کد خبر : 24623

رابطه جنسی | تجاوز معلم

جزییات رابطه جنسی معلم متاهل با دانش آموزان را در این مطلب میخوانید .

به گزارش ورنداز :

جزییات رابطه جنسی معلم متاهل با دانش آموزان را در این مطلب میخوانید .

 معلم اهل کالیفرنیا که در سال ۲۰۱۷ به عنوان «معلم سال» مدرسه خود انتخاب شده بود به رابطه جنسی با یک دانش آموز ۱۶ ساله متهم شد. این سومین مورد مشابه در همین مدرسه در کمتر از ۱۰ سال اخیر است.تریسی واندرهالست (Tracy Vanderhulst) معلم ۳۸ ساله اهل کالیفرنیا که در دبیرستان یوکایپا تدریس می‌کرد، پنج شنبه گذشته به اتهام رابطه جنسی با یک دانش آموز پسر ۱۶ ساله دستگیر شد. وثیقه او ۳۰ هزار دلار تعیین شده است.

بازداشت معلم سال آمریکایی به اتهام رابطه جنسی با دانش آموز ۱۶ سالهتوییتی که حالا دیگر از اکانت این مدرسه حذف شده نوشته شده بود: «او برنامه درسی ریاضی بسیار دقیق و کاملی ارائه می‌دهد و مراقبت عمیقی از دانش آموزان خود به عمل می‌آورد.»

بازداشت معلم سال آمریکایی به اتهام رابطه جنسی با دانش آموز ۱۶ ساله

 

مدیر مدرسه نوشته بود: «او مظهر یک معلم فوق العاده است. معلم مهربان و مبتکری که امیدواریم فرزندانمان زیر دست او رشد کنند. معلمی که تلاش می‌کند همه دانش آموزان را در مباحث کلاس درگیر کند.»مقامات می‌گویند که مدرسه یوکایپا در طول تحقیقات همکاری خوبی داشتند. این مدرسه روز جمعه بیانیه‌ای رسمی منتشر کرد که در آن آمده است: «ایمنی و رفاه دانش آموزان اولویت مطلق ماست و ما این اتهامات را بسیار جدی می‌گیریم. در قبال طرف‌های متخلف و همچنین سایر افراد مطلع از اتهامات که ممکن است اقدامی در این باره نکرده باشند، باید سریعا اقدام شود. ما می‌خواهیم به شما اطمینان دهیم که در صورت دریافت ادعاهای بعدی علیه یکی از کارمندان یا افراد وابسته، چنین ادعاهایی باید فورا به مجریان قانون گزارش شود.»
بازداشت معلم سال آمریکایی به اتهام رابطه جنسی با دانش آموز ۱۶ ساله

 

کارآگاهان در حال بررسی این احتمال هستند که ممکن است قربانیان دیگری نیز در این پرونده وجود داشته باشند و تصویر این معلم را منتشر کرده‌اند به این امید که افراد احتمالی بیشتری پیشقدم شوند.این سومین بار در کمتر از ۱۰ سال است که یک معلم زن در دبیرستان یوکایپا با یک دانش آموز رابطه جنسی برقرار می‌کند. در یک نمونه در سال ۲۰۱۵ یک معلم با دانش آموزی که با دخترش در رابطه بود، رابطه جنسی برقرار کرده بود.

منبع روزیاتو
ارسال نظر

تبلیغات متنی