کد خبر : 26271

مهناز افشار و طناز طباطبایی | مهناز افشار و طناز طباطبایی در استخر

فیلم لو رفته از مهناز افشار و طناز طباطبایی در استخر را در این مطلب از وبسایت ورانداز بخوانید.

به گزارش ورنداز :

فیلم لو رفته از مهناز افشار و طناز طباطبایی در استخر

فیلم لو رفته از مهناز افشار و طناز طباطبایی در استخر را در این مطلب از وبسایت جلدنیوز بخوانید.

این ویدیو را در ادامه‌ی مطلب تماشا کنید.

واکنش ها به فیلم لو رفته «ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا» | سکانس سانسوری مهناز افشار و طناز طباطبایی در استخر

سومین قاچاق پیاپی: «ارادتمند نازنین بهاره تینا» هم منتشر شد!. با انتشار نسخه فیلم توقیف شده عبدالرضا کاهانی حالا قاچاق فیلم‌ها به یک بحران همه جانبه برای سینمای ایران تبدیل شده است.

فیلم «ارادتمند نازنین بهاره تینا» با بازی مهناز افشار، طناز طباطبایی، سحر دولتشاهی، آیدا ماهیانی، مهران غفوریان، محمد کارت و ... در کانال‌های تلگرامی در حال انتشار است.

این سومین قاچاق پی در پی فیلم‌های سینمایی در کمتر از یک هفته است.. عبدالرضا کاهانی مدتی قبل اعلام کرده بود قصد انتشار فیلم توقیف شده‌اش را در اینترنت دارد، اما در نهایت اعلام کرد به دلیل خواست تهیه‌کننده فیلم از این تصمیم منصرف شده.

در این شرایط هنوز منشا انتشار این فیلم و همچنین «تفریق» و «بی رویا» مشخص نیست و باید در انتظار توضیحات ستاد صیانت و سازمان سینمایی در این مورد بود.

ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا فیلمی به کارگردانی و نویسندگی عبدالرضا کاهانی ساخته سال ۱۳۹۵ است. عبدالرضا کاهانی که بعد از اکران استراحت مطلق در ایران و چند کشور دیگر برای مدتی به استراحت پرداخت، در زمستان ۱۳۹۴ فیلم جدیدش را جلوی دوربین برد. این فیلم سه بازیگر زن اصلی دارد که این نقش‌ها را طناز طباطبایی، مهناز افشار و آیدا ماهیانی برعهده دارند و بازیگر مرد این فیلم هم مهران غفوریان است.

در این فیلم زندگی سه دختر با خواستگاه‌های فکری گوناگون روایت می‌شود که هر سه به نوعی مجردند و همین می‌شود که به دل خیابان زده و با حضور در مهمانی‌ها و دورهمی‌ها از مردان انتقام می‌گیرند.

فیلم| سکانس لو رفته و جنجالی «ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا» با بازی مهناز افشار و طناز طباطبایی

سکانس سانسور شده از فیلم توقیف شده «ارادتمند نازنین، بهاره، تینا» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی که این کارگردان در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است را در فایل زیر می‌بینید.

 سکانسی از فیلم «ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی که روز شنبه لو رفت، بین کاربران فضای مجازی پربازدید شده است.

واکنش تند کاهانی به انتشار غیرقانونی فیلم «ارادتمند نازنین، بهاره، تینا» | با مجوز ارشاد فیلم نمی‌سازم

کارگردان «ارادتمند نازنین، بهاره، تینا» می‌گوید نسخه خصوصی این فیلم که در اختیار وزارت ارشاد است، به شکل غیرقانونی و قاچاق دست به دست می‌شود.

کاهانی با اشتراک‌گذاری سکانس سانسورشده این فیلم در واکنش به انتشار غیرقانونی فیلمش در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «جهت اطلاع؛ مدت‌هاست نسخه‌ی خصوصی فیلم #ارادتمند_نازنین_بهاره_تینا که در اختیار #وزارت_ارشاد است؛ میان مدیران، مسئولان سینمایی، خانواده‌های آن‌ها و حتی اهالی سینما -به شکل غیر قانونی و قاچاق- دست به دست می‌شود اما پس از حدود پنج سال که از ساخت فیلم می‌گذرد به سازندگانش هشدار می‌دهند؛ مردم و تماشاگران خارجی اجازه‌ی تماشای آن را ندارند! بدون تردید گرفتاری مردم - در این روزهای عجیب و سخت - مهم‌تر از حواشی تمام نشدنی فیلم من است اما قول می‌دهم در این جنگ نابرابر با وزارت ارشاد، راهی برای نمایش و انتشار عمومی فیلم پیدا کنم. لطفا اندکی دیگر صبر کنید و به من حق بدهید که مدت‌هاست با مجوز وزارت ارشاد فیلم نمی‌سازم و رؤیاهایم را مستقل از نظارت سانسورچی‌ها در چهار گوشه‌ی جهان جستجو می‌کنم.

ارادتمند شما. عبدالرضا کاهانی»

فیلم ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا

اگر شریکم اجازه بدهد، همین الان فیلم را آنلاین منتشر می‌کنم

کاهانی پیش‌تر نیز در صفحه اینستاگرام خود در پاسخ به درخواست‌هایی مبنی بر منتشر کردن این فیلم نوشته بود: «در جواب دوستان عزیزی که انتظار دارند فیلم #ارادتمند_نازنین_بهاره_تینا رو اینترنتی پخش کنم باید بگم:

اگه شریک دوست‌داشتنی‌ام -که دلایل موجه برای عدم انتشار فیلم داره- اجازه بده، همین الان فیلمو آنلاین منتشر می‌کنم؛ به احترام شما که بارها و بارها منو شرمنده کردید و با کامنت‌های زیبا و صمیمانه‌ سراغ فیلمو گرفتید. پس از چند سال انتظار، توقعی ندارم جز این‌که شما -بدون سانسور- تماشاگر فیلم باشید.

وقتی می‌گید فیلمو اینترنتی پخش کنم مطمئن باشید منم بهش فکر کردم و اگه مانعی نباشه لحظه‌ای درنگ نمی‌کنم. این اثر متعلق به شماست. شما که هر روز در حال پیشرفت فکری و اجتماعی هستید و من خجالت می‌کشم محصول فکری پنج سال گذشته‌م رو از شما دریغ کنم. دوستتون دارم. عبدالرضا کاهانی»

 

منبع جلدنیوز
ارسال نظر

تبلیغات متنی