کد خبر : 26193

فال تاروت | فال تاروت ۳۱ مرداد

فال تاروت سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ را در ورانداز مطالعه میکنید

به گزارش ورنداز :

فال تاروت ۳۱ مرداد ۱۴۰۲

فال تاروت سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ را در ورانداز مطالعه میکنید 

فال تاروت

برای اطلاع از  فال تاروت ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ با ما همراه باشید.

فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت برج

کارت برج :  امواج شدید تغییرات شما را چنان تحت تأثیر قرار می دهند که تکان های ناشی از آنها می توانند شما را در مسیری کاملا جدید و متفاوت قرار دهند. مورد بررسی قرار دادن افکار و باورهایتان به طور مجدد ممکن است باعث شود نسبت به آنچه تا کنون به نظرتان حقیقت داشته دچار تردید شوید. خوشبختانه دوستان و اعضای خانواده پیشنهادهای سازنده ای برای شما دارند و می توانید برای راهنمایی های مفید به آنها اعتماد کنید.

فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت ابله

کارت ابله :  در حالی که مشغول تفریح و خوشگذرانی هستید ناگهان ممکن است به این فکر بیفتید که باید هر چه سریعتر به اهداف و رویاهایتان دست پیدا کنید. شاید هم رفتاری نسبتا تعصبی از خودتان نشان دهید و برای دفاع از چیزی که به شدت قبولش دارید با دیگران بحث و دعوا به راه بیندازید. شما در حال حاضر کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و خوشبختانه قدرت و توانایی لازم برای انجام آنها را نیز در اختیار دارید.

فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت قدرت

کارت قدرت :  امروز ذهن منطقی و داشتن توانایی لازم برای در نظر گرفتن همه جوانب شما را به فردی ارزشمند برای دیگران تبدیل می کنند. شاید سرسختی و لجبازی دیگران هیچ حد و مرزی نداشته باشد، اما شما قدرت این را دارید که از خودتان انعطاف پذیری نشان بدهید. هر کاری که از دستتان برمی آید برای جلوگیری از وارد شدن به بحث و درگیری انجام دهید و بحث های قدیمی را دوباره مطرح نکنید.

 فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت شیطان

کارت شیطان :  روابط اجتماعی شما با شناخت آدم های جدید و تجربه های تازه جان تازه ای به خود گرفته اند، اما بعضی برخوردهای تند می توانند باعث شوند بیش از این که خوشحال و سرزنده باشید دچار خشم و هیجانات عصبی شوید. شاید یک نفر شما را تشویق و امیدوار کند، اما ده نفر دیگر ته دلتان را بلرزانند و نسبت به آن چه می خواهید انجام دهید دلسردتان کنند، اما این دلیل خوبی برای رها کردن رویاها و اهدافتان نیست. تصورات اشتباهی که مانع پیشرفتتان می شوند را رها کنید.

 فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت پاپ

کارت پاپ :  شما در حال حاضر تمام فکر و ذکرتان را روی اتفاقات خاصی متمرکز کرده اید و هر انحرافی از اولویت هایتان می تواند باعث شود شما گیج و عصبی شوید. انگار همه چیز چند برابر بزرگ تر شده است و همین باعث شده داشتن نگرشی صحیح و منطقی نسبت به فرق بین آنچه مهم و آن چه بی اهمیت است برایتان سخت باشد. انتظارات بیش از اندازه ای که دارید ممکن است باعث شوند مسئولیت ها و وظایفی بیش از حد توانتان را به عهده بگیرید، اما همین سخت کوشی شما باعث خواهد شد که در مرکز توجه دیگران قرار بگیرید.

فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت شیطان

کارت شیطان :  امروز شما کمی بازیگوش شده اید و این می تواند واکنشی منفی در برخی از اطرافیانتان که نگرششان با شما فرق دارد ایجاد کند. اگر کسی دوست ندارد با شما همراه شود از او فاصله بگیرید، شاید آنها دلشان نخواهد شما به بعضی از خواسته هایتان برسید و قصد و غرضی در کار باشد. به آنها نشان دهید که این حالت سرخوش و بازیگوشتان دلیل بی حواسی و فریب خوردن شما نمی شود. شما دقیقا می دانید که چه می خواهید و کجا می خواهید بروید و اگر در مسیر درست باشید منابع مادی و معنوی نیز به کمکتان خواهند آمد.

 

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  با وجود این که ممکن است بخواهید امروز را در کنار خانواده و دوستانتان خوش بگذرانید ، امواج تغییرات انقلابی همچنان در زندگی شما در جریان هستند و ممکن است ناگهان مجبور شوید این جمع دوست داشتنی را برای انجام کارهایی که در انتظارتان هستند ترک کنید. شما در حال حاضر تمام منابع لازم برای انتخاب یک هدف بلند پروازانه را در اختیار دارید، پس شجاع باشید و خودتان را درگیر چیزهای کوچک و بی اهمیت نکنید.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  امروز افکار و ایده هایی که در مورد داشتن یک رابطه عاطفی دارید ممکن است به طور کاملا جدی تغییر کنند. شما این اجازه را دارید که با دیگران مخالفت کنید، به شرط آن که رفتارتان ناخوشایند نباشد. یادتان باشد که داشتن ایده ها و نگرش های متفاوت می تواند به رابطه شما هیجان ببخشد، به شرط آن که اجازه ندهید خودخواهی و غرور اوضاع را بهم ریخته و از کنترلتان خارج کند.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  امروز دلتان می خواهد ارزش وجودی خود را نمایش دهید، اما گرفتن این تصمیم مهم که باید از چه طریقی این کار را انجام دهید خیلی دشوار به نظر می رسد و موقعیت های خوب زیادی برای انجام آن به نظرتان می رسند. این ماجراجویی ها می توانند برای شما با افزایش اعتماد به نفستان همراه باشند، اما بهتر است به جای کارهای نمایشی انرژی خود را روی تصویرپردازی در رابطه با فرصت های آینده تان متمرکز کنید.

 فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت چرخ سرنوشت

کارت چرخ سرنوشت :  در زندگی شما هیچ جایی برای تفکر محدود و کوتاه بینی وجود ندارد؛ هیچ چیزی نمی تواند شما را محدود کند و زمان تغییر و تحول برای شما فرا رسیده است و شما همچون کرم ابریشمی هستید که دارد تبدیل به پروانه ای زیبا می شود. البته رویاهایتان بدون تلاش و زحمت به واقعیت بدل نخواهند شد و برای این که از پیله ای که به دورتان پیچیده شده است رها شوید باید زحمت بکشید. اگر سرعت پیشرفتتان کند به نظر می رسد هیچ لزومی ندارد که نا امید یا دلسرد شوید همه چیز در نهایت طبق خواسته هایتان پیش خواهد رفت.

 فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت ملکه

کارت ملکه :  اگر شور و هیجا ن بیشتری از خودتان نشان دهید فرصت های بیشتری برای رشد شخصی و حرفه ای در اختیار خواهید داشت، یا بهتر بگوییم، فرصت هایی که دارید را بهتر خواهید دید. به جای این که سعی کنید وضعیت فعلی خود را حفظ نمایید و از محدودیت هایی که برای خود ساخته اید فراتر بروید. حافظ در مسیر رسیدن به اهداف و خواسته هایتان طبیعتا گاهی با امواجی از ترس روبرو خواهید شد، اما نباید اجازه دهید این ترس ها عقل و منطقتان را از کار بیندازند.

فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت جهان

کارت جهان :  شما دارید قدم به دنیای جدید هیجان انگیزی می گذارید و شاید این طور احساس کنید که رویاهایتان دارند به حقیقت می پیوندند. حالا که اهدافتان در دسترستان قرار گرفته اند باید جلو بروید و نسبت به میل عمیقی که به موفق شدن احساس می کنید بی تفاوت نباشید. برای رسیدن به آنچه از آینده در ذهن خود دارید تمام عقل و خرد خود را به کار بگیرید. با وجود این که احساس می کنید باید بیش از اندازه به خودتان فشار بیاورید، این را هم بدانید که پرداختن احساسات خود را فراموش نکنید تا از مسیر درست منحرف نشوید.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    چیزی به نام فال وجود نداره و نخواهد داشت خودتون یرنوشت خودتونو رقم میزنید

تبلیغات متنی