کد خبر : 23141

فال روزانه | فال روزانه ۲۶ فروردین

فال روزانه شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ را در وراندار مطالعه میکنید

به گزارش ورنداز :

فال روزانه شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ را در وراندار مطالعه میکنید 

 

فال روزانه متولدین فروردین

امروز قوی تر از هر روز دیگری هستید. آرزوهای زیادی در سر دارید، وقت آن است به آنها جامع عمل بپوشانید. سعی کنید انرژی خود را صرف کارهایی کنید که نتایج مثبتی دارند. به جای ویران کردن، آجر به دست بگیرید و بسازید. انرژی های منفی نتایج بدی نه تنها برای شما که برای اطرافیان تان نیز، که لایق آن نیستند، خواهد داشت. پنهان کردن احساسات و نشان دادن بی تفاوتی آسان است اما این موضوع نه برای شما و نه برای شریک زندگی تان خوشایند نخواهد بود. با دوستان نا باب نشست و برخاست نکنید تا آرزوهایتان را به باد ندهند. افکاری را بارها در ذهن خود مرور کرده اید اما نگران اجرای آن هستید، شما در واقع نمی خواهید زیر بار مسئولیت بروید. دلواپسی نتنها شما را به هدف نمی رساند بلکه ممکن است شما را منزوی کند؛ اگر فکر می کنید نیاز به مشورت ندارید سخت در اشتباهید.

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

اهداف زیادی در سر دارید اما باید برای رسیدن به خواسته هایتان بجنگید و امروز روز عمل است. حال که خوب در مورد شرایط حاضر تحقیق و بهترین راه را انتخاب کرده اید، باید وارد عمل شوید. نگران نباشید انرژی و توان شما برای این کار فراوان است. احساس یک آتشفشان در حال فوران را دارید، به غرایز خود اعتماد کنید و دست به کار شوید. بدون هیچ دلیلی گذشته تلخ به سراغ تان می آید که ممکن است رابطه عاطفی شما را تحت تاثیر قرار دهد. بهتر است از هر آنچه زمان حال شما را به گذشته تلخ تان وصل می کند، دوری کنید. در حال انجام کارى مهم و سرنوشت ساز هستید. با در نظر گرفتن جنبه هاى مختلف قضیه، بهترین تصمیم را بگیرید. عجله نداشته باشید. جسارت چیزیست که این روزها به آن نیاز دارید. شما روحیه اى بسیار قوى دارید اما یادتان باشد ‘ آزموده را آزمودن خطاست . فرصت دوباره دادن به شخصى ، فقط عمرتان را تباه مى کند. پایبند به قول و قرارتان بمانید.

فال امروز متولدین خرداد

اگر امروز ارتباط برقرار کردن در حال حاضر برایتان سخت است، بهتر است کمی تنها باشید. با یکی از نزدیک ترین افراد زندگی تان به مشکل بر خورده اید و باید برای یافتن دلیل آن بیشتر تلاش کنید. شاید علت آن خاطره تلخی در گذشته باشد که بار دیگر سر باز کرده است. با گرمای عشق خود این یخ را آب کنید تا به زودی همه چیز به بهترین نحو تغییر کند. انجام وظایف خانه مانند خرید مواد غذایی یا گردگیری و ظرف شستن می تواند شما را به حالت قبل و روزمرگی هایتان باز گرداند. بستر لازم برای رشد و ترقی شما آماده شده اکنون شما هستید که باید بخواهید آینده ای روشن را برای خودتان رقم بزنید فرصتها را با فکر و خیال بیهوده از دست ندهید اتفاقی مثبت که انتظارش را ندارید در زندگیتان می افتد خودتان را آماده ی تغییر کنید دل در هوای کسی یا چیزی دارید که جدایی از آن برای شما بسیار مشکل است قدری صبر و تحمل داشته باشید.

فال روزانه متولدین تیر

اگر امروز بین شما و یکی از دوستان نزدیک تان در محیط کار اختلاف بوجود آمد، نگران نشوید. اگر چه حل کردن این مشکل در حال حاضر سخت است اما به زودی برطرف خواهد شد. افراد احساساتی، اگر چیزی خلاف نظرشان بشنوند، ناراحت می شوند به خصوص اگر جنبه انتقادی داشته باشد اما زود هم آن را فراموش خواهند کرد. چند وقتی است که ارتباط برقرار کردن با شریک زندگی برایتان کمی سخت شده است اما مشکل شما دو طرفه است و این هر دوی شما هستید که بین خود حصار کشیده اید. برای رفع آن تلاش کنید زیرا ارزشش را دارد. بزودی با شخصی آشنا خواهید شد به دنبال پیدا کردن کاری رویایی یا موقعیتی خاص هستید و گویی روی ابرها سیر میکنید بهتر است پایین بیایید و با واقعیت رو به رو شوید زیاد به نیت خود وابسته هستید و بیشتر اوقات خود را صرف آن میکنید وقت شناسی و سرعت عمل چیزی است که به آن نیازمندید مسﺋله ای شما را ناراحت کرده اجازه ندهید موجب ناراحتیتان شود.

فال فردا متولدین مرداد

امروز با افراد زیادی در ارتباط خواهید بود و گفتگو خواهید کرد، فقط مشکل اینجا است که شما به موضوعات بحث شده علاقه ای ندارید. بهتر است چند دقیقه از علایق خود دست بردارید و به موضوعات مهم تر گوش دهید. در نهایت خواهید دید که فوایدی برای شما خواهند داشت. رابطه عاطفی شما ذهن تان را درگیر کرده است و علت آن هم خود شما هستید که مسائل را تنها از زاویه دید خود بررسی می کنید. اگر دید خود را کمی تغییر دهید، همه چیز مثل سابق می شود. تحت تاثیر کلامی دلنشین تصمیم می گیرید از این پس به رفتار و کردار خود تغییر مثبتی بدهید . اگر موفق به اجرای این تصمیم بشوید به طور قطع امنیت و آسایش را تجربه خواهید کرد . فراز و فرود این روزها را با دل و جان پذیرا باشید . شما توانمندی و ظرفیت بالایی برای فائق آمدن بر مشکلات دارید . با بدبینی و بدگمانی نه تنها چیزی به دست نمی اورید بلکه موجب ناراحتی خود و اطرافیان خواهید شد.

فال امروز متولدین شهریور

اگر چیزی را نفهمیدید، سوال کنید. قوی و با اعتماد به نفس باشید و نگذارید دیگران از روحیه احساساتی شما سو استفاده کنند. شما بیش از آنچه از دیگران دریافت می کنید، به آنها فایده می رسانید و این جزو طبیعت شما است اما مراقب باشید زیرا این خصلت می تواند انرژی شما را از بین ببرد. بنابراین از چگونگی کارهایی که برای دیگران می کنید، آگاه باشید و کمی هم به خود بیاندیشید. امروز کمی با خود خلوت کنید و به رابطه عاطفی خود بیاندیشید. واقعا از آن چه می خواهید؟ چقدر این رابطه برایتان ارزش دارد؟ برای تصمیم گرفتن عجله نکنید. نصیحتی که به دیگران می کنید باید بر اساس تجربۀ شما باشد نه آنچه که دیگران دوست دارند بشنوند. پذیرای مسافری می شوید که با خود یک دنیا عشق به همراه می آورد، سعی کنید در این وقت کم نهایت استفاده را ببرید. مهربانی و سخنان شیوای او برایتان لذت بخش است. برای رسیدن به نیت تان فراز و نشیب و سختی های بسیاری پیش رو دارید، اگر قادر به انجام آن هستید اقدام کنید اگر نه از آن چشم پوشی کنید.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز اگر فردی با شما مخالفت کرد، به او اهمیت ندهید و راه خود را بروید. شما قادرید با کلام خود در هر جنگی پیروز شوید بنابراین به جای جنگیدن، از راه عقل و منطق وارد شوید. با دقت به ایده های طرف مقابل تان گوش دهید و آنها را با توجه به آنچه خودتان اعتقاد دارید بسنجید سپس تصمیم نهایی را بگیرید. این یک مسابقه نیست بلکه گفتگویی دوستانه است. بین شما و شریک زندگی تان مشکلاتی بوجود آمده و برای این که او را به حرف بیاورید، باید تلاش زیادی کنید. بهتر است با گفتگو ترس های طرف مقابل تان را از بین ببرید. ایده ای به ذهنتان خطور می کند که اگر چه در ظاهر بی اهمیت است اما می تواند خالق یک موقعیت ممتاز و ضمناً پول ساز برایتان باشد. کینه ای کهنه شده ماه هاست ذهن و روح شما را افسرده کرده، اینک زمان آن فرارسیده که با گفتگو در فضایی صمیمی آشتی را جایگزین آن کنید. گرفتار فکری شده اید و تصور می کنید اگر آن را بدست بیاورید به تمام آرزوهایتان می رسید، سخت در اشتباهید.

فال روزانه متولدین آبان

سعی کنید امروز انرژی خود را صرف حفاظت از محیط اطرافتان کنید. به عنوان مثال اگر زباله ای روی زمین دیدید آن را بردارید و در سطل زباله باندازید یا به حیوانات گرسنه غذا دهید. از آنجا که شما اخیرا فشارهای زیادی را متحمل شده اید، انجام این کارها به شما روحیه و انرژی خوبی خواهد داد. شما اخیرا به فردی علاقمند شده اید اما از شنیدن «نه» و رد شدن هراس دارید، به همین دلیل احساسات تان را پنهان می کنید. اما به جای ترس بهتر است با احتیاط قدم بردارید و پله به پله جلو روید. به کمک دوستی بشتابید که نیازمند است، دست او را بگیرید. از سفری متفاوت با سایر سفر ها بر می گردید؛ خریدی رویایی خواهید کرد و مهم تر از همه خاطره ای ماندگار برایتان باقی می ماند. به زودی افرادی که از شما قدرتمند تر هستند وارد زندگی تان می شوندا برای حفظ کردن چیزی که برایتان مناسب نیست می تواند آنقدر خسته تان کند که برای مسائل مهم تر انرژی نداشته باشید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز آرام و قرار ندارید و نمی توانید به خوبی تمرکز خود را حفظ کنید. رفتار دیگران نیز بی هیچ دلیلی روی مخ تان است. اگر از این احساس جلوگیری نکنید، ممکن است پیامدهای بدی برایتان به همراه داشته باشد. به عنوان مثال ممکن است بی دلیل با اطرافیان تان بحث و آنها را از خودتان دلگیر کنید. شما ذاتا فرد پر حرفی هستید اما حرف زدن امروز برایتان کمی سخت شده است. سکوت بد نیست اما اگر در جایی حرف زدن به نفع تان بود، نترسید و مکالمه را آغاز کنید تا باقی چیزها خود به خود اتفاق افتند. نیاز امروز شما ایجاد تعادل میان کار و زندگی شخصی تان است از یک طرف دائم مشغول به کار هستید و بیشتر وقت خود را صرف کار میکنید و از طرف دیگر خانواده انتظار دارند ساعاتی را با آنها بگذرانید. از نظر مدیریت مالی دچار مشکل بودید که خوشبختانه حل شد. هدیه ای دریافت می کنید و مقامی به شما پیشنهاد می شود که بسیار عالی است، از پولی که بدست می آورید خیرات کنید.

فال روز متولدین دی

امروز چیزی یا کسی شما را مجبور به حرکت کردن می کند اما مراقب باشید که مسیر درست را پیش بگیرید. حتما می دانید که برای پیروزی باید متحد شد. برخی افراد تنها با مخالفت کردن، مشکلات را تشدید می کنند اما موفقیت واقعی زمانی به دست می آید که تفاوت های دیگران را بشناسیم و در مورد مسائلی مهم، با یکدیگر همکاری کنیم. شما انتخاب های زیادی در سر دارید اما یکی از آنها مهمتر از بقیه است پس انرژی خود را صرف آن کنید. یکی از صفات ممتاز شما سخاوتمندی است هرچند هیچگاه انسان از بخشندگی ضرر نمیکند اما مراقب افراد فرصت طلب باشید مشکلاتی برایتان پیش میاید که کمی نگرانتان خواهد کرد این مشکلات با درایت قابل حل هستند آرامش خود را حفظ کنید خود را برای انجام کاری را که کرده اید زیاد سرزنش نکنید آن زمان این بهترین تصمیمی بوده که میتوانستید بگیرید.

فال متولدین بهمن

سعی کنید عصبانیت خود را کنترل کنید زیرا امروز به نظر می رسد که اطرافیان تان حساس تر از همیشه هستند. بنابراین انرژی خود را در راههای مثبت دیگری مانند یاد گرفتن چیزهای جدید به کار گیرید. ایده های بسیاری در سرتان است که احتیاج دارید آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید اما از طرفی از بیان آنها می ترسید. بهتر است با یکی از نزدیک ترین و مورد اعتمادترین افراد زندگی تان در یک رستوران قرار ملاقاتی بگذراید و کمی ذهن تان را خالی کنید. آنوقت خواهید دید که چقدر در روحیه شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. با گریه و زاری کاری از پیش نمیرود. تصمیم مهمی هست که هرچه زودتر باید بگیرید. اخیرا” تمرکز شما کم شده و گاهی برای انجام بعضی کارها دقت لازم را ندارید. بهتر است قدری به خودتان استراحت بدهید و اینقدر ذهن خودتان را از این شاخه به اون شاخه در گیر مسائل مختلف نکنید. در مورد خاصی اطلاعات کافی ندارید پس بهتر است سکوت کنید مبادا شخصیت شما زیر سوال برود.

فال روزانه متولدین اسفند

اگر می خواهید به خواسته های خود برسید باید کمی خشن تر عمل کنید و پشتکار خود را افزایش دهید. شما دوست دارید با افرادی در تماس باشید که به شما اعتماد دارند و از تلاش هایتان تقدیر می کنند. بهتر است به جای تکیه به آنها کمی اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. ورزش و مراقبه را در برنامه روزانه خود راه دهید تا تعادل و هامونی در زندگی شما برقرار شود. می خواهید در مورد مسئله مهمی با عشق زندگی تان صحبت کنید اما از بیان آن می ترسید. اگر بتوانید بر ترس خود غلبه کنید، لحظات شیرینی پیش رو خواهید داشت. شخصی شما را دوست دارد و برای کسب آسایش شما میکوشد او را ناراحت نکنید ،زنگ تلفن برای خبری مصلحت بخش به شما به صدا در می آید ، این خبر شور و شعف را میهمان قلب شما میکند،برای رهایی از دو دلی از یادآوری گذشته تان کمک بگیرید، بعد از آن کاری را انجام دهید که به صلاحتان است. راجع به مسأله ای که به تازگی در خانه شما شایع شده عجولانه قضاوت نکنید.

منبع تصویر زندگی
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی