کد خبر : 24179

فال تاروت | فال تاروت شنبه

فال تاروت روزانه خود را هرروز در این بخش از سایت ورنداز دنبال کنید.

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

برای اطلاع از فال تاروت شنبه 23 اردیبهشت 1402 در ادامه این خبر باما همراه باشید.

فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت ملکه

کارت ملکه :  امروز شما به شدت دلتان می خواهد هر کاری که از دستتان برمی آید برای دوستانتان انجام دهید. ممکن است کار و زندگی خودتان را رها کنید تا از یکی از نزدیکانتان که بیمار است پرستاری کنید یا سعی کنید مشکل یکی از همکارانتان را حل کنید، اما چنان در این تلاش صمیمانه برای کمک به دیگران غرق می شوید که بی آن که خودتان بخواهید یا حتی متوجه باشید رفتارتان با آنها تند می شود. این که بخواهید نقش فرشته مهربان را برای دیگران بازی کنید خیلی هم خوب است، ولی بشرط اینکه خودشان تقاضای کمک کرده باشند.

 فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

 

کارت عدالت

 

کارت عدالت :   با داشتن انتظارهای نابجا از دیگران برای حل مشکلات و دردسرهایتان تنها زمینه دلخوری و ناراحتی خودتان را فراهم خواهید کرد. شاید به نظر خودتان کاملا واضح باشد که به کمک نیاز دارید، ولی تا زمانی که خودتان مستقیما تقاضای حمایت و همکاری نکنید به احتمال زیاد این نیاز شما نادیده گرفته خواهد شد. این که فکر کنید اطرافیانتان آنقدر شما را می شناسند که لازم نیست خودتان چیزی به زبان بیاورید کاملا اشتباه است. این که توقع داشته باشید دیگران فکر شما را بخوانند و بعد هم از دست آنها ناراحت شوید خیلی بیرحمانه است.

فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

 

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  امروز هر کلمه ای که از دهانتان خارج می شود می تواند اثری معجزه بخش داشته باشد، اما کلامتان همچنین می تواند همچون خنجری در قلب طرف مقابلتان فرو رود. تفاوت بین این دو در کلمه هایی که انتخاب می کنید نیست، بلکه همه چیز به نگرشی که دارید بستگی دارد. با وجود این که شما در افکار و احساساتتان بیشتر اوقات بیقرار و بی ثبات هستید، امروز می توانید نسبت به برنامه ها و نقشه هایی که برای امروزتان در سر دارید همچون سنگ سرسخت باشید.

فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

 

کارت قدرت

کارت قدرت :  مهارتی که شما در گوش سپردن به حرف های دیگران دارید واقعا خارق العاده است؛ تا حدی که طرف مقابلتان احساس می کند که حتی معنای سکوت هایی که در میان حرف هایش دارد را هم درک می کنید. این موضوع در حال حاضر می تواند کاملا درست باشد و هرچقدر بیشتر دقت کنید از ناگفته ها و لحظات سکوت چیزهای بیشتری خواهید فهمید. امروز اگر بدانید چه وقت باید سکوت کنید و تنها به حرف ها و حرکات دیگران گوش فرا دهید چیزهای بیشتری در مورد آنها و احساساتشان خواهید فهمید.

فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

 

کارت قضاوت

کارت قضاوت :  امروز می خواهید حمایت کامل خودتان از ایده های خوبی که یکی از اطرافیانتان در سر دارد را نشان دهید ولی ممکن است در این کار کمی زیاده روی کرده و کاسه داغتر از آش بشوید. به جای این که سعی کنید آنها را مورد قضاوت قرار دهید و وادار به ایجاد تغییر در زندگیشان کنید بهتر است مواظب واکنش هایتان باشید و سعی نکنید زندگی دیگران را عوض کنید. خوشبختانه این تمایل شما به حل مشکلات دیگران بی آن که خودشان کمکی از شما خواسته باشند خیلی زود برطرف خواهد شد.

 فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

 

کارت ماه

کارت ماه :  امروز شما در بروز دادن احساسات خود زیاد صادقانه رفتار نمی کنید. خودتان خوب می دانید که پشت این لبخند همراه با خونسردی چه افکار و احساساتی پنهان هستند که نمی خواهید آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. در کمال تعجب و با وجود سکوت خودتان، دیگران خیلی خوب شما را درک می کنند. گاهی اوقات بعضی چیزها را نمی توان به سادگی به زبان آورد و با گفتن آنها فقط همه چیز بدتر می شود؛ در چنین موقعیتی سکوت بهترین گزینه ممکن است. 

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

 

کارت مرد دارآویز

 

کارت مرد دار آویز :  امروز شاید در محل کارتان کمی احساس گیجی و سردرگمی داشته باشید و همین می تواند باعث شود که هدف گذاری و برنامه ریزی برای کارهایتان، به ویژه وقتی پای اهداف بلند مدت در میان باشد برایتان تبدیل به کاری دشوار شود. حتی اگر از این که در مسیر درست قرار دارید اطمینان کامل داشته باشید ممکن است نسبت به این که آیا در نهایت موفق خواهید شد یا خیر دچار تردید شوید. با تلاش برای غلبه به این وضعیتی که به وجود آمده و به دست آوردن مجدد اعتماد به نفستان می توانید دیگران را هم تحت تأثیر قرار دهید.

 فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  شما اغلب دارای سطح بالایی از خلاقیت هستید و در بروز دادن این استعداد خود هم هیچ مشکلی ندارید، ولی امروز ممکن است بیان کردن نظرات و ایده هایتان برای شما دشوار باشد و با موانع ذهنی روبرو باشید. یکی از بهترین راه ها برای این که به این وضعیت غلبه کنید این است که روند عادی و تکراری زندگیتان را کمی بهم بریزید! این که سعی کنید کارتان را از زاویه ای کاملا متفاوت مورد بررسی قرار دهید می تواند همان چیزی باشد که برای کنترل مجدد قدرت خلاقیتتان به آن نیاز دارید.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت برج

 

کارت برج :  امروز خاطرات دوران کودکیتان به طرز عجیبی زنده شده اند، تا حدی که می توانند زمان حال زندگیتان را هم تحت تأثیر قرار بدهند. شاید روزهای ناخوشایندی را به خاطر بیاورید که خانواده تان شما را به خوبی درک نمی کردند و با شما و کارها و ایده هایتان مخالف بودند. درست است که شما نمی توانید به گذشته بازگشته و آن را تغییر دهید، ولی می توانید از این خاطرات به عنوان درس عبرت و عاملی محرک برای زمان حالتان استفاده کنید. 

فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت چرخ سرنوشت

کارت چرخ سرنوشت :  شاید در دوران نوجوانیتان در برقراری ارتباط با اعضای خانواده تان با مشکلاتی مواجه بوده باشید، حتی هنوز هم به عنوان یک بزرگسال گاهی نمی توانید به راحتی ارتباط عاطفی مورد نظرتان را با آنها برقرار کنید. حالا هم اتفاقاتی دارند می افتند که این احساس و خاطرات ناخوشایند آن را دوباره در شما زنده کرده اند، ولی همین وضعیت می تواند فرصتی باشد برای این که اعتماد به نفس خودتان را بالا برده و این مشکل قدیمی که همیشه سایه آن را روی روابط خود حس می کنید را برای همیشه از بین ببرید. 

فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

 

کارت جهان

کارت جهان :  با وجود این که امروز در ارتباط با دیگران خیلی سرحال و سرزنده به نظر می رسید در واقع پشت این ظاهر بشاش شما ناراحتی و اندوه زیادی نهفته است. زخم های عاطفی که از گذشته برجای مانده اند هنوز روی شما و احساسی که نسبت به خودتان دارید تأثیر می گذارند و گاهی حال و هوایتان را بهم می ریزند. بر خلاف آنچه خودتان فکر می کنید نشان دادن احساساتی که دارید نشان دهنده ضعف شما نیست و روی نگرشی که دیگران نسبت به شما دارند اثر منفی نخواهد گذاشت. 

فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  شما با به یاد آوردن خاطرات گذشته و ارتباط دادن و مقایسه آنها با شرایط فعلیتان می توانید به رشد عاطفی خود کمک زیادی کرده و برای خودتان نقش یک درمانگر را ایفا کنید. در حال حاضر ریسک کردن در روابط عاطفی شاید به نظرتان کاری دشوار و کمی ترسناک باشد، ولی شما قدرت کافی برای این که چنین موقعیتی را با موفقیت پشت سر بگذارید را دارید و این کار شما حتی می تواند به دیگران هم انگیزه بدهد.

 

ارسال نظر

تبلیغات متنی