کد خبر : 26320

مبل راحتی | مبل راحتی مناسب

در این مطلب با بهترین مبل راحتی برای دکوراسیون منزلتان آشنا میشوید

به گزارش ورنداز :

مبل راحتی مناسب هر دکوراسیون

در این مطلب با بهترین مبل راحتی برای دکوراسیون منزلتان آشنا میشوید 

کاناپه سه‌نفره فراگ

این روزها مبلمان چستر دوباره طرفداران بسیاری پیدا کرده‌اند. این سبک مبلمان با ظاهر متفاوت و خاص خود در هر دکوراسیونی نگاه‌ها را به سمت خود جلب می‌کنند. کاناپه سه‌نفره فراگ نیز از دقیقا با الهام از این سبک مبلمان طراحی شده است و می‌تواند انتخاب مناسبی برای دکوراسیون‌ مدرن امروزی شما باشد. اگر شما به دنبال مبل راحتی ارزان اما باکیفیت هستید، پیشنهاد ما به شما کاناپه سه‌نفره فراگ است.

مبل راحتی ارزان و باکیفیت

کاناپه دسته گرد سریر

کاناپه دسته گرد سریر یک مبل راحتی ارزان، باکیفیت و فوق‌العاده است. این کاناپه چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ کیفیت، جزو  بهترین‌های مدل بازار است. همان‌طور که از نام آن پیداست، این کاناپه دارای دسته‌های گرد است که همین باعث شده تا کاناپه ظاهری متفاوت و خاص به خود بگیرد. با اینکه دسته‌ها در کمال سادگی طراحی شده‌اند، اما اگر به بخش نشیمن‌گاه آن دقت کنید، متوجه لمسه‌کوبی‌های ظریفی خواهید شد. سادگی دسته‌ها با لمسه‌کوبی‌های نشیمن‌گاه تضاد خوشایندی را به وجود آورده‌ و ترکیب چشم‌نواز و زیبایی را ساخته است.

مبل راحتی ارزان و باکیفیت

کاناپه دسته تخت سریر

تقریبا می‌توان گفت که دو کاناپه دسته تخت سریر و کاناپه دست گرد سریر از لحاظ ساختاری کاملا یکسان هستند. هیچ تفاوتی در مواد ساختاری و جنس مواد تشکیل‌دهنده آن‌ها وجود ندارد. تنها تفاوت آن‌ها در دسته‌هایشان است. برخلاف مدل قبلی، این کاناپه دارای دسته‌های تخت است که باعث شده تا متفاوت‌تر از مدل پیشین به‌نظر رسد. این دسته‌های تخت علاوه بر زیبایی بی‌انتهایی که برای کاناپه به ارمغان آورده، یک کاربرد عالی و منحصربه‌فرد نیز دارد.

کاناپه دسته تخت سریر

کاناپه سه نفره دسته ساده تانگو

این کاناپه یک مبل راحتی زیبا و چشم‌گیر است. تمامی بخش‌های این کاناپه (به جز پایه‌ها) از پارچه طرح‌دار ظریفی پوشیده شده است تا حس راحتی بیشتری را به کاربران القا کند. از طرفی، این ویژگی باعث شده تا این مبل، اسپورت و مدرن به نظر برسد و برای فضاهای مختلف مناسب باشد.ویژگی دیگر این مبل در انحنای خاص این کاناپه است. از آنجایی که اجرای این انحنا‌ها در مبل بسیار دشوار بوده، می‌توان گفت که یک ویژگی نادر و کمیاب در مبل‌های راحتی است. با وجود تمامی این ویژگی‌های فوق‌العاده، قیمت این کاناپه مقرون‌به‌صرفه است.

کاناپه سه نفره دسته ساده تانگو

کاناپه سه نفره فلورا

اگر به دنبال یک مبل راحتی اما با ظاهری سنگین و جذاب هستید، بی‌شک مبل راحتی فلورا مناسب شما است. این مبل از ترکیب چوب، فلز، پارچه و چرم ساخته شده است. ترکیب این چهار مورد، این مبل را از نظر ظاهر و کیفیت ساختاری، بی‌نظیر کرده است. این مبل با مدل و ظاهر خاص توانسته تا خود را با بسیاری از فضاها و سبک‌ها هماهنگ باشد.

کاناپه سه نفره فلورا

ارسال نظر

تبلیغات متنی