کد خبر : 26107

ته دیگ | ته دیگ مجلسی

طرز تهیه درست کردن ته دیگ شیک و مجلسی را در این مطلب می آموزید ته چین و ته دیگ در بسیاری از مجالس تهیه و سرو می شوند. برای تهیه آن ها نیز از مواد مختلفی استفاده می شود. در این مطلب می خواهیم طرز تهیه ته دیگ زعفرانی مجلسی را به شما عزیزان به صورت مرحله به مرحله آموزش دهیم.

به گزارش ورنداز :

طرز تهیه ته دیگ پاپیونی مجلسی

طرز تهیه درست کردن ته دیگ شیک و مجلسی را در این مطلب می آموزید ته چین و ته دیگ در بسیاری از مجالس تهیه و سرو می شوند. برای تهیه آن ها نیز از مواد مختلفی استفاده می شود. در این مطلب می خواهیم طرز تهیه ته دیگ زعفرانی مجلسی را به شما عزیزان به صورت مرحله به مرحله آموزش دهیم.

طرز تهیه ته دیگ پاپیونی مجلسی

ته دیگ رستورانی که همیشه طرفداران زیادی دارد به راحتی و سریع درست میشود و عطر و طعم فوق‌العاده‌ای دارد، برای پخت ته دیگ رستورانی از روش‌های مختلف و طعم دهنده‌های متنوعی استفاده می شود. 

مواد لازم برای ته دیگ 

نان لواش 

برنج 

زعفران 

مرحله اول

برای پخت و تهیه ته دیگ رستورانی ابتدا برنج را کمی بپزید و آبکش کنید تا نرم شوند، سپس یک زرده تخم مرغ را داخل طرفی بریزید و با چنگال هم بزنید تا از لختگی خارج شود و بعد مقداری وانیل را به آن اضافه کنید و هم بزنید.

 

 

ابتدا نان لواش را به انداز کف قابلمه برش دهید 
و یک نوار باریک هم از کنارش ببرید به شکل پاپیون در بیاورید و نوار را در وسطش قرار دهید 
برای فیکس کردن و اینکه از هم باز نشود از یک مقدار آب استفاده کنید 
کف قابلمه را کمی روغن بزنید و وسط نان پاپیونی و اطراف را برنج زعفرانی بریزید در ادامه مطلب آموزش کامل را در ویدیو مشاهده میکنید 

بعد از پخت ته دیگ آن را از روی حرارت بردارید یا از فر دربیاورید و با چاقوی تیز برش بزنید، سپس ته دیگ رستورانی را در ظرف مناسب بچینید و همراه با غذا در وعده نهار و یا شام در کنار خورشت‌ها و یا کباب و انواع دورچین سرو کنید.

حجم ویدیو: 8.54M | مدت زمان ویدیو: 00:00:39
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    سلام با تشکر به به چه ته دیگی عالی و شیک و خوشرنگ وهوس انگیز

تبلیغات متنی