کد خبر : 26276

برد پیت | عکس برد پیت

تصویری از بردپیت همسر قبلی آنجلینا جولی با یک چهره بسیار متفاوت در دوران کودکی منتشر شد.

به گزارش ورنداز :

بچگی‌های بردپیت رو دیده‌اید؟

تصویری از بردپیت همسر قبلی آنجلینا جولی با یک چهره بسیار متفاوت در دوران کودکی منتشر شد.

تصویری دیده نشده از دوران کودکی بردپیت بازیگر بسیار سرشناس هالیوودی با چهره ای بسیار زیبا اما متفاوت با بزرگسالی اش منتشر شد.

1_11zon (3)

افشاگری “انجلینا جولی” درباره راز طلاقش از بردپیت

«آنجلینا جولی» مدتی قبل  در شکایت از «برد پیت» همسر سابق خود و در پرونده‌ای عمومی برای اولین بار از سوءاستفاده از او و فرزندانشان در سال ۲۰۱۶ سخن گفته است.

«آنجلینا جولی» در شکایت از «برد پیت» همسر سابق خود و در پرونده ای عمومی برای اولین بار از سوءاستفاده از او و فرزندانشان در سال ۲۰۱۶ سخن گفته، اتفاقی که در نهایت منجر به جدایی این زوج هالیوودی شد.

پس از شکایت «برد پیت» از «آنجلینا جولی» در رابطه با خانه ای که زمانی مشترکاً مالک آن بودند، او نیز یک شکایت متقابل مطرح کرده و در آن جزئیاتی از درگیری در هواپیمای خصوصی در سال ۲۰۱۶ فاش کرده که طی آن «برد پیت» در حالی که به صورت لفظی به آنها حمله می کرده، با «آنجلینا جولی» و فرزندانشان نیز برخورد فیزیکی داشته است.

در این شکایت همچنین ادعا شده که پیت سعی کرده جولی را متقاعد به امضای قراردادی مبنی بر عدم افشای اطلاعات درباره آزار جسمی و عاطفی در خارج از دادگاه بکند.

جولی همچنین عنوان کرده که رفتار پرخاشگرانه پیت قبل از رسیدن خانواده به فرودگاه آغاز شده و پیت با یکی از فرزندانشان برخورد کرده و هنگامی که جولی از او پرسیده چه اتفاقی افتاده، متهم شده که بیش از اندازه رفتار متحرمانه با بچه ها دارد و وقتی یکی از بچه ها از جولی دفاع کرد، درگیری فیزیکی رخ می دهد.

منبع وقت صبح
ارسال نظر

تبلیغات متنی