؛ نکته ای که برای این بازیگر مهم است این است که مردم دوستش داشته باشند و تا جایی که او را بخواهند در تلویزیون حضور دارد. او عاشق مردم است و می گوید اگر این آدم ها نباشند و کاری برخلاف میل آنها بکنم، آن روز، روز مرگ من است.

نحوه ورود ایمان صفا به عرصه بازیگری

ایمان صفا هم مانند بسیاری از بازیگران دیگر کار خود را از تئاتر و با نمایش‌های کودک آغاز کرده است. این بازیگر ایرانی از سال 1371 در نمایش‌های حرفه‌ای کودکان به ایفای نقش پرداخت و در بسیاری از سالن‌های حرفه‌ای تهران اجرا داشت. وی در مجموعه عملیات 125 که روایتی بود از زندگی روزانه آتش نشان‌ها و حوادثی که برایشان رخ می داد در نقش حسین لطیفی ظاهر  شد و بازی بسیار خوبی را از خود ارائه کرد به گونه ای که در هر 3 فصل این مجموعه تلویزیونی جلوی دوربین رفت.

ارسال نظر

تبلیغات متنی