کد خبر : 26341

درگیری راننده اسنپ با زن | ماجرای درگیری راننده اسنپ با زن

به تازگی ویدیویی از درگیری راننده اسنپ با زن و کتک کاری این دو را دیده ایم. دلیل این درگیری چه بود؟ در ادامه ماجرای درگیری راننده اسنپ با زن را از زبان نیروی انتظامی و بیانیه اسنپ راجع به این اتفاق را بخوانید.

به گزارش ورنداز :

 اسنپ با زن

به تازگی ویدیویی از درگیری راننده اسنپ با زن و کتک کاری این دو را دیده ایم. دلیل این درگیری چه بود؟ در ادامه ماجرای درگیری راننده اسنپ با زن را از زبان نیروی انتظامی و بیانیه اسنپ راجع به این اتفاق را بخوانید.

پس از انتشار ویدئویی جنجالی در شبکه های اجتماعی که از ضرب و شتم یک مسافر زن به دست یک راننده ی اسنپ حکایت داشت، فرمانده انتظامی تهران ضمن ارائه ی توضیحاتی درباره ی این حادثه، شایعات مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر اینکه علت درگیری امر به معروف بوده را رد کرد. شرکت اسنپ هم در بیانیه ای به این ماجرا واکنش نشان داد.

پس از انتشار ویدئویی جنجالی از ضرب و شتم یک مسافر زن به دست یک راننده ی اسنپ، شرکت اسنپ با انتشار بیانیه ای توضیحاتی در رابطه با این حادثه ارائه کرده که به شرح زیر است:

به تازگی ویدئویی از برخورد خشونت‌آمیز یکی از کاربران راننده با یکی از مسافران اسنپ منتشر شده که احساسات مردم را جریحه‌دار کرده است. ما در اسنپ بابت این رفتار متاسفیم و از مسافر به دلیل تجربه‌ی چنین رفتاری در حین یک سفر اسنپی و از تمامی کسانی که با دیدن این ویدئو متاثر شدند عذرخواهی می‌کنیم.

در اتفاق پیش‌آمده، واحد امنیت سفر، از لحظه‌ی دریافت گزارش، فرایند پشتیبانی را آغاز کرد. به محض دریافت گزارش، با جایگزین کردن خودرو و انجام اقدامات فوری سعی کردیم پشتیبانی لازم را از مسافر داشته باشیم. رفتار خشونت‌آمیز کاربر راننده به هیچ عنوان پذیرفته‌شده نیست و مطابق قوانین اسنپ، این فرد در همان دقایق اولیه پس از ثبت گزارش برای بررسی دقیق موضوع غیرفعال شد.

در مورد پیش‌آمده، اسنپ در تمامی مراحل شکایت در کنار کاربر مسافر خواهد بود. همواره تاکید کرده‌ایم که کاربران‌مان در صورت بروز هرگونه اختلاف، موضوع را از طریق پشتیبانی و مراجع قانونی پیگیری کنند.

فرمانده انتظامی تهران درباره ی این حادثه گفت: یک مسافر خانم در تاکسی اینترنتی درخواست روشن کردن کولر خودرو را می‌ کند که راننده کولر را روشن نمی‌ کند و درگیری بین مسافر و راننده ایجاد می‌ شود.

روز گذشته ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که نشان می داد یک راننده ی مرد در حالی که یک قفل فرمان در دست دارد، با خشونت تلاش می کند مسافر زنی که در داخل یک خودروی پراید نشسته را بیرون بکشد و سپس او را به شدت مورد ضرب و شتم قرار می دهد. در نهایت با دخالت مردم، درگیری پایان می یابد و مرد راننده سوار بر خودروی خود محل را ترک می کند.

اطلاع رسانی رسمی ای درباره ی زمان و مکان این حادثه صورت نگرفته، اما در فضای مجازی ادعا شده بود این اتفاق شب یکشنبه ۵ شهریور ماه در محله ی نارمک تهران رخ داده بود.

همچنین برخی در شبکه های اجتماعی مدعی شده بودند این مرد که راننده ی اسنپ بوده به دلیل بی حجابی مسافر زن سعی داشته او را از خودروی خود بیرون کند که در نهایت با وی درگیر شده بود.

 

حجم ویدیو: 2.58M | مدت زمان ویدیو: 00:00:59
ارسال نظر

تبلیغات متنی