کد خبر : 24276

قیمت گوشت | قیمت گوشت در بازار

جدید ترین قیمت گوشت در بازار را در این مطلب میخوانید

به گزارش ورنداز :

قیمت گوشت در بازار 

جدید ترین قیمت گوشت در بازار را در این مطلب میخوانید آقای علی اصغرملکی از رکود حاکم بر بازار گوشت خبر داد و گفت: اکنون هرکیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ ۲۴۰ تا ۲۵۰ هزارتومان به مغازه دار و ۲۶۰ تا ۲۷۰ هزارتومان به مصرف کننده عرضه می شود.

قیمت گوشت در بازار 

 

او با بیان اینکه کمبودی در عرضه دام نداریم، افزود: مشکل ورود دام از سایر استان ها به تهران طی ۳ روز اخیر مرتفع شده است که با این وجود انتظار می رود که تاحدودی قیمت در بازار کاهش یابدملکی متوسط قیمت کنونی هرکیلو دام زنده را ۱۶۰ تا ۱۶۵ هزارتومان اعلام کرد و گفت: گرچه بسیاری از واسطه ها صحبت از صادرات دام می کنند، اما تحقق این موضوع منجر به نوسان قیمت دام و گوشت در بازار می شود.رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه قیمت گوشت تابع عرضه و تقاضاست، گفت: با توجه به کاهش تقاضا، قیمت تاحدودی افت کرده است که با آغاز صادرات مجدد قیمت ها بالا می رود.

 
 

به گفته او، قاچاق دام به کشورهای همسایه کماکان همانند گذشته در حال انجام است‌.ملکی گفت: بنابر اطلاع رسانی صورت گرفته مبنی بر ضرورت حذف مانع دام از استان های اطراف، این موضوع رفع شده است که امیدواریم بر بازار اثر بگذارد.

منبع ۵۵ انلاین
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    A73 بدترین گوشی دوربین خیلی ضعیفی داره من قبلا s7داشتم خیلی بهتر از این گوشی بود لطفا پولتان برای خرید این گوشی هزینه نکنید

تبلیغات متنی