کد خبر : 23818

رابطه جنسی | دانستنی‌های رابطه جنسی

در این مطلب به 5 رازی که زوج‌های موفق درباره رابطه جنسی خود می‌گویند؛ می‌پردازیم.

به گزارش ورنداز :

5 راز رضایت زوج‌ها در رابطه جنسی

در این مطلب به 5 رازی که زوج‌های موفق درباره رابطه جنسی خود می‌گویند؛ می‌پردازیم.

وقتی از زوج‌هایی که رابطه‌ای طولانی‌مدتی با هم داشته‌اند می‌پرسیم که چه‌کار می‌کنند که رابطه‌شان ادامه می‌یابد یکی از جواب‌ها این است که‌: مگر چندبار در یک سال شانس با هم بودن را خواهیم داشت؟‌

وقتی از زوج‌هایی که  رابطه‌ای طولانی‌ مدتی با هم داشته‌اند می‌پرسیم که چه‌کار می‌کنند که رابطه‌شان ادامه می‌یابد یکی از جواب‌ها این است که‌: مگر چندبار در یک سال شانس با هم بودن را خواهیم داشت؟‌ ببینیم راه‌های داشتن یک  رابطه‌ جنسی  مطلوب چیست:

۱- خلاق باشید

انسان‌ها طوری برنامه‌ریزی شده‌اند که چیزهای جدیدی تجربه کنند. وقتی تلاش نمی‌کنید تا چیز جدیدی در شما رخ دهد، دچار خستگی و ملالت می‌شوید. رابطه‌ی جنسی مثل اشتها می‌ماند، بنابراین باید مدام به دنبال مزه‌ها و طعم‌های جدید باشید. آیا می‌توانید هر شب فقط یک نوع شام بخورید؟ پس بهتر است هرازگاهی اتاق‌تان را عوض کنید، چراغ را روشن کنید، یا از لوسیون جدید استفاده کنید.

۲- سعی کنید رابطه‌ی جنسی‌تان فارغ از هر نوع قضاوتی باشد

نیازهای ارتباطی ممکن است گاهی مشکل‌ساز باشد- مثلاً اگر او به من بخندد چه می‌شود؟ اگر فکر کند آدم منحرفی هستم چه؟ سعی کنید در کنار هم احساس امنیت داشه باشید تا هیچ‌یک به دیگری به چشم ابزار نگاه نکند.

۳- خنده یک حرکت تحریک‌کننده است

سعی کنید به هم‌دیگر بخندید. زنی تعریف می‌کرد که: وقتی شوهرم و من حرکت جدیدی را امتحان می‌کنیم، واقعا مصیبتی ا‌ست. نمی‌توانیم درست و حسابی آن را انجام دهیم، اما به‌جای این‌که آزرده شویم یا اعصابمان را به هم بریزیم این مسئله باعث می‌شود که بی‌اختیار بخندیم.

۴- برای زمان تفریح خود برنامه‌ریزی کنید‌

سعی کنید یک شب به‌جای ساعت ۱۱ مثلا ساعت ۹ بخوابید، یعنی دقیقاً وقتی خیلی خسته هستید. شرایط را آماده کنید، مثلاً یک موزیک باحال بگذارید، شمع بسوزانید، دوش بگیرید و کارهایی از این دست انجام دهید.

۵- به یکدیگر توجه کنید

یکی از بزرگترین مشکلاتی که در رابطه رخ می‌دهد این است که زوج‌ها به هم توجه نمی‌کنند. در این‌جور مواقع بهتر است تلویزیون را خاموش کنید، موبایل‌هایتان را روی سایلنت بگذرید و هیچ‌ ایمیلی را جواب ندهید. متأسفانه تحقیقات نشان می‌دهد که ۹ درصد زوج‌ها حین رابطه‌ی جنسی از موبایل‌شان استفاده می‌کنند.

منبع فرتاک نیوز
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    بلی واقعاهمینطوری که۵ مورد گفته درسته

  • ناشناس

    سلام خوبی خسته نباشد رابطه من ضعیف شده راست نمیشه قرض میندازم یکم راست میشه ولی میرم پیشه خانوم خود به خود می خوابه من چیکار کنم

  • ناشناس

    خانمم رابط رادوست نداره بااین که ورابطه همه کاری براش می کنم.ولی اون یادش میره

تبلیغات متنی