کد خبر : 21461

احمدرضا عابدزاده | چهره احمدرضا عابدزاده

تغییر چهره تازه احمدرضا عابدزاده همه را حیرت زده کرد

به گزارش ورنداز :

تغییر چهره تازه احمدرضا عابدزاده همه را حیرت زده کرد

منتشر شدن تصویر تازه ای از احمدرضا عابدزاده اسطوره فوتبال ایران در فضای مجازی، اغلب طرفداران عقاب آسیا را غافلگیر کرده است.در همین رابطه انتشار تصویر تازه ای از این ستاره سابق فوتبال کشور که دیر به دیر تصویری از خودش منتشر می کند دنبال کنندگان اش را غافلگیر کرده است.۲۰۲۳۰۳۰۱_۰۱۴۴۲۸

چرا که موهای سفید احمدرضا عابدزاده در این عکس باعث شده برخی از طرفداران اش این تغییر چهره او را پیری بازیکن محبوب شان تلقی کنند.احمدرضا عابدزاده کاپیتان سابق تیم ملی کشور، از چهره های همیشه محبوب و کم حاشیه فوتبال ایران در این سال ها بوده است.

این پیشکسوت فوتبال برخلاف دیگر بازیکنان، جز معدود چهره های فوتبالی است که حضور فعالی در شبکه های اجتماعی ندارد.

البته شاید همین محافظه کاری و محتاط عمل کردن عقاب آسیا در فضای مجازی سبب شده مخاطبان امروزی فوتبال رصد کاملی از جزئیات شخصی زندگی او نداشته باشند.۲ سال قبل در دوران اوج ویروس کرونا، وقتی یاس و ناامیدی از همه جا می بارید، خبری تلخ فوتبال ایران را ماتم زده کرد.

مهرداد میناوند ملی پوش فوتبال ایران که به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده بود، طاقت نیاورد و در ۴۵ سالگی چشم از جهان فرو بست.

فاجعه درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان، همه ایرانی ها را متاثر کرد و هنوز رفتن آنها باورکردنی نیست.

به مناسبت سالگرد درگذشت میناوند، احمدرضا عابدزاده همبازی او در پرسپولیس و تیم ملی، تصویری تلخ در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

 
منبع وقت صبح
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    هرکس پیر میشه یک‌روزی؛ حتما عقاب اسیا برای این که عملشان با گفتارشان یکی نیست پیر شدند

  • ناشناس

    به سن پیری رسید اما هنوز عروس نگرفت؛ خداکنه عقاب نوه دارشده باشند

تبلیغات متنی