کد خبر : 26074

فال روزانه | فال روزانه ۲۵ مرداد ۱۴۰۲

فال روزانه امروز چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ را در ورانداز مطالعه میکنید

به گزارش ورنداز :

فال روزانه ۲۵ مرداد ۱۴۰۲

فال روزانه امروز چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ را در ورانداز مطالعه میکنید 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

شما فرد خلاقی هستید، اما این خلاقیت را از دیگران پنهان می کنید که کار اشتباهی است. به عنوان مثال اگر شعری می نویسید، آن را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید یا حتی نقاشی تان را از دیوار بیاویزید تا دیگران هم از هنر شما نهایت لذت را ببرند. امروز اطلاعات مفیدی به دست تان خواهد رسید که موجب نزدیکی شما به فردی می شود. اگر این رابطه برایتان اهمیت دارد سعی کنید که آن را نگه دارید. پیشنهاد کاری به شما می شود که ممکن است درآمد خوبی نداشته باشد اما برای شروع گزینه خوبی خواهد بود. خوب در مورد آن فکر کنید. به سر و وضع خود بیشتر برسید، مردم اول ظاهر شما را می بینند و بعد به شما فرصت صحبت کردن می دهند. برای انجام یک کار حقوقی دست دست نکنید وگرنه دیر می شود و دیگر کاری از دستتان بر نمی آید. در مورد مسئله ای که نگران و پریشان احوالتان کرده بیش از این مضطرب نباشید، آنچه از آن می ترسید اتفاق نخواهد افتاد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

امروز محیط اطراف تان الهام بخش شما می شود و خلاقیت تان به حدی می رسد که می توانید در کارهایتان پیشرفت قابل مشاهده ای داشته باشید. فرصت های خوبی پیش رویتان قرار می گیرد که سعی کنید آنها را از دست ندهید. فردی شما را نصیحت می کند، اگر چه این رفتار او را نمی پسندید، اما بهتر است حرف های او را پشت گوش نیاندازید زیرا در آبنده ای نه چندان دور به کمک تان خواهد آمد. خودتان را دست کم نگیرید هر کسی نان ایمان و نیت پاک خودش را می خورد، مهم این است که شما تکلیفتان با خودتان روشن است. اوضاع مالی تان به زودی تغییر پیدا خواهد کرد. سعی کنید به وسوسه گرفتار نشوید و آنچه که با خون دل به دست آورده اید حفظ کنید. در مورد نیتی که در سر دارید، اول زمینه رسیدن به هدف و مقصودتان را فراهم کنید و بعد دست به کار شوید.

 فال روزانه متولدین خرداد ماه

امروز در یک رویداد اجتماعی شرکت می کنید و آنقدر حرف های دیگران روی شما تاثیر می گذارد که دوست دارید خودتان به طور شخصی آن کار را دنبال کنید. اگر علاقه اشته باشید، مطمئن باشید که در آن پیروز خواهید شد. از آنجا که امروز احساس زیبایی و جذابیت زیادی می کنید، بهتر است خیلی در خانه نمانید. با دوستان تان قرار بگذارید و در جمع های گروهی شرکت کنید. فردی در این رفت و آمدها به شما جذب می شود، سعی کنید از او دوری کنید زیرا عاقبت خوبی انتظار این رابطه را نمی کشد. شما در کارهای هنری در هر زمینه ای موفق می شوید. اندیشه ای پاک و بی آلایش دارید و همیشه به فکر دیگران هستید، متاسفانه این روزها نسبت به شخصی قدری شکاک هستید بهتر است هرچه زودتر تکلیفتان را با این موضوع روشن کنید، بلاتکلیفی احساس بدی است که انسان را در تصمیم گیری فلج می کند. اگر بخواهید وسیله نقلیه تان را عوض کنید وقتش همین حالاست.

 فال روزانه متولدین تیر ماه

امروز دوست دارید به همه کمک کنید. اگر چه خوب است که به دیگران مشورت دهید یا آنها را در انجام کارهایشان یاری رسانید اما ما پیشنهاد می کنیم که به خیره ها نیز کمک کنید. این کار احساس راحتی و مفید بودن بیشتری را به شما منتقل خواهد کرد. اخیرا از جمعی که با آنها نشست و برخواست می کنید، ناراضی هستید. بد نیست یه مدت از آنها دوری کنید یا به جمع های دوستانه دیگری وارد شوید. در این صورت فرصتی هم برای شما و هم برای دیگران فراهم خواهد شد که در مورد رفتارشان فکر کنند. آزموده را آزمودن خطاست. از کسی که ریاکار است و نمی توان به او اعتماد کرد دوری کنید، بزرگترین ضربه را از او خواهید خورد و هرگز خودتان را برای آن که می دانستید اما باز به او اعتماد کرده اید نخواهید بخشید. با وضعیت کنونی بهتر است آرزوها و توقعات خودتان را پایین بیاورید، آرزوهای بلند بالای مالی شما را دچار دردسر خواهد کرد.

فال روزانه متولدین مرداد ماه

آنچه امروز در روحیه شما موج می زند، خلاقیت و روحیه رمانتیک بودن تان است. این خصوصیت در شما به قدری است که دیگران را نیز به سمت تان جذب می کند. بنابراین اگر به فردی علاقه دارید، امروز بهترین زمان برای برداشتن اولین قدم هاست. اگر مدت هاست به فکر کار جدیدی هستید، امروز می توانید با کمک یکی از دوستان تان آن را شروع کنید. مطمئن باشید که در این راه پیشرفت خواهید اگر سخت کوش باشید. به زودی فردی که تاثیر زیادی روی شما دارد، پیشنهادی به شما می دهد که بهتر است آن را قبول کنید. به خودتان بیایید، خود کرده را تدبیر نیست مقصر وضعیت مالی که در آن در گیر شده اید خود شما هستید. با او که بسیار که بسیار دوستش دارید عهد و پیمانتان را محکم کنید، آن وقت است که می بینید چطور به راحتی بلایا از اطرافتان پراکنده می شود. درگیر حل مسائل خودتان و اطرافیانتان می شوید، شما به تنهایی نمی توانید مسئله را حل کنید از کسی کمک بگیرید.

 فال روزانه متولدین شهریور ماه

امروز در خانه تان میزبان میهمان هایی خواهید شد که در مورد شروع پروژه ای با شما صحبت خواهند کرد. در میان آنها فردی است که تاثیر زیادی روی شما دارد، قبل از هر تصمیمی بهتر است با او به خوبی مشورت کنید و جوانب مختلف را در نظر بگیرید. در انتهای شب نیز سعی کنید تمام کارهایتان را کنار بگذارید و تنها روی آنچه دوست دارید تمرکز کنید تا استرس کل روزتان از بین برود. به عنوان مثال یک فیلم بگذارید و تماشا کنید. از شریک زندگی تان نیز بخواهید که شما را همراهی کند تا ساعات نبودن تان را با حضور پر رنگ تان جبران کنید. نگران وقوع اتفاقی هستید نگرانی تان بی دلیل است. سوالی را که می دانید جوابش منفی است نپرسید مگر اینکه توانایی جواب نه شنیدن را داشته باشید. آنقدر با خودتان درگیر می شوید که از آمدن و رفتن عزیزی که بریاتان بسیار مهم است باخبر نمی شوید، سرتان را قبل از آنکه خیلی دیر بشود از لاکتان بیرون بیاورید.

 فال روزانه متولدین مهر ماه

امروز در اطراف خانه تان فردی را می بینید که در آینده ای نزدیک تاثیر زیادی بر زندگی تان خواهد گذاشت. این پیشرفت می تواند در زمینه کاری یا حتی تحصیلی باشد. به همین دلیل سعی کنید که به افرادی که امروز ملاقات می کنید، روی خوش نشان دهید. زمان خوبی برای خرید است، اما این بار که برای خرید مواد غذایی به سوپر مارکت می روید، سعی کنید موادی که دارای ارزش غذایی بالایی هستند، انتخاب کنید. زیرا در این هوا احتمال بیماری زیاد است، پس سلامت خود را در اولویت کارهایتان قرار دهید. در برخورد با شخصی که پیش از این برایتان عزیز بوده بهتر است اگر کلامتان نا مهربان است آن را به زبان نیاورید، غصه دلتان را سنگین تر می کند که سبک تر نمی کند، حواستان را معطوف به مسائل کاری بکنید و در انجام کاری که در پیش دارید دقت کنید، بهتر است با درایت پیش بروید تا دچار دردسر و مشکل نشوید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

ایده ای ذهن تان را مشغول کرده است، به دنبال راهی برای پول در آوردن بیشتر هستید. بهتر است تردید را کنار بگذارید و ایده ای که در ذهن دارید را پیاده کنید. اگر ریسک نکنید، هیچ گاه پیشرفت نخواهید کرد. شاید این کار در ابتدا خیلی پول ساز نباشد اما به زودی زندگی تان را از ین رو به آن رو خواهد کرد. با دوستی در مورد موضوعی مشورت می کنید، اگر حرف های او را بنویسید بهتر است زیرا ممکن است که یادتان برود، آنوقت به هیچ منبعی دسترسی نخواهید داشت و کارتان هم پیش نخواهد رفت. روزگار برای همه پستی و بلندی دارد. با منفی فکر کردن و نگرانی دائمی داشتن مشکلاتتان حل نخواهد شد. بهتر است خودتان را ضعیف و ناتوان نشان ندهید تا دشمن شاد نشوید. در رابطه با نیتی که در ذهن دارید امیدوار باشید. نا امیدی تمامی درها را به رویتان خواهد بست. تغییر کوچکی در زندگی روزمره تان پیش می آید.

 فال روزانه متولدین آذر ماه

امروز احساس خوبی دارید، گویا در آسمان ها پرواز می کنید. شما اخیرا نتیجه تلاش هایتان را گرفته اید و این مسئله اعتماد به نفس تان را بالا برده است. دوست دارید که وقت بیشتری را با شریک زندگی تان بگذرانید اما او وقت کافی برای این کار را ندارد. نگذارید که این موضوع شما را آزار دهد، می توانید قرارتان را به فردا موکول کنید. به جای آن ورزش بهترین گزینه برای شماست. زیرا نه تنها انرژی تان را به بهترین شکل تخلیه، بلکه ذهن تان را نیز باز خواهد کرد. دوستی تازه به سراغتان خواهد آمد. شما ورزش را دوست دارید و قدم زدن در طبیعت باعث شادی روحتان می شود. با تلاش و کوشش پیگیرتان به هدفی کاری که در سر دارید خواهید رسید. به زودی مبلغ کوچکی به دستتان می رسد. توجه تان را به مسائل اصلی بدهید و درگیر جزئیات و حاشیه ها نشوید، وگرنه شما را از مسیر درست دور می کنند.

 فال روزانه متولدین دی ماه

ذهن شما پر از افکار مثبت و منفی گوناگون است. از آنجا که آینده غیر قابل پیش بینی است، بهتر است فکرهای منفی را از خود دور کنید و تمرکزتان را بر رویاهای مثبت تان بگذارید. مدتی است که فعالیت خود را در زمنیه کاری تان کم کرده اید. اگر همینطور ادامه دهید، از رقبایتان عقب خواهید افتاد و این موضوع بر درآمد مالی تان نیز تاثیر خواهد گذاشت. پس تنبلی را کنار بگذارید و خودی نشان دهید. اگر مجرد هستید، امروز فردی به شما نزدیک می شود. فال روزانه اگر چه کلامی را به نشانه این که از شما خوشش آمده ، بر زبان نمی آورد اما بدانید که قصد او جدی است. آنقدر بی تاب هستید که دیگران نگران و ناراحت وضعیت شما هستند. حالا زمان آن است تا گذشته را مرور کنید، تا یادتان بیاید که شما طوفان های سخت تر از این را هم پشت سر گذاشته اید. شما به خوبی می دانید که این نیز بگذرد، به خودتان مسلط باشید. اتفاقاتی در شرف انجام است که از آن بی خبرید. بیشتر از تجربیات خودتان استفاده کنید.

فال روزانه متولدین بهمن ماه

اگر احساس می کنید که باید کمی خلاق تر باشید، این کار تنها با درگیر کردن خودتان در فضاهای مختلف به دست می آید. به عنوان مثال در یک کلاس موسیقی ثبت نام کنید یا رنگ و بومی به دست بگیرید و نقاشی کنید. شاید فکر کنید که استعداد لازم را ندارید اما در نهایت نتیجه ای که می خواهید را به دست خواهید آورد. از دوستی طلب کمک کرده اید اما او روی خوش به شما نشان نداده است. به جای ناراحتی بهتر است خوشحال باشید که روی واقعی دوستان تان را شناخته اید. از این پس می توانید آنها را عاقلانه تر انتخاب کنید. زیاده طلبی را کنار بگذارید و قناعت پیشه کنید. حالا وقت بریز و بپاش نیست. روزهای خوش جوانی را با غم و نگرانی نگذرانید، این روزها دیگر بر نمی گردند. خوش یمنی و خوشبختی به سراغتان می آید و کاری را به خوبی شروع می کنید. امروز وقت خوبی برای خرید است، برای فروش هنوز وقت هست، دست نگهدارید.

 فال روزانه متولدین اسفند ماه

مسئولیت سختی روی دوش تان است که فکر می کنید از پس آن بر نمی آیید، به جای انرژی منفی دادن بهتر است تمام تلاش تان را به کار گیرید و منتظر نتیجه اش باشید. روحیه حساسی دارید که ممکن است در بسیاری از کارها مانع از پیشرفت تان شود، پس برای شناخت خود وقت بیشتری بگذارید و روی جنبه های منفی شخصیت تان بیشتر کار کنید و مطمئن باشید که خواستن توانستن است. به زودی یک جشن بزرگ در راه است. خودتان را آماده کنید. پول در آوردن خوب است به شرط آنکه برای بدست آوردنش راه درستی را انتخاب کرده باشید. ملاقات با دوستی باعث شادی تان می شود و هدیه ای بینتان رد و بدل می شود. برای انجام کاری مجبور می شوید که به مسافتی دور بروید، بهتر است گله نکنید و به جای آن به منافعی که عایدتان می شود فکر کنید، سود این کار بیشتر از ضررش است.

ارسال نظر

تبلیغات متنی