کد خبر : 24077

رابطه جنسی | نکات رابطه جنسی

در این مطلب به معرفی و بررسی نکات مهم بعد رابطه جنسی برای خانم‌ها می‌پردازیم.

به گزارش ورنداز :

نکات مهم بعد رابطه جنسی برای خانم‌ها

در این مطلب به معرفی و بررسی نکات مهم بعد رابطه جنسی برای خانم‌ها می‌پردازیم.

برای داشتن رابطه جنسی سالم باید نکات بعد از رابطه جنسی را جدی بگیرید. در این مقاله به نکاتی که خانم ها باید بعد از رابطه جنسی باید به آن عمل کنند. با ما همراه باشید با آموزش نکات بعد از رابطه جنسی.

نکات بعد رابطه جنسی مخصوص بانوان

توالت رفتن

درحین نزدیکی باکتری های ریزی وارد اندام تناسلی می شوند،داخل عضو تناسلی گرم و مرطوب و محیط مناسبی برای تکثیر باکتری هاست بنابراین برای جلوگیری از بیماری مثانه بعد از نزدیکی حتما ادرار داشته باشید.

دوش آب گرم

بعد از نزدیکی دوش گرفتن عالی است مخصوصا اگردوش آب گرم باشد به همین خاطر بعد از نزدیکی یک دوش آب گرم تمام الودگی ها را ازبین می برد.

نوشیدن آب

همانطور که هنگام ورزش نیاز به رطوبت دارید در نزدیکی هم رطوبت لازم است خشکی روی کل بدن تاثیر میگذارد پس اگر دهانتان خشک می شود حتما آب بنوشید تا ادرار کنید و میکروب ها را خارج کنید.

خوردن مواد حاوی پروبیوتیک

موادغذایی که بعداز رابطه زناشویی می خورید بسیارحائز اهمیت است ، خوردن مواد حاوی پروبیتیک بعد ازنزدیکی آلودگی ها عفونی را ازبین می برد.

کنارگذاشتن مواد شوینده

سریع بعد از نزدیکی قسمت تناسلی رابا مواد شوینده نشویید چون حساس است و باعث خشکی و اختلال می شود.

لباس زیر

بعضی از لباس زیرها از جنس نایلون وپلی استر هستند و نمی گذارد هوا تبادل شود و بعد از رابطه زناشویی خیس می شوند و امکان رشد باکتری ها را بالا می برد.

کنار گذاشتن دستمال مرطوب

دستمال های مرطوب حاوی مواد شیمیایی و بودار هستند که می توانند به اندام تناسلی آسیب بزنند در مواقعی که به دستمال نیاز دارید برای پاک کردن خود مقداری آب گرم سرکه را ترکیب و دستمال را به آن آغشته و خود را با آن پاک کنید.

جلوگیری از بیماری های قارچی با سشوار

ممکن است متعجب شوید اما بسیاری از خانم ها بعد از نزدیکی سشوار را روی آلت خود می گیرد تا به این ترتیب از بیماری قارچ و عفونی جلوگیری کنند.

منبع فرتاک ورزشی
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی