کد خبر : 25779

خرید اینترنتی | پس دادن خرید اینترنتی

حتما برای شما هم پیش آمده که محصولی را به صورت مجازی سفارش بدهید و بعد از تحویل آن، رضایت کافی نداشته و تمایل به عودت محصول داشته باشید.

به گزارش ورنداز :

روشی امن برای پس دادن خرید اینترنتی

حتما برای شما هم پیش آمده که محصولی را به صورت مجازی سفارش بدهید و بعد از تحویل آن، رضایت کافی نداشته و تمایل به عودت محصول داشته باشید.

در چنین شرایطی چکار باید کرد؟

اگر خرید شما از یک درگاه امن و وبسایت معتبر انجام شده باشد نیازی نیست نگران شوید. می‌توانید به راحتی محصول خریداری شده را با هر دلیلی از نارضایتی‌، عودت داده و وجه واریز شده را عیناً پس بگیرید.

وبسایت توشه به عنوان یک فروشگاه اینترنتی، دارای تمام‌ مجوزهای لازم از مراجع قانونی بوده و تمام تلاشش را در جهت حفظ رضایت مشتریانش به کار برده است. به همین منظور، جهت جلب رضایت بیشتر مشتریان، از اول تیرماه ۱۴۰۲, وبسایت توشه به درگاه امن شما متصل شده که از این درگاه ایمن‌سازی معاملات و خرید و فروش‌های انجام شده چندین برابر می‌شود. سامانه سما که زیر مجموعه‌ی گروه توسن است، علاوه به ارائه‌ی نشان تضمین، درگاه امن و معامله‌ی امن، به خریداران این تضمین را می‌دهد که تا ده روز پس از دریافت کالا، اگر به هر دلیلی از خرید خود ناراضی بودند، محصول را عودت داده و کل وجه پرداختی خود را عیناً دریافت کنند.

وبسایت توشه با داشتن مجوزهای لازم و اتصال به درگاه امن سما، خیال خریداران را بابت خرید اینترنتی راحت کرده و دغدغه‌های آن‌ها را از نظر عدم رضایت از خرید یا عدم تطابق محصول خریداری شده با تصاویر ارائه شده در سایت، راحت می‌نماید. با خیال راحت خرید کنید، در اسرع وقت تحویل بگیرید و چنانچه رضایت کافی نداشتید، بدون نگرانی برگردانید. هدف، همواره جلب رضایت شماست.

 

 

 

ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی