کد خبر : 24053

فال روزانه | فال روزانه ۱۹ اردیبهشت

فال روزانه سه شنبه ۱۹ اردیبهشت را در ورانداز مطالعه میکنید

به گزارش ورنداز :

فال روزانه سه شنبه ۱۹ اردیبهشت را در ورانداز مطالعه میکنید 

فال روزانه متولدین فروردین

شما پر از انرژی و خوش بینی هستید. امروز هر آنچه اراده کنید را می توانید انجام دهید بنابراین دست به کار شوید و از این زمان نهایت استفاده را به خصوص در زمینه شغلی بکنید. شاید گاهی احساس خوبی نسبت به کاری که انجام می دهید نداشته باشید اما در این شرایط به منطق تان تکیه کنید و راهتان را ادامه دهید. اگر به رابطه عاطفی تان شک کرده اید، یک قدم به عقب بروید و آنچه بین شما و طرف مقابل تان گذشت را دوره کنید. اگر خوبی های این رابطه برایتان بیش از مشکلات کوچک بود، برای بهبود آن تلاش کنید. شناخت قبلی تان از شخصی به شما کمک می کند تا از یک درگیری دور بمانید. خبر جالبی به گوش تان می رسد که به بهبود وضعیت زندگیتان منجر می شود. مدتی است که به فکر ایجاد تغییراتی در امور یکنواخت زندگی بوده اید وقت عمل فرا رسیده است. به یک مهمانی دعوت شده آید اما از رویارویی با شخصی نگران هستید، به این مهمانی بروید با اشخاص جالبی روبرو می شوید که با آنها قرار های مجدد می گذارید.

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز دوست دارید در خانه بمانید، شاید به دلیل خستگی باشد، شاید هم به خاطر کارهایی که روی سرتان تلنبار شده است، در هر صورت از ارتباط برقرار کردن با دیگران نیز گریزانید و ترجیح می دهید که زمان خود در تنهای بگذرانید. حال زمان خوبی است که آلبوم های قدیمی را ورق بزنید یا نامه های قدیمی را بخوانید. اکنون زاویه دید شما نسبت به سالهای گذشته تغییر کرده و تجربیات بسیاری به دست آورده اید، بنابراین خاطرات گذشته نه تنها شما را دلگیر نخواهند کرد بلکه لبخندی را بر لبان تان نیز خواهند نشاند. مبلغی به دست تان خواهد رسید، بیشتر از توان تان مسئولیت قبول نکنید، اکنون فوق العاده محتاط وبا دقت هستید، مشتاقانه مایلید به گذشته خود پشت کرده و از زمان حالتان لذت ببرید، اگر به موقع برای انجام کاری اقدام کنید نتیجه اش تغییر خوب در زندگی تان ایجاد خواهد کرد، این روزها دیگران بیش از پیش به سخنانتان اهمیت میدهند، مراقب حرف های خود باشید.

فال امروز متولدین خرداد

شوکه نشوید از این که امروز به طور ناگهانی یکی از دوستان یا همکاران قدیمی تان را ملاقات کردید. این دیدار تاثیر زیادی روی شما می گذارد و باعث می شود که به روزهای رفته بیشتر بیاندیشید. شاید هم باعث شود که از شرایط کنونی تان ناامید شوید و خودتان را برای کوتاهی هایی که کرده اید، سرزنش کنید. اما یادتان باشد که راههای زیادی برای شاد ماندن وجود دارد شاید اکنون زمان آن است که راهی دیگر را امتحان کنید. روحیه ریسک پذیری خود را بالا ببرید تا اتفاقات خوب بیافتند. اگر نسبت به تصمیم های تان کاملا مطمئن نیستید بهتر است اجرا کردن آن را برای مدتی به تعویق بیاندازید با وجود آنکه در فکر تفریح و سرگرمی هستید اما حالا وقت کار کردن است درمورد مسایل مالی نگرش پخته و و حساب شده داشته باشید کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و به راحتی نمی توانید همه آنها را تمام کنید بیهوده سعی نکنید کارها را به صورت همزمان و یک دفعه انجام دهید.

فال فردا متولدین مرداد

به زودی به یک مسافرت خارجه می روید. اگر چه از این موضوع بسیار خوشحالید اما گره هایی به کارتان می خورد که البته خیلی مهم نیست و به زودی برطرف می شوند. در این سفر آغوش تان را برای اتفاقات هیجان انگیز باز کنید. دوستی با شما تماس می گیرد و شما را به جایی دعوت می کند. سعی کنید با تمام مشغله هایی که دارید، به او پاسخ مثبت دهید. زندگی شما احتیاج به یک تنوع دارد که آن را در کنار دوستان تان به دست خواهید آورد. اگر بخاطر استرس‌های محل کارتان عصبانی‌ هستید باید بدانید که اوضاع به زودی به روند ثابت خود را پیدا می‌کند در حساس‌ترین دوره زندگیتان هستید و باید مهمترین بحث سرنوشت ساز‌ترین انتخاب‌ها را انجام دهید از مسیر‌های دارد سر آفرین گذشته دور میشوید و به مسیر پر آرامش می‌رسید با تصمیمی درست میتوانید به تخصص‌های خوبی‌ دست پیدا کنید فرصتی مناسبی است تا برای مسافرتی‌ در آینده برنامه ریزی کنید.

فال روزانه متولدین تیر

بالاخره روز شانس شما هم فرا رسید. این شانس ممکن است در مورد مسائل مالی باشد، شاید هم پیشرفتی در کار داشته باشید اما هر چه باشد، مدت هاست که انتظارش را می کشیدید. این روزها حساب و کتاب پول تان را بیشتر داشته باشید و آنها را عاقلانه خرج کنید وگرنه در روزهای آتی به مشکل برخواهید خورد. اگر چه شما علاقه زیادی به شریک زندگی تان دارید اما گاهی رفتارتان خلاف این را ثابت می کند، شاید بد نباشد کمی بیشتر به رفتارهایتان بیاندیشید تا سو تفاهمی رخ ندهد. با بالا گرفتن احساسات ممکن است دچارگیجی و سردرگمی شوید.ممکن است احساس کنید شخصی مانع پیشروی شما میشود اما حقیقت این است که این مانع بر خلاف تصور میتواند کمک زیادی برای شما باشد. کار کردن با وجود مخدودیت ها به شما احساس آرامش میدهد. کار زیاد و زندگی بدون تفریح بعد از مدتی احساس کسالت و دلزدگی در شما ایجاد خواهد کرد.

فال امروز متولدین شهریور

به زودی شخصی به شما لطفی می کند که نمی دانید چگونه آن را جبران کنید. شاید اولش پذیرفتن آن برایتان سخت باشد اما بهتر است آن را بپذیرید زیرا که لیاقتش را دارید. برای رابطه عاطفی تان نقشه ها کشیده اید اما برای رسیدن به آنها باید موانع زیادی را پشت سر بگذارید. البته این موانع به سختی آنچه در ذهن شما می گذرد، نیست. در نهایت با اعتماد به نفس به توانایی هایتان تمام موانع را رد خواهید کرد و به مراد دلتان خواهید رسید. بدبینی وافکار منفی را از رابطه احساسی خود دور کنید.در دریایی از کارها غرق شده اید. از کار کردن بیشتر از حدتوانتان جدا خودداری کنید.ممکن است فکر سفر به مکان های دوردست به همراه افرادی نه چندان آشنا به ذهنتان خطور کند.اطرافیان این اواخر از رفتارهای غیر منطقی و سختگیرانه تان دچار تشویش و و اضطراب خواهند شد. ممکن است نتوانید ذهنتان را سروسامان دهید.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز نتیجه سختی هایی که در کلاس هایتان گذرانده اید را خواهید گرفت. بالاخره سخت کوشی هایتان در محیط کار جواب می دهد و شما به درجات بالاتری خواهید رسید. اگر همین گونه ادامه دهید به زودی مدیر یک شرکت خواهید شد. البته موفقیت در این راه همیشه به تنهایی جواب نمی دهد. گاهی لازم است که از تجربیات دیگران نیز استفاده کنید. شما به عشق زندگی تان قولی داده اید، تا دیر نشده به قول تان عمل کنید. فراموش نکنید هر فردی میتواند به موقع افکار یا رفتارش را تغییر دهد خواه شما خواه طرف مقابلتان پس دلیلی برای اعتراض وجود نخواهد داشت. یکی از اطرافیانتان در مورد عقایدش سر سختی به خرج میدهد و حاضر نیست به نظرات شما گوش دهد. برای رفع مشکل احساسی برنامه ریزی کنید و مراقب باشید که بازیچه نشوید. نگران طرز فکر دیگران نباشید.

فال روزانه متولدین آبان

اطلاعات مهمی به دست تان می رسد که تاثیر مثبت زیادی بر روند زندگی تان خواهد گذاشت. این اطلاعات شاید منجر به تغییر شغل یا حتی تغییر محل زندگی تان شود. اگر چه تصمیم گیری برایتان سخت است اما به خود اعتماد کنید و با شجاعت تمام پیش روید. اخیرا به صحبت کردن با شریک زندگی تان تمایلی ندارید. شاید حوصله بحث های جدی را نداشته باشید، اما بدانید که عاقبت خوبی ندارد. صحبت کردن صمیمیت را به رابطه شما باز می گرداند. طوری رفتار نکنید که دیگران فکر کنند که شما فقط دنبال منافع شخصی خودتان هستید. اگر احساساتتان جریحه دار شده حتما با دوستی در این مورد درد دل و تبادل نظر کنید. گیر کردن در جزئیات آزارتان می دهد چون ترجیح میدهید روی مسائل کلی و بزرگ تمرکز کنید. انتظار دارید که دیگران به سرعت دیدگاه شما را درک کرده و آن ره بپذیرند. گاهی لازم است خود را به جای دیگران هم بگذارید.

فال روزانه متولدین آذر

اگر مجرد هستید، تمام نشانه ها حاکی از آن است که به زودی نیمه گمشده تان را پیدا می کنید. این فرد شاید توسط یکی از دوستان تان به شما معرفی شود شاید هم یکی از دوستان قدیمی تان باشد که این بار با زاویه دید دیگری رابطه با او را آغاز خواهید کرد. اگر هم متاهل اید، اتفاقی صمیمیت بین شما و شریک زندگی تان را بیشتر می کند. اگر می خواهید وضعیت مالی خود را بهبود بخشید، حال بهترین زمان ممکن است، پس درنگ نکنید و دست به کار شوید. در مورد مسئله ای که فکرتان را مشغول کرده همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت حتی شاید خوب تر از ان چیزی که فکرش را بکنید به هیچ وجه از تغیرات وحشت نداشته باشید کلید موفقیت در تلاش هایتان این است که به فشار های موجود اهمیت ندهید و در سبب کنترل دیگران هم نباشید احساس درماندگی میکنید چون نمیتوانید با روش معمولتان به نتیجه دلخواهتان دست پیدا کنید.

فال روز متولدین دی

شما بالفطره فرد کنجکاوی هستید. تا سر از مسائل در نیاورید، بیخیال نمی شوید که این خصوصیت در بسیاری مواقع منجر به پیشرفت می شود. اما سعی کنید با دیگران اینگونه برخورد نکنید. اگر چیزی از نظر شما اشتباه است، دلیلی ندارد که برای دیگران هم غلط باشد. اصرار بیش از حد شما برای فهماندن آنها تنها موجب سوتفاهم می شود. پس تمرکزتان را روی زندگی خودتان بگذارید. برای مدتی همه چیز را رها کنید . بر تردیدهای شغلیتان غلبه کنید طرحهای بزرگ می توانند کلید رسیدن شما به موفقیت باشند با وجود آنکه در تلاشید تا فردی آسان گیر باشید باز هم اطرافیانتان شما را فردی سختگیر می دانند که همیشه به هر درخواستی پاسخ منفی می دهید خودتان باشید و به خاطر افکار دیگران استانداردهایتان را تغییر ندهید شما نگاه متفاوتی دارید.


♒ فال متولدین بهمن

امروز یکی از بهترین روزهای زندگی شماست. خبر خوبی را می شنوید که تمام خستگی های اخیرتان را از بین می برد. شما این شادی را مدیون یکی از دوستان تان هستید پس یادتان نرود که از او تشکر کنید. تمام چیزی که برای از بین بردن مشکلات روابط عاطفی تان احتیاج دارید کمی اعتماد است. بی اعتمادی شما به شریک زندگی تان باعث بحث های زیادی بین تان شده که بهتر است هر چه زودتر به آن خاتمه دهید، البته اگر رابطه تان را دوست دارید. در مورد مسئله ای راز دار باشید تا دیگران بردشت اشتباه نکنند . اگر عادت کرده اید که حل هر مشکلی را به تعویق انداخته یا از آن دوری کنید به این امید که خود به خود از بین برود، این اواخر به این نتیجه رسیده اید که اگر سرتان را زیر برف کنید مشکلات وخیم تر می شوند. جواب نامه ای که باید بدهید زودتر بفرستید وگرنه اوضاع غیر قابل کنترل خواهد شد.

فال روزانه متولدین اسفند

علارغم تمام احساسات و افکار منفی که در حال حاضر تجربه می کنید، به زودی به موفقیت بالایی می رسید. لازمه آن شرکت در فعالیت های گروهی است. اگر تمام تلاش تان را به کار گیرید، زودتر از آنچه فکرش را بکنید به مراد دلتان خواهید رسید. پس حتی اگر مجبورید که شب ها بیدار بمانید، این کار را انجام دهید، هیچ تلاشی بی نتیجه نخواهد ماند. دوستی قدیمی بار دیگر بر سر راهتان سبز می شود و با حضورش سبزی و شادابی را به زندگی شما بر خواهد گرداند. در زمینه مسائل احساسی و عاطفی همچنان محتاط و دور اندیش باشید، در مورد مسئله ای سکوت اختیار کنید لازم نیست به شخصی واقعیت را بگوید تحمل واقعیت برای او سخت است. در رابطه با زندگی اجتماعی و عاطفی با فرزندان تان تغییرات مثبت را تجربه خواهید کرد و از قوه خلاقیت تان استفاده و مشکلی را حل خواهید کرد. در زندگی شخصی تان دل رحم باشید.

منبع تصویر زندگی
ارسال نظر

تبلیغات متنی