کد خبر : 26081

پدر گواردیولا | سریال پدر گواردیولا | بازیگران سریال پدر گواردیولا

سریال پدر گواردیولا، سریالی جدید از پلتفرم تماشاخانه که پلتفرمی رایگان است، در حال پخش است. سریال پدر گواردیولا جنجال و حواشی بسیار زیادی داشته است که در ادامه به آن می‌پردازیم. در این مقاله به بازیگران سریال پدر گواردیولا که ساخته سعید نعمت‌الله می‌پردازیم.

به گزارش ورنداز :

سریال پدر گواردیولا

سریال پدر گواردیولا، سریالی جدید از پلتفرم تماشاخانه که پلتفرمی رایگان است، در حال پخش است. سریال پدر گواردیولا جنجال و حواشی بسیار زیادی داشته است که در ادامه به آن می‌پردازیم. در این مقاله به بازیگران سریال پدر گواردیولا که ساخته سعید نعمت‌الله می‌پردازیم.

داستان سریال پدر گواردیولا

در خلاصه داستان سریال پدر گواردیولا آمده که این سریال درام و اجتماعی درباره خانواده‌ای است که وقوع اتفاقاتی سبب دگرگونی و تغییر روابطشان شده و سرنوشت راه متفاوتی برای هرکدام از آن‌ها رقم می‌زند. سعید نعمت‌الله نیز درباره موضوع سریال پدر گواردیولا می‌گوید که این سریال درباره مردی است که راه نجات خود را بازگشت به خانواده‌اش می‌داند. او یک فوتبالیست قدیمی است و در زندگی‌اش اشتباهاتی انجام داده است.

زمان پخش سریال پدر گواردیولا

زمان پخش سریال پدر گواردیولا، هر پنجشنبه ساعت 8 صبح از پلتفرم تماشاخانه است.

حواشی سریال پدر گواردیولا

پرداخت دست مزد‌های هنگفت بـه بازیگران این سریال حاشیه‌ساز شده اسـت. باتوجه بـه پیش‌بینی‌ها، حدود 50 میلیارد تومان برای این سریال هزینه خواهد شد. باتوجه بـه شایعات، آقای مهران مدیری حدود 5/5 میلیارد تومان دست مزد گرفته اسـت. او جز گران‌ترین بازیگران این سریال محسوب می شود. از دیگر بازیگران آن میتوان بـه آرش عدل پرور اشاره کرد کـه حدود 2 میلیارد دست مزد گرفته اسـت.

حمید فرخ‌نژاد نیز یکی از گران‌ترین بازیگران این سریال، بعد از آقای مهران مدیری میباشد. او حدود 4 میلیارد تومان دست مزد گرفته اسـت. لازم بـه ذکر اسـت کـه حضور خانم فاطمه معتمدآریا یکی از شایعات سریال پدر گواردیولا می باشد. ایشان در فضای مجازی این خبر را تکذیب کردند و بیان کردند کـه قرار نیست دراین سریال بازی کنند. دست مزد بازیگران سریال پدر گواردیولا جنجال های زیادی بپا کرده بود.

بازیگران سریال پدر گواردیولا

حمید فرخ نژاد، ستاره اسکندری، علیرضا خمسه، سیامک صفری، امیر مهدی ژوله، علی اوجی، مریم بوبانی، مرجانه گلچین، نسیم ادبی، سارا خوئینی ها، نرگس محمدی، محمدرضا علیمردانی، امیررضا دلاوری، با حضور هنگامه قاضیانی، پریوش نظریه، مهدی سلطانی سروستانی، آرش عدل پرور و با هنرمندی مهران مدیری، بازیگران اصلی این سریال می باشند.

مهران مدیری

مهران مدیری در سریال پدر گواردیولا

مهران مدیری متولد ۱۸ فروردین ۱۳۴۶ در تهران ، بازیگر ، کارگردان و مجری است.

دانشگاه را بخاطر حضور در جنگ تحمیلی ناتمام گذاشت که ابتدا با تئاتر فعالیت خود را شروع کرد و سپس وارد رادیو شد و در سال ۱۳۷۲ وقتی ۲۶ ساله بود بعنوان بازیگر در مجموعه «نوروز ۷۲» حاضر شد و با سریال ساعت خوش درخشید.

علاوه بر بازیگری در زمینه کارگردانی ، اجرا و نویسندگی هم فعالیت دارد و به رشته زیست شناسی علاقه دارد و از ریاضی و جبر متنفر بود.

در سال ۱۳۶۹ وقتی ۲۳ ساله بود ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک پسر بنام فرهاد فعلا در عرصه موسیقی و یک دختر بنام شهرزاد می باشد که ساکن خارج از کشور و در حرفه طراحی لباس می باشد.

هنگامه قاضیانی

هنگامه قاضیانی در سریال پدر گواردیولا

هنگامه قاضیانی متولد ۳۰ مرداد ۱۳۴۹ در مشهد ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته جغرافیای انسانی اقتصادی از دانشگاه آزاد و فوق لیسانس فلسفه غرب از دانشگاه سانفرانسیسکو آمریکا می باشد که اولین بار سال ۱۳۷۹ وقتی ۳۰ ساله بود با فیلم سایه روشن جلوی دوربین رفت و با سریال سرزمین مادری در سال ۱۳۹۲ به شهرت رسید.

چندین سال پیش ازدواج کرده بود که ثمره اش یک پسر بود و بزرگترین آرزویش داشتن یک مزرعه بزرگ است و دوست دارد مدام در سفر باشد.

حمید فرخ نژاد

حمید فرخ نژاد در سریال پدر گواردیولا

حمید فرخ نژاد متولد ۲۸ فروردین ۱۳۴۸ در آبادان، بازیگر سینما و تلویزیون است.

فارغ التحصیل لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه تهران می باشد که سال ۱۳۶۹ در ۲۱ سالگی بازیگری را با فیلم کوچه های عشق در کنار دستیاری شروع کرد و با فیلم عروس آتش در سال ۱۳۸۷ توجه ها را به خود جلب کرد

علاوه بر بازیگری دستی در نوشتن هم دارد و فردی سرکش و عصبانی است.

سالهاست با فروزان جلیلی فر ازدواج کرده و ثمره این زندگی یک پسر بنام «فرید» می باشد و هم اکنون در آمریکا اقامت دارد و عاشق تیم نفت آبادن است.

ستاره اسکندری

ستاره اسکندری در سریال پدر گواردیولا

ستاره اسکندری متولد ۲۵ خرداد ۱۳۵۲ در تربت حیدریه خراسان ، بازیگر است.

دانشجوی انصرافی رشته مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد می باشد که فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد، سپس سال ۱۳۷۵ با فیلم «حریف دل» وارد سینما شد و سال ۱۳۸۵ با نقش نرگس در تلویزیون به شهرت رسید.

علاوه بر بازیگری به طراحی و بافت پارچه مشغول هست و عاشق سفر است و متاهل بوده و از مرگ واهمه دارد و به بازی فوتبال علاقه داشت.

مهدی سلطانی

مهدی سلطانی در پدر گواردیولا

مهدی سلطانی متولد ۱ شهریور ۱۳۵۰ در شیراز، بازیگر است.

فارغ التحصیل لیسانس بازیگری از دانشگاه تهران و فوق لیسانس کارگردانی از دانشگاه هنر و دکترای رشته تئاتر از دانشگاه آوینیون فرانسه می باشد از تئاتر شروع کرد و با سریال نوروز ۷۳ جلوی دوربین رفت و با سریال مسیر زاینده روددر سال ۱۳۸۹ دیده شد.

سال ۱۳۷۹ وقتی ۲۹ ساله بود با همسر خانه دارش ازدواج کرد که ثمره این زندگی تنها یک دختر بنام «روژا» میباشد و عاشق ترجمه ، کتاب خواند و سفر بوده و نقش جمیل در سریال «دیوار» را دوست دارد و فردی قانع است.

مرجانه گلچین

مرجانه گلچین در سریال پدر گواردیولا

مرجانه گلچین متولد ۲ اسفند ۱۳۴۷ در تهران ، بازیگر سنما و تلویزیون است.

تحصیلکرده چهار ساله هنرستان موسیقی و فارغ التحصیل کارگردانی سینما از دانشگاه سوره می باشد که سال ۱۳۵۶ وقتی ۹ ساله بود با سریال اخلاق جلوی دوربین رفت و با سریال آینه ۱۳۶۴ دیده شد.

سال ۱۳۷۴ با کریم آتشی کارگردان ازدواج کرد ولی این ازدواج به جدایی ختم شد و حالا می گوید به رشته موسیقی خیلی علاقه دارد و عاشق کوه نوردی و آشپزی است.

امیر مهدی ژوله

امیر مهدی ژوله در سریال پدر گواردیولا

امیرمهدی ژوله متولد ۲۷ مرداد ۱۳۵۸ در تهران، بازیگر و فیلمنامه نویس است.

فارغ التحصیل فوق دیپلم کاردانی رشته عمران از دانشگاه آزاد می باشد که ابتدا بلور فروش بود و با روزنامه نگاری و نویسندگی فعالیت خود را شروع کرد و با برنامه خندوانه به عنوان استندآپ کمدی به شهرت رسید و سال ۱۳۹۵ با فیلم «خوب، بد، جلف» وارد عرصه بازیگری شد.

سال ۱۳۸۷ وقتی ۲۹ ساله بود با دوست «دخترخاله اش» ازدواج کرد و ثمره ی این زندگی یک دختر به نام گندم است و می گوید خیلی تنبل و بی نظم هست و همینطور معترض و غرغرو، زیاد هم حرف می زند و طرفدار تیم پرسپولیس میباشد.

علیرضا خمسه

علیرضا خمسه در سریال پدر گواردیولا

علیرضا خمسه متولد ۹ بهمن ۱۳۳۱ در تهران بازیگر ، کارگردان و مجری است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی و دوره دیده پانتومیم از فرانسه می باشد و با تئاتر فعالیت خود را شروع کرد، سال ۱۳۶۰ در ۲۹ سالگی اولین بار با فیلم مرگ یزدگرد جلوی دوربین رفت و با سریال پایتخت با نقش بابا پنجعلیدر سال ۱۳۸۹به اوج شهرت رسید.

ایشان با با مروارید پور شفیقی ازدواج کرده که ثمره اش دو دختر بنام های درسا و گلسا می باشد و علاقه زیادی دارد یک روزی دلقک شود و به‌ شدت اهل مسافرت است و دوست دارد به کل جهان سفر کند.

پریوش نظریه

پریوش نظریه در سریال پدر گواردیولا

پریوش نظریه متولد بهمن ۱۳۴۸ در گچساران، بازیگر است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه هنر اسلامی است که از سال ۱۳۶۹ وقتی ۲۱ ساله بود با فیلم عروس حلبچه وارد سینما شد و با فیلم پدردر سال ۱۳۷۴به شهرت رسید.

متاهل است و یک دختر بنام آناهیتا دارد و زیاد تلویزیون را تماشا نمیکند و فردی آرامی است، وی همچنان در زمینه عکاسی هنری بطور جدی فعالیت می‌ کند.

سیامک صفری

سیامک صفری در سریال پدر گواردیولا

سیامک صفری متولد ۲۲ فروردین ۱۳۴۳ در تهران، بازیگر است.

فارغ التحصیل فوق لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه هنر می باشد، فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و در سال ۱۳۷۹ وقتی ۳۶ ساله بود با مجموعه خیس وارد قاب تلویزیون شد و با سریال آنام در سال ۱۳۹۶به شهرت رسید.

چند سالیست ازدواج کرده و حالا یک فرزند دختر نیز دارد و سالهاست آموزشگاهی بازیگری بنام افرا تاسیس کرده است و کارگردان مورد علاقه اش فقط دکتر علی رفیعی میباشد.

نسیم ادبی

نسیم ادبی در سریال پدر گواردیولا

نسیم ادبی متولد ۱۷ شهریور ۱۳۵۷ در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

فارغ التحصیل لیسانس نمایش از دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز می باشد که با تئاتر شروع کرد و اولین بار سال ۱۳۷۵ وقتی ۲۰ ساله بود با سریال دوقلوها وارد قاب تلویزیون شد و سپس با سریال شهرزاد در سال ۱۳۹۴ به شهرت رسید.

سال ۱۳۸۸ در ۳۱ سالگی با ابراهیم ثباتی ازدواج کرد اما متاسفانه همسرش بخاطر بیماری فوت کرد؛ می گوید عاشق رستوران رفتن است و خیلی فردی صبوری بوده و در زمینه خوانندگی هم فعالیت دارد.

علی اوجی

علی اوجی در سریال پدر گواردیولا

علی اوجی متولد ۱۷ اسفند ۱۳۶۲ در تهران بازیگر ، کارگردان و تهیه کننده سینما است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی می باشد که فعالیت خود را از ساخت فیلم کوتاه شروع کرد سپس وارد تهیه کنندگی موسیقی شد و سال ۱۳۸۹ با سریال قهوه تلخ جلوی دوربین رفت و با سریال در حاشیه در سال ۱۳۹۴به شهرت رسید.

موسیقی یک بخش جدانشدنی از وجودش است و سال ۱۳۹۶ با نرگس محمدی ازدواج کرد و به شدت طرفدار محیط زیست هست و حالا کنار فعالیت های هنری خود سفیر کودکان اوتیسم نیز می باشد.

مریم بوبانی

مریم بوبانی در سریال پدر گواردیولا

مریم بوبانی متولد ۲۶ اردیبهشت ۱۳۳۲ در سنندج ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

دانش آموخته کلاس های آزاد بازیگری می باشد که در اهواز بزرگ شد و فعالیت خود را را با تئاتر شروع کرد و در سال ۱۳۷۴ در ۴۴ سالگی اولین بار با فیلم مهر مادری جلوی دوربین رفت و سال ۱۳۷۷ با سریال آژانس دوستی به شهرت رسید.

سالهاست با آقای سیروس احمدی فر از ترانه سرایان قدیمی اهواز ازدواج کرده است که ثمره این زندگی دو فرزند بنام یاور و آیین می باشد، همچنین عضو سفیر نیکوکاری بوده و عاشق سفر و مطالعه است.

محمدرضا علیمردانی

محمدرضا علیمردانی در سریال پدر گواردیولا

محمدرضا علیمردانی متولد ۱۱ خرداد ۱۳۵۵ در تهران ، بازیگر و صداپیشه است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه آزاد می باشد که با صداپیشگی دیرین دیرین معروف شد و سپس به تئاتر روی آورد و سال ۱۳۷۴ با جنگ آفتاب جلوی دوربین رفت و با سریال پایتخت ۴ در سال ۱۳۹۴ دیده شد و هم اکنون به عنوان مجری به فعالیت خود ادامه میدهد.

سال ۱۳۷۸ ازدواج کرد و ثمره ی این ازدواج یک دختر به نام سارا است و صدایش شباهت زیادی به محسن چاوشی دارد.

سارا خوئینی ها

سارا خوئینی ها در سریال پدر گواردیولا

سارا خوئینی ها متولد ۳ خرداد ۱۳۵۳ در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران می باشد که سال ۱۳۷۰ در ۱۷ سالگی با فیلم سینمایی گل ها و گلوله ها وارد عرصه سینما شد و با سریال معصومیت از دست رفته در سال ۱۳۸۲به شهرت رسید.

سال ۱۳۶۹ وقتی تنها ۱۶ سال داشت با چنگیز وثوقی ازدواج کرد ولی این ازدواج به جدایی ختم شد و ثمره این ازدواج یک دختر و پسر است و می گوید تمامی غذاهای ایرانی دوست دارد ولی ماهی با برنج و ترشی را خیلی زیاد میپسندد و در ورزش شنا حرفه ای است.

آرش عدل پرور

آرش عدل پرور در سریال پدر گواردیولا

آرش عدل پرور متولد ۲۱ مرداد ۱۳۶۹ در تهران، خواننده است.

فارغ التحصیل رشته آهنگ سازی بوده که فعالیت خود را جداگانه از سال ۱۳۸۳ با ترانه سرایی، خوانندگی و آهنگسازی شروع کرد و با انتشار موزیک های بیا بازم»، «هنوز همونم»، «خودتو برسون» و «دیوونه‌ وار» با بدادرش مسیح بیشتر شناخته شد و سپس با فیلم حکم تجدید نظر در سال ۱۴۰۰ وارد عرصه بازیگری شد.

نرگس محمدی

نرگس محمدی در سریال پدر گواردیولا

نرگس محمدی متولد ۹ فروردین ۱۳۶۲ در تهران، بازیگر است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته پرستاری می باشد و با تئاتر شروع کرد تا اینکه سال ۱۳۸۳ در ۱۹ سالگی با فیلم «تنهایی باد» جلوی دوربین رفت و با سریال ستایش در سال ۱۳۸۹به شهرت رسید.

سال ۱۳۹۶ با علی اوجی ازدواج کرد و غیز از بازیگری به خوانندگی علاقه دارد و در زمینه مد و تبلیغات هم فعالیت میکند و با فیلم دیدن و کتاب خواندن حالش خوب میشود.

امیریل ارجمند

امیریل ارجمند در سریال پدر گواردیولا

امیریل ارجمند متولد ۱۳۵۳ در تهران بازیگر و خواننده است.

 او فرزند بازیگر نامدار داریوش ارجمند ی باشد که دارای لیسانس مکانیک و تئاتر بوده و از سال ۱۳۸۶ با سریال چهل سریاز جلوی دوربین رفت و با فیلم اخراجی های۲ در سال ۱۳۸۷ شناخته شد.

علاوه بر بازیگری در زمینه موسیقی و آهنگسازی فعالیت میکند و سالها پیش با یاسمینا باهر ازدواج کرده است.

مهران غفوریان

مهران غفوریان در سریال پدر گواردیولا

مهران غفوریان متولد ۳ شهریور ۱۳۵۳ در تهران، بازیگر و کارگردان است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه آزاد می باشد که اولین بار سال ۱۳۷۳ در ۲۰ سالگی با مجموعه آیتمی «جنگ ۳۹» جلوی دوربین رفت.

در سال ۱۳۸۰ با سریال «زیر آسمان شهر» در نقش بهروز خالی بند به شهرت رسید و در ۱۳ دی ماه ۱۳۹۳ وقتی ۴۰ ساله بود با دختری بنام آرزو ازدواج کرد و صاحب یک دختر بنام «هانا» است.

النا حیدری

النا حیدری در پدر گواردیولا

سایر بازیگران سریال پدر گواردیولا

فریبا نادری، مسعود شریف، محمد رضا هاشمی، سارا محمدی، داریوش سلیمی، آرشام شاد، سهیل قاصدی و علیرضا اسلام‌ پناه  از دیگر اسامی بازیگران سریال پدر گواردیولا می باشند.

سعید نعمت الله کارگردان سریال پدر گواردیولا

سعید نعمت‌الله نویسنده و فیلم‌ نامه‌ نویس و برادر حمید نعمت‌ الله فیلمساز ایرانی می‌باشد. ایشان ازدواج کرده اند و یک دختر به نام جانا نعمت الله ثمره زندگی مشنرکش می باشد که در سریال پدر گواردیولا بازی کرده است.

وی فیلمنامه نویسی آثار بسیاری همچون مجموعه های تلویزیونی میکائیل، جراحت، زیر هشت و فیلم های سینمایی حوالی اتوبان و طاووس های بی پر را برعهده داشته است. و در ۲ اثر در سینما با نام‌ های فیلم حوالی اتوبان و فیلم طاووس‌ های بی‌ پر فعالیت داشته است.

عوامل سریال پدر گواردیولا

● مجری طرح و سرمایه گذار: محسن حیدری

● مدیر فیلم برداری: سعید براتی

● سرپرست گروه کارگردانی و برنامه ریزی: داود باقری

● مدیر تولید: مصطفی سلطانی

● طراح صحنه: حسین کرمی

● طراح لباس: آزاده قوام

● صدابرداری: میثم کیامرثی

● تدوین: عماد خدابخش

● چهرپردازی: کامران خلج

● آهنگساز: افشین عزیزی

● صدا گذار: امیرحسین شریفی

● جلوه های کامپیوتری: کامیار شفیعی

● جلوه های می دانی: حمید رسولیان

● مسئول بدلکاری: امیرحسین خنجری

● دستیار اول کارگردان: افشین عمران

● منشی صحنه: رضا بقائی

● برنامه ریز: علی مرزبان

● خوانندگان: سالار عقیلی و آرش عدل پرور

ارسال نظر

تبلیغات متنی