کد خبر : 24356

فال تاروت | فال تاروت پنجشنبه 28 اردیبهشت

فال تاروت پنجشنبه 28 اردیبهشت را آنلاین بگیرید...

به گزارش ورنداز :

فال تاروت پنجشنبه 28 اردیبهشت را آنلاین بگیرید

فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر : در حال حاضر آنقدر سرتان شلوغ است و آنقدر کار برای انجام دادن در زندگیتان هست که نمی دانید از کجا باید شروع کنید. در واقع شما باید پیش از آغاز هر کار جدیدی کارهای نصفه و نیمه تان را به انجام برسانید و پرونده آنها را ببندید. ولی اگر بخواهید چشم خود را به روی این واقعیت بسته و از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنید به زودی خواهید دید که باید همه کارها را از اول شروع کنید و به این صورت زمان بسیاری را از دست خواهید داد.

فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت شیطان

کارت شیطان : امروز یک نفر که برای شما از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است می تواند شما را به سادگی از مسیر اصلیتان منحرف کند، ولی با کمی اراده و کنترل نفس می توانید به این وسوسه جواب منفی بدهید. اگر بیش از اندازه تسلیم احساسات خود بشوید به زودی از کارهایی که کرده اید پشیمان خواهید شد. در واقع هرکاری که اکنون انجام می دهید، حتی اگر در حال حاضر به نظرتان کوچک و بی اهمیت باشد، می تواند اثرات بسیاری روی زندگی شما داشته باشد.

فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت امپراطور

کارت امپراطور : امروز شما از انجام هر کاری که خارج از روند عادی کارهایتان باشد هراس دارید و به دقت مواظب تک تک حرکات خودتان هستید. به طور عادی شما از برقرار کردن ارتباط با افراد تازه و یا آغاز پروژه های جدید لذت می برید اما حالا بیش از همیشه احتیاط می کنید و دست به عصا راه می روید. این وضعیت هر بدی که داشته باشد این مزیت را برای شما دارد که کمک می کند به رابطه عاطفیتان ثبات بیشتری ببخشید.

فال تاروت امروز برای متولدین تیر:

کارت عدالت

کارت عدالت : شما دارید تلاش می کند که روند روزانه کارهایتان را به ثبات برسانید و از این طریق پیشرفتی قابل توجه داشته و به اهدافتان تا جای ممکن نزدیک شوید. ذهنتان امروز به طور قابل توجهی منظم کار می کند و می توانید حتی با وجود درگیری های احساسی و نبرد قدرتی که دارید، کارهای بسیاری را همراه با موفقیت به انجام برسانید. خوشبختانه صداقت و وجدان کاری شما در حال حاضر برایتان از هر چیزی مهمتر است و کمک بسیاری می تواند به شما بکند.

فال تاروت امروز برای متولدین مرداد:

کارت قدرت

کارت قدرت : تصمیم های مهم و بنیادی که این اواخر در رابطه با زندگیتان گرفته اید امروز با مجموعه ای از جنبه های بسیار مثبت مورد تایید مجدد قرار می گیرند و یک بار دیگر از صحت انتخاب هایتان مطمئن شده و با قدرت و اراده بیشتری برای به دست آوردن خواسته هایتان تلاش خواهید کرد. امروز شمامی توانید خیلی راحت به کارهایتان نظم و ترتیب ببخشید و با صبوری و اعتماد به نفس پیش بروید.

فال تاروت امروز برای متولدین شهریور:

کارت خورشیدکارت خورشید : به نظر می رسد که وقت تفریح و لذت فرا رسیده و شما می خواهید در کمترین زمان بیشترین لذت ممکن را از زندگی ببرید، ولی در واقع می دانید که باید از صبح زود در محل کارتان حاضر باشید و وظایفتان را به انجام برسانید. با این همه اگر بتوانید به کارتان عشق بورزید و در کنار آن کمی قدرت تخیلتان را به کار بگیرید می توانید کار را برای خودتان تبدیل به تفریح کرده و از انجام آن بیشترین لذت ممکن را ببرید.

فال تاروت امروز برای متولدین مهر:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز : حالت دمدمی مزاج فعلی شما به خاطر بیخیال بودن و یا اهمیت ندادن شما به اطرافتان نیست، بلکه تنها دلیل آن این است که ذهنتان به شدت درگیر پردازش گزینه های مختلفی است که پیش رو دارید. شاید به تازگی تجربه ای فوق العاده را پشت سر گذاشته باشید که در آن موفق شده بودید خودتان را از محدودیت های اجتماعی رها کنید، ولی در شرایط فعلی نمی توانید مجددا از این روش فوق العاده استفاده کنید. شما در درگیری بین قلب و مغزتان گرفتار شده اید. به خودتان کمی فرصت بدهید تا افکارتان به ثبات برسند.

فال  تاروت امروز برای متولدین آبان:

کارت پاپ

کارت پاپ : امروز روز فرصت های پنهان است؛ اگر احساس می کنید این اواخر موقعیتی برای بروز خلاقیتتان نداشته اید حالا وقت آن رسیده که به دقت موقعیت های احتمالی را سنجیده و از آنها استفاده کنید. اجازه ندهید که دیگران با حرف هایشان شما را از تصمیمات و باورهایتان منصرف کنند. وقتی از افکار و انتخاب هایتان مطمئن هستید هیچ لزومی ندارد که وقت خودتان را با نگرانی در مورد تردیدهایی کوچک هدر کنید. فرض را بر این بگذارید که اعتقاداتتان درست هستند اما حواستان را خوب جمع کنید و همه جوانب را در نظر بگیرید.

فال تاروت امروز برای متولدین آذر:

کارت ابله

کارت ابله : امروز تمایل زیادی به تفریح و لذت بردن از زندگیتان دارید و ممکن است در این راه کمی زیاده روی کنید، ولی اگر می خواهید مجبور به پرداخت بهایی سنگین برای این کار نشوید بهتر است کمی خودتان را محدود کنید و حد و مرزهایی برای خودتان و کارهایتان مشخص کنید. شخص یا چیزی که امروز ناگهان توجه شما را به شدت به خودش جلب کرده است ممکن است آنقدرها هم که الان فکر می کنید ارزشمند نباشد، بهتر است کمی سعی کنید که مثل آدم بزرگ ها رفتار کنید و اسیر احساسات زودگذر و غیر منطقی خود نشوید.

فال تاروت امروز برای متولدین دی:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم : لباس هایی که می پوشید یا مدل موهایتان آنقدرهایی که فکر می کنید روی امروزتان تأثیری نخواهند داشت؛ آنچه از اهمیت بالاتری برخوردار است نگرشی است که تصمیم می گیرید داشته اشید. اگر بتوانید رفتاری همراه با اعتماد به نفس اما متواضعانه و عاری از تکبر بیهوده داشته باشید پیشرفت واقعی را به چشم خود خواهید دید. مهارت های سازمانی شما در حال حاضر در بیشترین سطح کارایی ممکن قرار دارند و اگر اراده و پشتکار خود را به خوبی به کار بگیرید این انرژی را بیهوده از دست نخواهید داد.

فال تاروت امروز برای متولدین بهمن:

کارت ارابه

کارت ارابه : ارائه اهدافتان به صورت منسجم شانس رسیدن شما به موفقیت را افزایش خواهد داد. در حال حاضر شما این امکان را دارید که از تجربه های قبلیتان حداکثر استفاده را ببرید. اگر سعی کنید کارهایی را انجام دهید که نتایجی پایدار دارند آنچه می خواهید را به دست خواهید آورد. رسیدن به قله کاری زمانبر است، ولی بهترین راه برای صرفه جویی در وقت و رسیدن به هدف این است که همین حالا برای ادامه مسیرتان برنامه ریزی کنید و بر اساس نقشه تان راهتان را ادامه دهید.

فال تاروت امروز برای متولدین اسفند:

کارت امپراطور

کارت امپراطور : امروز شما سلطان دنیای خودتان هستید و حسی قوی از هویت شخصی خود دارید. خوشبختانه شما تمایل بسیار شدیدی دارید که هر کاری را که به رسیدن شما به اهدافتان کمک می کند انجام دهید. به همین دلیل هم می توانید خودتان را از بحث های بیهوده ای که وقتتان را هدر می دهد دور نگه داشته و کارهایتان را اولویت بندی کرده و به انجام مسئولیت هایتان بپردازید. داشتن یک برنامه حساب شده که حواس پرتی ها را به حداقل میزان ممکن برساند شما را قادر می سازد از موضع قدرت رفتار کرده و تحسین دیگران را به دست بیاورید.

منبع مه شو
ارسال نظر

تبلیغات متنی