کد خبر : 23858

عروسی | بی‌آبرو شدن عروس

سه شیطان پست نوعروس آبادانی را بی‌آبرو کردند....

به گزارش ورنداز :

سه شیطان پست نوعروس آبادانی را بی‌آبرو کردند

ماموران پس از افشاگری دختر جوان پی بردند وی در خانه مادربزرگش و در حالیکه نامزدش در خانه حضور داشته از سوی ۳ مرد شیطانی هدف آزار و اذیت قرار گرفته و آنها پس از اجرای نقشه شان در برابر چشمان نامزد این دختر جوان اقدام به سرقت وسایل با ارزش داخل خانه کرده اند.

بدین ترتیب بازپرس محسن پور عسکر دستور ویژه برای دستگیری عاملان این اقدام شیطانی را برای ماموران پلیس آگاهی آبادان صادر کرد.

کارآگاهان با اقدامات فنی وپلیسی موفق شدند مردان شیطان صفت که افراد سابقه دار بودند را در چند عملیات جداگانه در مخفیگاهشان دستگیرکنند.

روز ۲۸ خرداد ماه ۱۳۹۶ مهدی یکی ازافراد شیطان صفت جهت تحقیقات بیشتر پیش روی بازپرس پور عسکر در شعبه سوم دادسرای عمومی وانقلاب آبادان قرار گرفت و گفت: شب حادثه در خانه دایی ام در حال استراحت بودم که دایی ام به سراغم آمد و از دختر جوانی که درهمسایگی شان زندگی می کند تعریف کرد.

سرقت و تجاوز گروهی مردان شیطان صفت

او افزود: از حرف های دایی ام شنیدم که دختر جوان پدر و مادرش در شهر دیگری زندگی می کنند و وی با مادربزرگش به آبادان آمده و مدتی است که مادربزرگش تحت درمان قرار دارد و دختر جوان در خانه تنها است ولی بعضی اوقات پسر جوانی سوار بر پراید در جلوی خانه شان توقف می کند و به خانه دختر جوان می رود.

نوعروس جوان آبادانیدستگیری مردان متجاوز

مهدی ادامه داد: درحالیکه زن دایی ام و فرزندش در خانه خواب بودند دایی ام دست بردار نبود و تا ساعت ۵ صبح با من حرف زد تا اینکه با اصرارهای او تصمیم گرفتیم با همدستی دوستانمان وارد خانه دختر جوان شویم و او را در برابر چشمان پسر جوان مورد آزار و اذیت قرار دهیم.

این جوان شیطان صفت گفت: در حالی که همگی چاقو به دست بودیم از بالای دیوار وارد خانه شدیم و ابتدا پسر جوان را هدف کتک کاری قرار دادیم و سپس به سراغ دختر جوان رفتیم و در حالیکه پسر جوان می خواست دست از سرشان برداریم متوجه شدیم که وی نامزد رسمی دختر نوجوان است.

راه بازگشت نداشتیم و مجبور شدیم نقشه مان را عملی کنیم و در حالیکه نامزد این دختر جوان را با چند ضربه چاقو زخمی کرده بودیم، همگی به صورت جداگانه اقدام به آزار و اذیت دختر جوان کردیم.

مهدی ادامه داد: زمانیکه قصد خارج شدن از خانه را داشتیم دست به سرقت وسایل با ارزش داخل خانه کرده و پا به فرار گذاشتیم.

آزار گروهی نوعروس جوان آبادانی توسط مردان متجاوز

او گفت: در آن زمان فکر می کردیم دختر جوان و نامزدش از ترس آبرویشان ماجرا را به پلیس گزارش نکنند اما چند روز بعد متوجه شکایت آنها شدیم و تصمیم به فرار گرفتیم.

نامزد دختر جوان این سناریوی سیاه در برابر چشمان وی به اجرا رسیده بود به بازپرس پرونده گفت: همسرم در خانه تنها بود که برای سرکشی به دیدنش رفتم و پس از چند ساعت به خانه مان برگشتم که در میان راه متوجه جاماندن ریموت خانه پدرم در خانه نامزدم شدم و به همین خاطر دوباره به آنجا بازگشتم.

او افزود: هنوز لحظاتی نگذشته بود که این جوان همراه ۲ مرد دیگر وارد خانه شدند و با تهدید چاقو قمه مرا زخمی و نامزدم را هدف سناریوی شیطانی خود قرار دادند.

در ادامه نسرین که شرایط روحی سختی را می گذراند و در حالیکه اشک می ریخت به بازپرس پورعسکر گفت: شب حادثه ۳ مرد با تهدید چاقو وارد خانه مان شده و پس از کتک کاری مرا هدف آزار و اذیت قرار دادند و سپس وسایل با ارزش خانه مان را به سرقت بردند.

پس از اعترافات متهمین در خصوص تجاوز به دختر جوان وشواهد موجود در صحنه جرم بازپرس پورعسکر برای هر۳متهم در خواست کیفرخواست کرد.

سرنوشت تلخ دختر آبادانی

نامزد دختر جوان به دلیل اینکه او توسط ۳ شیطان صفت جلوی چشمانش مورد تجاوز قرار گرفته بود وی را ترک کرد و دختر جوان بناچار از آبادان نقل مکان کرد.

منبع منیبان
ارسال نظر

تبلیغات متنی