کد خبر : 22103

فال ابجد | فال ابجد ۲۶ اسفند

فال ابجد روزانه خود را هرروز در این بخش از سایت ورنداز دنبال کنید‌‌.

به گزارش ورنداز :

فال ابجد روزانه خود را هرروز در این بخش از سایت ورنداز دنبال کنید‌‌.

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما : ب ب ج

تعبیر ابجد : امروز شما به یکباره تغییراتی را در خود مشاهده می کنید. شاید وقتی در آینه به خودتان نگاه می کنید در کمال تعجب احساس کنید که انگار در مقابل یک سوپراستار قرار گفته اید و احساس اعتماد به نفستان چند برابر شود. در واقع هیچ تغییر خاصی در چهره و ظاهر شما شکل نگرفته است و آنچه شما دارید می بینید تنها نتیجه ی تغییرات درونی شماست که خوشبختانه در جهت مثبت هم بوده اند. شما فشار و استرس قابل توجهی که در ارتباط با گذشته تان بوده است را از زندگی خود حذف کرده اید و حالا انگار جوانتر و زیباتر شده اید. چرا برای خودتان کمی لباس به عنوان هدیه نمی خرید و ظاهرتان را حتی از این که هست بهتر هم نمی کنید؟!

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما : آ د ج

تعبیر ابجد : شما در شرایط سخت حامی عزیزان زندگی تان بوده اید و به خاطر آنها از خودتان نیز گذشته اید. حتی گاهی از گفتن حقیقت به آنها نیز خودداری کرده اید اما بدانید که حق آنهاست که واقعیت را بدانند. شما باید در هر راهی که در پیش می گیرید اعتدال را حفظ کنید وگرنه در آینده ای نزدیک به ضررتان تمام می شود. شما خواسته ای دارید اما بدانید که با معجزه به آن نمی رسید. این خود شمایید که باید بلند شوید و قدم اول را بردارید. همین که راه بیافتید، شرایط نیز به نفع شما تغییر می کند.

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما : د د د

تعبیر ابجد : شما برای خودتان اهدافی تعریف کرده اید و برای رسیدن به آنها تلاش های زیادی می کنید. اگر تا به حال به مرادتان نرسیده اید، شاید ایراد از خود شماست. بهتر است که کمی روش تان را تغییر دهید، مطمئنا نتیجه ای که می گیرید نیز تغییر خواهد کرد. شخصی شما را تحت فشار گذاشته است، بهتر است که چند قدم به عقب بردارید و موضوع را از بیرون دایره و به صورت کلی تر بررسی کنید. راه حل در دستان خودتان است، به زودی به آن نیز دست می یابید.

فال ابجد متولدین تیر

ابجد فال شما : ج ب ج

تعبیر ابجد : شما امروز انقدر به توانایی‌های خود مطمئنید که می‌دانید حتماً به رویاهای خود می‌رسید و دیگران هم شیفته این خصلت شما شده‌اند. با وجود اینکه شما توانایی این را دارید که قبل از برنامه‌ریزی کردن دست به کار شوید، ولی این نوع کار کردن با خصلت فکورانه شما که امروز هم خیلی برجسته است تناقض دارد. شما نباید این تجزیه و تحلیل هوشمندانه را نادیده بگیرید. برای اینکه حتی بعد از اینکه دست به عمل زدید می‌تواند بهتان کمک کند که تیرتان را به هدف بزنید.

فال ابجد متولدین مرداد

ابجد فال شما : ج ج ج

تعبیر ابجد : شما امروز احساس می‌کنید که پیش آمدهایی که رخ داده است کمی‌از حیطه کنترلتان خارج است. این سخن بدین منظور نیست که اتفاق بدی افتاده است؛ بلکه شما وقتی کنترل اوضاع از دستتان خارج می‌شود ناراحت می‌شوید. ولی امروز اتفاقات زیادی رخ داده که به نفع شما است، بنابراین بهتر است خودتان را به دست سرنوشت سپرده و لذت ببرید.

فال ابجد متولدین شهریور

ابجد فال شما : د آ آ

تعبیر ابجد : هم اکنون شما نمی‌توانید به راحتی روی دیگران حساب کنید، چرا که به نظر می‌رسد همه آنها دمدمی‌ مزاج شده‌اند و نمی‌شود بهشان اطمینان کرد. از طرف دیگر شما احساس می‌کنید که می‌توانید زندگی خود را متعادل نگه دارید. اما شما مشکلاتی هم دارید، اینکه نمی‌خواهید با بعضی از مسائل روبرو بشوید. ولی اگر همین الان به سرعت مشکلا ت خود را حل کنید خیلی راحت‌تر است تا اینکه صبر کنید ببینید روزهای آینده چه اتفاقی می‌افتد.

فال ابجد متولدین مهر

ابجد فال شما : آ آ ج

تعبیر ابجد : احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از اطرفیان وجود دارد. ممکن است با ضرر یا اتفاق ناگواری روبرو شوید. روز خوبی در پیش دارید و انرژی خود را در طول روز حفظ نمایید. غصه اشتباهات گذشته را نخورید و به خاطر داشته باشید که انسان جایزالخطا است. فرصتی دست می‌دهد تا با مسافرت و تفریح، از روزمرگی‌های زندگی فاصله بگیرید. به همراه همسر یا عشق‌زندگی‌تان قصد خرید دارید، اما مواظب باشید که ولخرجی نکنید.

فال ابجد متولدین آبان

ابجد فال شما : ب د آ

تعبیر ابجد : امروز شما همچون الماسی بی نظیر می درخشید. انرژی فوق العاده ای در امروز شما نهفته است که آن را به یک روز تکرار نشدنی تبدیل می کند. احساس ماجراجویی و هیجان طلبی شما در اوج خود قرار دارد و احتمال اینکه چیزی بتواند سد راهتان شود بسیار کم به نظر می رسد. همه چیز دارد خیلی خوب و بی دردسر پیش می رود مگر یک چیز، یعنی روابط عاطفی! شما احساس می کنید این جنبه از زندگیتان با آنچه شما انتظار داشته اید فاصله ی زیادی گرفته است و این موضوع اصلا برایتان خوشایند نیست، اما فعلا نباید هیچ تصمیم گیری عجولانه ای در این مورد بکنید. صبر و حوصله کلید موفقیت شما خواهد بود.

فال ابجد متولدین آذر

ابجد فال شما : آ آ ج

تعبیر ابجد : شما امروز سعی می‌کنید که خیلی ایده آلیست باشید، اما واقع بین بودن برای شما کار سختی است. ارتباط برقرار کردن نیز کمی برایتان سخت شده است، چرا که افکارتان هنوز برای خودتان تعریف نشده است. اگرچه این مانع رویاپردازی شما نمی‌شود، اما باعث می‌شود نتوانید دیگران را در افکارتان سهیم کنید. پس حالا در حالیکه تجربیات‌تان را برای خود نگه می‌دارید کمتر حرف بزنید. بیشتر به جایی که رویاهاتان شما را با خودشان می‌بردند توجه کنید.

فال ابجد متولدین دی

ابجد فال شما : د د ج

تعبیر ابجد : امروز کارهای بسیار زیادی در انتظارتان هستند که نمی توانید از انجام آنها سر باز بزنید، ولی نتایجی که به دست خواهید آورد آنقدر وسوسه کننده هستند که به شما انرژی و انگیزه کافی برای ادامه مسیرتان را بدهند. شما برای رسیدن به اهدافتان کاملا آماده هستید، ولی دیگران ممکن است با برنامه هایشان موانعی در سر راه شما ایجاد کنند و باعث شوند نتوانید تا آخر هفته به خواسته هایتان برسید. هیچ نیازی به نگرانی نیست، بدون آن که عجله کنید و با خیال راحت به راهتان ادامه دهید و مطمئن باشید که در مسیر درستی قرار دارید.

فال ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما : ب آ آ

تعبیر ابجد : امروز به فکر یکی از رویاهایی هستید که خیلی برایتان اهمیت داشته است ولی آن را به خاطر شرایط زندگی کنار گذاشته اید. اکنون اگر خوب فکر کنید خواهید دید که اوضاع به آن وخامتی که خودتان فکر می کرده اید هم نبوده است. با وجود آن که تغییراتی که در انتظارشان هستید یک شبه اتفاق نخواهند افتاد، همین که بدانید احتمال رسیدن به خواسته تان وجود دارد حالتان بهتر خواهد شد. این را برای همیشه به یاد داشته باشید که این خود شما هستید که سرنوشت خودتان را می سازید.

فال ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما : د د ج

تعبیر ابجد : با وجود این که چالش های موجود ممکن است امروز حل نشوند، اصلا نباید خودتان را نگران این موضوع بکنید. درست است که شرایط کمی پیچیده است و اوضاع به نظرتان بحرانی می آید، ولی اگر سعی کنید خیلی راحت می توانید این مشکلات را برای یک روز هم که شده فراموش کنید و به آرامش نسبی برسید. به رویاهایی که برای آینده دارید فکر کنید و از اثرات مثبتی که این رویاها می توانند روی حال امروزتان داشته باشند بهره ببرید. تنها چیزی که جلوی شما را می تواند بگیرد موانع ذهنی خودتان و ترس از شکست است. اوضاع و شرایط به نفع شما هستند، از هیچ چیز نترسید و پیش بروید.

منبع اندیشه معاصر
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    سلام شما درست فرمودید به ظاهرم منظورم چهرمه ولی ساده بودن بهتره برای همچنین همسری که احساس نداره 🙄☺️ فالتون فوق‌العاده بود ممنون 🌹

  • ناشناس

    من با هیچکی دوست نیستم و نمیشم چرتو پرت ننویس

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی