کد خبر : 24452

خودرو | پیش فروش خودرو

برای اطلاع از جزئیات خبر آغاز مرحله دوم پیش فروش خودرو در ادامه باما همراه باشید.

به گزارش ورنداز :

مرحله دوم پیش فروش خودرو آغاز شد!

برای اطلاع از جزئیات خبر آغاز مرحله دوم پیش فروش خودرو در ادامه باما همراه باشید.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: پس از پایان مهلت افتتاح حساب وکالتی (۲۹ اردیبهشت)، فرایند پایش و ارسال اطلاعات متقاضیان از بانک‌ها به سامانه یکپارچه آغاز شد.

مهدی تقدسی افزود: با توجه به زمانبندی اعلام شده، با اتمام مهلت افتتاح حساب وکالتی (۲۰ تا ۲۹ اردیبهشت)، کار پایش اطلاعات افراد متقاضی به منظور واریز ١٠٠ میلیون تومان و مسدود کردن آن و سپس ارسال اطلاعات متقاضیان از بانک‌ها به سامانه آغاز شد.

وی ادامه داد: بر اساس اطلاعات رسیده به سامانه تخصیص یکپارچه خودروها، سایت سامانه از سوم تا ١٠ خرداد ماه برای ثبت پنج درخواست متقاضیان خرید خودرو فعال خواهد شد.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو افزود: فقط متقاضیان واجد شرایط که اطلاعات آن‌ها از سوی بانک‌ها به سامانه ارسال شود، می‌توانند از ۳ تا ۱۰ خرداد برای ثبت نام اولیه به منظور تشکیل فهرست نوبت‌دهی در سامانه به آدرس esalecar.ir اقدام کنند.

تقدسی اضافه کرد: متقاضیان ثبت‌نام در مرحله دوم طرح یکپارچه فروش خودرو‌های داخلی از ۲۰ تا ۲۹ اردیبهشت فرصت داشتند برای افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه اقدام کنند.

تقدسی اضافه کرد: متقاضیان ثبت‌نام در مرحله دوم طرح یکپارچه پیش فروش خودرو‌های داخلی از ۲۰ تا ۲۹ اردیبهشت فرصت داشتند برای افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه اقدام کنند.

گفتنی است؛ در مرحله دوم فروش خودروها، ٢٣ محصول از چهار خودروساز کشور عرضه شده است

منبع اقتصاد آنلاین
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • ناشناس

  ایران خودر اقلان بزارید چند ماشین عرضه کنه

 • ناشناس

  ایران خودرو اقلان بزارید سمند عرضه کند

 • ناشناس

  برای طرح مادران بزارید ایران‌خودرو شرکت کنه

 • آهو

  چی میدن حلب کهنه ارزونی خودتون

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی