کد خبر : 23879

آرایشگری | آرایشگری ابرو | افتضاح آرایشگری

گندی که یک آرایشگاه زیبایی به بار آورد را در این مطلب میخوانید ‌

به گزارش ورنداز :

فیبروز عجیب ابرو 

گندی که یک آرایشگاه زیبایی به بار آورد را در این مطلب میخوانید ‌تاتوی ابرو که در سراسر جهان در حال انجام است، اگربه درستی انجام شوند، عالی به نظر می رسد اما اگر نتیجه ی کار آنطور که لازم است مطلوب نباشد، تبدیل به دردسری بزرگ خواهد شد؛ همانطور که برای یک خانم تایلندی که داستانش می‌خوانید مشکل ساز شد.

 

فیبروز عجیب ابرو

زن 32 ساله تایلندی به دلیل ناشی بودن آرایشگر و انجام نادرست خالکوبی ابرو در وضعیت کابوس گونه ای گرفتار شد. "نیپاپرون میکینگ" مبلغ قابل توجهی را به فیبروز کار بظاهر ماهری در مرکز زیبایی واقع در استان رایونگ در شرق تایلند پرداخت کرد، به این امید که با یک جفت ابروی ضخیم و زیبا به خانه بازگردد اما آنتیجه نچه که بهایش را پرداخته بود ابروهای افتضاحی بودند که ابروهای واقعی او را نمی پوشاند و با فاصله از ابروهای اصلی اش، در قسمت بالاتری قرار می‌گرفت.زن شوکه شده برای شکایت به مسئول مرکز زیبایی در مورد این اشتباه فاحش مراجعه کرد و آنها در ابتدا قول دادند که روز بعد بدون هزینه اشتباه رخ داده را برطرف کنند. این صحبت ها باعث شد که نیپاپرون کمی آرام شود، اما وحشت او روز بعد هنگامی که به مرکز زیبایی آمد و متوجه شد که آنجا بسته شده است، بیشتر شد.

از قرار معلوم اعضای مرکز زیبایی مورد نظر برای همیشه آنجا را ترک کرده بودند و این زن 32 ساله مجبور شد با چهار ابرو روی صورتش زندگی کند که عادت کردن به آن آسان نبود. این واقعاً اعتماد به نفس او را تحت تأثیر قرار داد و برای همین مجبور شد به مراکز دیگری برای رفع این مشکل مراجعه کند. حالا او باید هزینه ای 10 برابر هزینه ای که به آرایشگر قبلی برای انجام این کار پرداخت کرده بود، پرداخت کند تا چهره اش به وضعیت قبل بازگردد.ابرو (1)

منبع منیبان
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی