کد خبر : 21884

ازدواج | ازدواج مرد اندونزی

این مرد خوش اشتها 47 زن صیغه ای دارد

به گزارش ورنداز :

این مرد خوش اشتها 47 زن صیغه ای دارد

یک کشاورز 61 ساله اهل اندونزی پس از اینکه فاش شد، قصد دارد برای هشتاد و هشتمین بار ازدواج کند، به یکی از سوژه های وایرال فضای مجازی تبدیل شد. مردی که داستانش را در این بخش میخوانید، برای اولین بار در دوران نوجوانی و سن بسیار کم ازدواج کرد.

۸۷ بار ازدواج 

"کان" یک کشاورز برنج از جاوه غربی در اندونزی است که داستان بسیار جالبی دارد. او ادعا می کند که در مجموع 87 بار در طول زندگی خود ازدواج کرده است و برای هشتاد و هشتمین عروسی خود با یکی از همسران سابقش آماده می شود.

این مرد پس از گفتن داستان خود برای یوتیوبری که ویدیوی او به سرعت در فضای مجازی منتشر شد، به شهرت رسید و توجه چندین خبرگزاری را به خود جلب کرد که این مرد را ردیابی کردند و از خانه او در روستای Cipeundeuy بازدید کردند. اگرچه او در ابتدا حاضر به مصاحبه بیشتر نشد، اما بازدید مداوم خبرنگاران در نهایت نظر او را تغییر داد.

رکورد ازدواج

این مرد اندونزیایی مدعی است که اولین بار در سن 14 سالگی با دختری دو سال بزرگتر از خود ازدواج کرد که ازدواج آنها فقط 2 سال به طول انجامید، اما این او را از یافتن یک همسر جدید و سپس همسر دیگر منصرف نکرد تا جاییکه که او حالا صاحب رکورد 87 ازدواج استاز مجموع 87 ازدواج، تنها 40 مورد در دفترخانه های رسمی ثبت شده و بقیه به شکل یک عقد سنتی بوده است. همچنین، او هر بار که دوباره ازدواج کرد، همسر قبلی اش را طلاق نمیداد. از آنجایی که برخی از 46 زنی که او با آنها ازدواج کرد، نمی خواستند از او جدا شوند، بنابراین در برخی از مقاطع زندگی خود، همزمان 2 یا چند زن داشت.

طولانی ترین ازدواج کان 14 سال به طول انجامید، اما بسیاری از ازدواج های دیگر او بسیار کوتاه تر بودند، برخی فقط یک یا دو ماه و یکی از ادواج هایش فقط یک هفته دوام داشت.

این کشاورز اندونزیایی 87 بار ازدواج کرد، اما تنها با 46 زن، زیرا با برخی از آنها سه یا چهار بار ازدواج کرد. عروسی بعدی او که رکورد ازدواج او را به عدد 88 میرساند نیز با همسر سابقش از ازدواج هشتاد و ششم او خواهد بود.

 

کان درباره ازدواج مجددش با همسر سابق خود گفت:"اگرچه مدت زیادی از جدایی ما می گذرد، اما عشق بین ما هنوز قوی است."

او افزود که ازدواج قبلی آنها فقط 4 ماه دوام داشت ولی امیدوار است این بار بیشتر در کنار هم زندگی کنند

منبع اقتصاد ۱۰۰
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • سحر

  واقعا خاک عالم بر سرت با اون کسب شُهرَتِت .

 • ناشناس

  دست راستش بالای سر ما مردان باشه ایشا ا.....

 • سروناز قائدی

  بترکی

 • جواد

  بابا دمشگرم. عجب اعجوبه ای هست. معلومه اونجا خانما خیلی ریلکس ازدواج میکنن و واسشون مهم نیست یارو زن داره نداره . عشقم کشید یکسر برم اندونزی یه چهل پنجاه تا ازدواج بزنم

 • ناشناس

  ازدواج ۸۷ بار .بچه ها کجا هستن .باعث تعجبه .!!

 • ناشناس

  مردشریفی بوده ...

 • ناشناس

  مردم اندونزی شیعه نیستند و صیغه ندارند . اینها زن های دائمی اش بوده اند . لطفا عنوان خبر رو اصلاح کنید .
  بین سنی ها ثبت در دفاتر قانونی چیز اضافه ای است .

تبلیغات متنی