کد خبر : 26167

جواد خیابانی در شب های مافیا | جواد خیابانی در مافیا | مافیا بازی کردن جواد خیابانی

اینبار جواد خیابانی در شب های مافیا درخشید. در قسمت جدید شب های مافیا : زودیاک ،بازیگران و هنرمندان بسیار جذاب و جنجالی حضور داشتند که یکی از جنجالی ترین آنها جواد خیابانی است. در ادامه ویدویی از شروع جالب جواد خیابانی در شب های مافیا را ببینید.

به گزارش ورنداز :

جواد خیابانی در شب های مافیا

اینبار جواد خیابانی در شب های مافیا درخشید. در قسمت جدید شب های مافیا : زودیاک ،بازیگران و هنرمندان بسیار جذاب و جنجالی حضور داشتند که یکی از جنجالی ترین آنها جواد خیابانی است. در ادامه ویدویی از شروع جالب جواد خیابانی در شب های مافیا را ببینید.

برنامه «شب‌های مافیا» با گردانندگی محمد بحرانی سه هفته است که در شبکه نمایش خانگی منتشر می‌شود و تلاش کرده است، بازیکنانی متفاوت از سری‌های گذشته را در میدان رقابت مافیا وارد کند.

این برنامه که با تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدرضا رضائیان، برای پخش از پلتفرم فیلیمو تولید شده است، تلاش می‌کند به موازات برنامه‌های مافیایی سعید ابوطالب، مخاطب را جذب کند.

سعید ابوطالب که ساخت اولین‌های شب‌های مافیا در شبکه نمایش خانگی را عهده‌دار بود، پس از مدتی به طور موقت از پلتفرم فیلیمو رفت و این همکاری را در قالب برنامه‌ای چون «پدرخوانده» با پلتفرم فیلم‌نت ادامه داد. هرچند در ادامه شاهد ساخت مسابقه‌ای استدلالی استنتاجی توسط وی در فیلیمو با نام «ارتش سری» بودیم اما این برنامه نتوانست موفقیت برنامه‌هایی مانند «شب‌های مافیا» و «پدرخوانده» را تکرار کند.

بنابراین ابوطالب بار دیگر به ساخت سری دوم «پدرخوانده» روی آورد و همزمان با آن «ضد» توسط او از پلتفرم تماشاخونه پخش می‌شود.

جواد خیابانی در شب های مافیا

اما «شب‌های مافیا، زودیاک» با حضور محمد بحرانی به‌عنوان گرداننده، در سری جدید افرادی چون فرزاد فرزین، سیاوش خیرابی، ملیکا شریفی‌نیا، سام درخشانی، بهرنگ علوی، دیبا زاهدی، امیرعباس گلاب، علی لهراسبی، مهران غفوریان، حدیث فولادوند و جواد خیابانی را مقابل دورین نشانده است.

 

جواد خیابانی در مافیا

جواد خیابانی گزارشگر فوتبال و مجری تلویزیون چندسالی است که به دلیل اظهارنظرها و تکیه کلام هایش حسابی محبوب کاربران فضای مجازی است. او در هر گزارش، خوراک جدیدی به فعالان فضای مجازی می دهد و تا مدتها حرف های او نقل محافل مختلف است.

او حالا در برنامه شب های مافیا شرکت کرده و در تلاش است شهر را قانع کند که شهروند است. در ویدیوی زیر بخشی از بازی او را ببینید.

سیسیل هیچ وقت امن نیست آلپاچینو هم باشی همسرت را می‌کشند

اونی که سواد نداره این همه باد نداره!

بشنوید مردم من شهروند شما هستم؛ به جرات می‌گویم اتهام هایی که به من زده می‌شود همه اتهام است!

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ✌️🌹💯🌹✌️👋🫶👋

    👋✌️🫶🌹💯🌹🫶✌️👋

تبلیغات متنی