کد خبر : 24672

فال ابجد | فال ابجد روزانه

فال ابجد جمعه 5 خرداد خود را آنلاین بگیرید...

به گزارش ورنداز :

فال ابجد جمعه 5 خرداد خود را آنلاین بگیرید

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب آ آ

تعبیر: اگر قصد تغییر شغل و یا تغییر مکان دارید در این هم تعجیل کنید که بسیار به صلاحتان خواهد بود. شخصی به شما پیشنهاد شراکت های کاری می دهد که بهتر است قبل از هرکاری استخاره کنید و با صلاح و مشورت اطرافیان پیش بروید. سفری کاری در پیش دارید که برایتان موفقیت‌های مالی به وجود می آورد.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ب ج آ

تعبیر: اگر تصمیم دارید دست به انجام کاری بزرگ بزنید بهتر است از این امر صرف نظر کنید چراکه بخت و اقبال با شما یار نیست و با شکست مواجه خواهید شد. شخصی از دوری شما در رنج و عذاب است بهتر است هر چه سریع‌تر دلش را بدست بیاورید. با اندکی تلاش پول خوبی به دستتان میرسد که بهتر است مقداری از آن را پس انداز کنید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ب د د

تعبیر: مقصودی که دارید شاید در نظر خودتان نیکو و مناسب باشد اما مطمئناً دردسرهایی برایتان به وجود خواهد آورد پس از آن صرف نظر کنید. به نصیحت های بزرگترهایتان گوش نمی‌دهید و با لجبازی کارهایتان را پیش می‌برید این امر به شما آسیب خواهد زد. اگر از نظر مالی در مضیقه هستید باید کمی بیشتر تلاش کنید

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: طالعت روشن است . به زودی به آرزو و خواسته های قلبی دست پیدا خواهید کرد،، و شادی و آرامش را در خود به وجود می آورید بهتر است؛ ناامیدی را از خود دور کنید به زودی راهی سفر می شوید که برایتان موفقیت را به وجود می آورد، و باعث می شود حال و هوای تان تغییر کند.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: آ ب ج

تعبیر: طالعت خوب نیست. ممکن است به درد سر های خیلی زیادی در زندگی تان مواجه شوید،، بهتر است؛ دست از بدگویی کردن دیگران بردارید با این کارتان شکست و ناامیدی را در زندگی تان به وجود می آورید،، و طالعتان را به رنگ تیره و تار در می‌آورید،، شخصی شما را می خواهد به طلسم های فراوانی ببندد بهتر است؛ مراقب خود باشید.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: آ آ آ

تعبیر: طالعت خوب است. به زودی در زندگیتان گشایشی ایجاد می شود شما اگر بیمار هستید از بند بیماری های خطرناک نجات پیدا خواهید کرد،، و شادی را در زندگیتان سرازیر می کنید، به زودی به ثروت خواهید رسید که به تمام مشکلات خود غلبه خواهید کرد و به هدفتان دست پیدا میکنید.

♎ فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: آ ‌آ ‌د

تعبیر: طالعت روشن است. به موفقیت و سربلندی در زندگی تان دست پیدا خواهید کرد و شادی و نشاط را در خود به وجود می آورید،، اگر قصد ازدواجی را دارید بهتر است؛ همه جوانب را در نظر بگیرید تا با مشکلات فراوانی در زندگی خود روبه‌رو نشوید و خوشبختی را در خود به وجود بیاورید.

♏ فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: آ د آ

تعبیر: قصد و نیت پاکی در سر خود دارید. بزودی رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید،، شما به سربلندی و مقامات بالا دست پیدا خواهید کرد از طرف اهل قلم سود و درآمد بسیاری نصیبتان خواهد شد،، که شادی و نشاط را در وجودتان ایجاد می کند.

♐ فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: آ ب د

تعبیر: طالعت خوب نیست. ممکن است در زندگی تان شخصی به شما صدمات بسیار زیادی وارد کند و برایتان مشکلات فراوانی در زندگی به وجود بیاورد،، بهتر است؛ مراقب خود باشید و راز دلتان را هیچگاه با کسی در میان نگذارید که برایتان مشکل ساز خواهد شد.

♑ فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: آ د ج

تعبیر: اگر اسرار بزرگی در زندگی تان وجود دارد مراقب باشید که ممکن است فاش شود و به دردسر بیفتید. دوستان خوبی دارید و هر کدام جداگانه هوایتان را دارند اما متاسفانه شما نسبت به آن‌ها بی‌توجه هستید و ممکن است به راحتی آنها را از دست بدهید. پولی که می خواهید به دستتان میرسد و امسال سال پررونقی برایتان خواهد بود.

♒ فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: آ د د

تعبیر: مقصود خوبی دارید اما با تنبلی نمی‌توانید به این هدف دست پیدا کنید پس تلاش و کوششتان را بیشتر کنید. شخصی پیشنهادی به شما میدهد که اصلا به خیر و صلاحتان نیست پس وسوسه نشوید و درخواستش را رد کنید. نورسیده ای در راه دارید که به زندگیتان رونق و رنگ و بویی تازه می‌بخشد.

♓ فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: ب ب ج

تعبیر: منفعتی که می‌خواهید را از این مقصود نخواهید برد و متاسفانه فقط ضرر و زیانش عایدتان می‌شود پس بهتر است از این امر دست بکشید. دوستان خوبی در اطرافتان ندارید و آن ها فقط به فکر منفعت خودشان هستند پس تا می توانید فاصله تان را از آنها حفظ کنید. ازدواج و به وصال به یار نزدیک است اندکی صبور باشید.

 

منبع تصویر زندگی
ارسال نظر

تبلیغات متنی