کد خبر : 26250

نون باگت | طرز تهیه پیتزا با نون باگت

طرز تهیه پیتزا فوری را در این مطلب میخوانید .

به گزارش ورنداز :

طرز تهیه پیتزا با نون باگت

طرز تهیه پیتزا فوری را در این مطلب میخوانید .

حتما قبول دارید که یکی از قسمت‌های مهم پیتزا، خمیر آن است. گاهی این خمیر، به شکل خانگی تهیه می‌شود و گاهی آن را به صورت آماده از طریق سفارش آنلاین یا حضوری خریداری می‌کنند. اما اگر می‌خواهید پیتزای شما زودتر آماده شود، احتمالا طرز تهیه پیتزا با نان باگت، برایتان رضایت‌بخش باشد.

در این روش، تنوع مواد اولیه به جای خود باقیست، اما استفاده از نان‌های باگت، زحمت کار شما را خیلی کمتر می‌کند.

اگر در طرز تهیه پیتزا با نان باگت کمی خلاقیت به خرج دهید، می‌توانید آن را به شکل‌های مختلفی برش بزنید. مثلا اگر تعداد مهمان‌های شما زیاد است، از برش‌های مربعی کوچک برای سرو تک نفره استفاده کنید. همچنین، اگر می‌خواهید کار متفاوتی انجام دهید، نان‌های تست را به صورت طولی و درسته برش بزنید و روی آن‌ها را با مواد دلخواه پر کنید. به هر حال، دست شما باز است و می‌توانید هنر آشپزی خود را به شکل‌های مختلفی نشان دهید. در ادامه، مواد لازم و مراحل درست کردن پیتزا با نان باگت آمده است:

برای سس پایه

- گوجه ۱/۲

- رب گوجه ۱ ق غ

- نمک ۱/۲ ق چ

- فلفل قرمز ۱ ق چ

- آویشن (اوراگانو) ۱ ق چ

- پودر پیاز ۱ ق چ

- پودر سیر ۱ ق چ

- روغن ۱ ق ع

- آب سرد ۱/۴ پ

برای تاپینگ

- پنیر پیتزا ۱ پ

- نان باگت ۱ عدد

- سس پایه ۱-۲ ق غ

- قارچ

- فلفل دلمه

- زیتون

- به سلیقه خودتون ژامبون (یا هرچیزی دیگه) زمان پخت بسته ب نوع دستگاه گریل یا فر متفاوت می باشد با دمای ۱۸۰ درجه حدود ۱۲ دقیقه (اگه فر از قبل گرم شده باشه)

برای طرز تهیه پیتزا با نان باگت، این مواد را آماده کنید. در نظر داشته باشید که می‌توانید در صورت تمایل، به جای گوشت چرخ کرده از سینه مرغ، سوسیس یا کالباس هم استفاده کرده و اگر وگان هستید، انواع سبزیجات را جایگزین گوشت کنید.

طرز تهیه پیتزا با نون باگت در تابه

اگر به فر دسترسی ندارید، هیچ مشکلی نیست. کافی است داخل یک تابه نچسب مناسب را کمی چرب کرده و پیتزا را در آن بگذارید. حالا، یک حرارت بسیار ملایم و یک زمان 20 تا 25 دقیقه‌ای کافیست تا پیتزای خوشمزه شما آماده سرو شود. البته فراموش نکنید که در 2 دقیقه پایانی، درب تابه را بگذارید تا پنیر پیتزا کاملا آب شود.

حجم ویدیو: 15.57M | مدت زمان ویدیو: 00:01:00

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

ارسال نظر

تبلیغات متنی