کد خبر : 24287

BTS | گروه BTS

آهنگساز پیشین گروه مشهور «بی تی اس» پاسخ خود به پرسش «بهترین خواننده بی تی اس چه کسی است؟» را منتشر کرده است!

به گزارش ورنداز :

چه کسی بهترین خواننده گروه BTS است؟

آهنگساز پیشین گروه مشهور «بی تی اس» پاسخ خود به پرسش «بهترین خواننده بی تی اس چه کسی است؟» را منتشر کرده است!

یکی از آهنگسازهای پیشین گروه مشهور بی تی اس نطر شخصی خود درباره خوانندگی اعضای گروه را منتشر کرده است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، جون، آهنگساز سابق گروه BTS پاسخی جنجالی در مصاحبه اخیر خود داده است. این آقای آهنگساز در مصاحبه اخیرش از تجربیات خود در کار با بزرگترین گروه پسر در جهان گفته است.

در طول مصاحبه، «JUNE» نظرات صریح خود را در مورد اعضای گروه بی تی اس را به اشتراک گذاشته است. او حتی بهترین خواننده گروه از نظر خودش را نیز فاش کرده است.

جون یکی از آهنگسازهایی است که مدتی طولانی با این گروه مشهور همکاری کرده است.

او آهنگساز آهنگ‌های محبوبی مانند «Awake» و «Lost» و همچنین آهنگ «Not Today» است.

همکاری طولانی مدت او گروه بی تی اس بدون شک درک عمیقی از توانایی‌های اعضا برای او به همراه داشته است.

زمانی که در جدیدترین مصاحبه جون از او درباره گروه بی تی اس پرسیده شد،او اخلاق کاری و تعهد این گروه به تولید موسیقی را تحسین کرده است.

او درباره تجربه همکاری با این گروه گفت:

«قسمت جالب همکاری با این گروه کمک‌های آن‌ها در ساخت آهنگ است. من چیزهای زیادی از اعضا یاد گرفتم. به وضوح به یاد دارم که آن‌ها واقعاً سختکوش هستند.»

BTS2

جیمین بهترین خواننده گروه BTS است!

این آهنگساز همچنین اعتراف کرده است که علی‌رغم برنامه‌های سخت، تورهای جهانی و کنسرت‌های داخلی و خارجی، سختکوشی و تلاش اعضا برای او بسیار الهام بخش بوده است.

«هر بار که وارد استودیو می‌شدند، بهترین‌ها را به نمایش می‌گذاشتند. همکاری با آن‌ها تأثیری ماندگار بر هر آهنگسازی بر جای می‌گذارد.»

از نظر قدرت آوازی، جون اعتراف کرد تمام اعضا دارای صداهایی استثنایی هستند. با این حال، هنگامی که برای انتخاب بهترین صدای خوانندگی در میان آنها تحت فشار قرار گرفت، جون از جیمین نام برد.

این آهنگساز مشهور خوانندگی جذاب جیمین را تحسین کرد و گفت که این ستاره «بهترین صدای خوانندگی در گروه» را دارد.

«صدای اعضا من را برای همیشه  تحت تأثیر قرار داده است.

من معتقدم هنرمندان باید صدای خوانندگی خوبی داشته باشند تا مردم به آن‌ها گوش دهند.

من به اعضا کمک کردم تا در استودیو ضبط کنند. همه اعضا صدای خوبی دارند، اما بهترین صدای خوانندگی؟ می توانم بگویم جیمین بهترین صدای خوانندگی را دارد.»

جیمین که به خاطر اجراهای احساسی و دامنه صدای فوق العاده‌اش شناخته شده است، بدون شک تاثیری ماندگار بر طرفداران و صنعت موسیقی گذاشته است.

توانایی او در انتقال طیف گسترده‌ای از احساسات او را به یکی از محبوب ترین اعضای گروه بی تی اس تبدیل کرده است. تایید جون از توانایی‌های خوانندگی جیمین موقعیت او را به عنوان یکی از استثنایی‌ترین خواننده‌های صنعت کی‌پاپ را تثبیت کرده است.

منبع به وقت صبح
ارسال نظر

تبلیغات متنی