کد خبر : 24281

تجاوز | قتل و تجاوز

به گزارش ورنداز :

مرد متجاوز پای چوبه دار رفت

مرد متجاوز به همراه 2 قاتل که به قصاص محکوم شده‌اند، پای چوبه دار رفتند.

پشت دیوارهای بلند زندان رجایی شهر کرج، صبحگاه امروز 3 مرد، در میان مرگ و زندگی پای چوبه دار دست و پنجه نرم می‌کردند.در باور آنها امید به زنده ماندن پررنگ ترین حسی بود که جریان داشت.در لحظه های میان ترس و امید سرنوشت آنها رقم خورد که سرانجام این پرونده ها در گزارش بعدی اعلام خواهد شد.

قتل سوپرمارکتی

 اولین کسی که پای چوبه دار رفت قاتل صاحب سوپرمارکت است.تیرماه سال 99 بود که او دست به قتل زد.مجرم مرد جوانی است که از چند سال قبل از جنایت به عنوان شاگرد در مغازه سوپرمارکتی کار می‌کرد.او به خاطر اختلاف مالی با صاحب‌کارش او را به طرز فجیعی به قتل رساند. مرد جوان مقتول را به بهانه گفت‌وگو و گردش به درکه برد سپس در خودرو مقتول با او درگیر شد و او را خفه کرد و بعد جسد را به اعماق چاهی واقع در اسلامشهر انداخت و روی او یک سنگ بزرگ هم گذاشت. بعد از فاش شدن راز جنایت، فرزندان مقتول به عنوان اولیای دم تقاضای قصاص قاتل را کردند و در جلسات صلح و سازش حاضر به گذشت از متهم نشدند. به این ترتیب متهم صبح امروز برای اجرای حکم پای چوبه دار رفت.

اعدام مرد متجاوز

دومین کسی که امروز پای چوبه دار رفت مرد جوانی است که چند سال قبل به یک زن متأهل تجاوز کرده بود.با شکایت زن جوان و روشن شدن ادله و مستندات پرونده، حکم اعدام او صادر شد و صبح امروز در مرحله اجرا قرار گرفت.

قتل در نزاع دسته جمعی

سومین کسی که صبح امروز پای چوبه دار رفت کسی بود که زمستان سال 94 در جریان نزاع دسته جمعی در جنوب تهران فردی را به قتل رسانده بود. درگیری بین آنها به بهانه‌های پیش پا افتاده رخ داده بود و متهم در دفاعیات خود اظهار داشته بود: وقتی درگیری بالا گرفت از کاپشن خود یک چاقو بیرون کشیدم و با آن ضربه ای به مقتول زدم اما گمان نمی کردم آن ضربه باعث مرگش شود. با اصرار اولیای دم بر اجرای حکم قصاص ، متهم پرونده 8 سال پس از وقوع جرم صبح امروز پای چوبه دار خواهد رفت.

منبع منیبان
ارسال نظر

تبلیغات متنی