کد خبر : 26243

الناز حبیبی و خواهرش | عکس جدید الناز حبیبی و خواهرش

عکس جدید الناز حبیبی و خواهرش همه را محو خودش کرد. در ادامه این عکس از الناز حبیبی و خواهرش را ببینید.

به گزارش ورنداز :

الناز حبیبی و خواهرش

عکس جدید الناز حبیبی و خواهرش همه را محو خودش کرد. در ادامه این عکس از الناز حبیبی و خواهرش را ببینید.

الناز حبیبی بازیگر فعال فضای مجازی است که با عکس هایی که از خودش منتشر میکنه حسابی همه رو سر ذوق میاره. الناز حبیبی از اون بازیگرایی که کمتر ازش شتیعه تو فضای مجازی پخشه.الناز حبیبی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۶ با بازی در تئاتر آغاز کرد. الناز حبیبی با بازی در سریال دودکش و دردسرهای عظیم به شهرت بالایی دست پیدا کرد.در ادامه به آخرین حواشی الناز حبیبی می پردازیم.

الناز حبیبی

تیپ عجیب الناز حبیبی 

الناز حبیبی

الناز حبیبی متولد سال 1367 و مرداد ماهی می باشد، او زاده شهر همدان، و در رشته تدوین و کارگردانی تحصیل کرده است. خانم حبیبی از سال 1386 و با بازی در سریال روزگار قریب وارد دنیای بازیگری شد و در مدت کوتاهی به شهرت بالایی دست پیدا کرد.

خانواده او در خارج از کشور زندگی می کنند. او در یک خانواده 8 نفری متولد شده و فرزند آخر می باشد، متاسفانه هنوز اطلاعات بیشتری درمورد خانواده الناز حبیبی وجود ندارد.

من از کودکی دختر مهربانی بودم، خانواده و اقوام خودم را خیلی دوست داشتم و الان هم دارم. خانواده من در ایران زندگی نمی کنند و من هم نمی توانم خارج از کشور زندگی کنم، چون با فرهنگ و زندگی شان جور در نمی آیم. و به علت همین دوری همیشه دلتنگ خانواده و اقوامم هستم.

الناز حبیبی

الناز حبیبی چگونه مشهور شده است؟

او با بازی در سریال فاصله ها دیده شد، او بیشتر در نقش های کوتاه بازی می کرد تا اینکه با بازی در سریال تا ثریا ساخته سیروس مقدم به چهره ای مشهور تبدیل شد و سپس بازی در سریال دردسرهای عظیم و همچنین فیلم سینمایی خجالت نکش به ستاره بازیگری تبدیل شد.

او یک ازدواج ناموفق داشته، او مدتی همسر مهدی صاحب الزمانی بوده است. او در حال حاضر مجرد می باشد.

جوایز و افتخارات الناز حبیبی

برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره رنگین کمان چین برای فیلم زاپاس (۱۳۹۵)

نامزد جایزه بهترین بازیگر زن برای نمایش شاه ماهی از سی و هشتمین دوره جشنواره تئاتر فجر (۱۳۹۸)

نامزد بهترین بازیگر زن کمدی بیستمین دوره جشن حافظ برای دوپینگ (۱۳۹۹)

مقام دوم بازیگری ششمین دوره جشنواره تئاتر رضوی (۱۳۸۷)

نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن سی و نهمین جشنواره فیلم فجر برای فیلم سینمایی رمانتیسم عماد و طوبا (۱۳۹۹)

الناز حبیبی

این بازیگر درباره همکاری با لطیفی کارگردان سریال دودکش گفت :

کار با آقای لطیفی برایم لذتبخش بود. او کارگردان بسیار توانمندی است و بازیگران را به خوبی هدایت می‌کند. او کمک زیادی به بازیگر می‌کند تا خودش را بسازد.

لطیفی به راحتی از هر سکانسی نمی‌گذرد. تا زمانی که سکانس را آن طور که می‌خواهد در نیاورد امکان ندارد رضایت بدهد، حتی اگر مجبور باشد بارها صحنه را تکرار می‌کند. من از این نوع کار کردن لذت می‌برم. اگر کارگردانی به کاری که من انجام می‌دهم، کار نداشته باشد در این صورت تحمل کردن وضعیت برایم سخت می‌شود.

الناز در مورد انتخاب نقش هایش گفت :

در طول این سالها تلاش کردم با فاصله نقش‌هایم را بپذیرم تا هم بتوانم با کارگردانان بهتر کار کنم و هم اینکه نقش‌های متفاوت را بپذیرم تا به تکرار نیفتم.

هرگز به بازیگری به عنوان شغل نگاه نکردم،بلکه دوست دارم کاری که انجام می‌دهم ماندگار شود

حبیبی در ادامه افزود:

وقتی بازیگری می‌خواهد نقشی را قبول کند مجموعه عوامل را در کنار هم می‌گذارد و بعد آن وقت است که نقشی را می‌پذیرد.

 

 

منبع ورازندگی
ارسال نظر

تبلیغات متنی