کد خبر : 21261

اکبر عبدی | عکس اکبر عبدی

برای مشاهده عکس اکبر عبدی با گوگوش با ما در ادامه همراه باشید.

به گزارش ورنداز :

عکس اکبر عبدی

برای مشاهده عکس اکبر عبدی با گوگوش با ما در ادامه همراه باشید.

به تازگی یکی از تصاویر قدیمی اکبر عبدی و مرحوم خسرو شکیبایی و گوگوش در فضای مجازی منتشر شده و مورد توجه کاربران قرار گرفته‌ است.برای تماشا این تصویر از اکبر عبدی در ادامه خبر باما همراه باشید.

اکبر عبدی متولد 4 شهریور 1339 در تهران از بازیگران سینما و تلویزیون ایران و دارنده نشان درجه یک فرهنگ و هنر می باشد. اکبر عبدی بیشتر در نقش های کمدی بازی می کند و فیزیک بدنی خاصی دارد و صورت اکبر عبدی، امکان گریم شدید و ساختن چهره های گوناگون، مانند نوجوانان و زنان را به وی می دهد. اکبر عبدی از هنرجویان مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما بوده است. فائقه آتشین (زادهٔ 15 اردیبهشت 1329) که با نام هنری گوگوش شناخته می‌شود، خواننده و بازیگر ایرانی است.

ازدواج اکبر عبدی با یک دختر ۱۴ ساله | کودک همسری اکبر عبدی فاش شد

بازم مدرسم دیر شد مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی حسین افصحی است که در سال 1362 ساخته شد. این سریال با بازی اکبر عبدی برای گروه سنی کودکان و نوجوانان از شبکه اول سیما ساخته شده بود. عبدی خود بیان کرده که برای بازی در هر قسمت این مجموعه 1000 تومان دستمزد می‌گرفته‌است. این سریال داستان پسر بازیگوشی به نام محسن (با بازی اکبر عبدی) را به تصویر می‌کشد که همیشه مدرسه‌اش دیر می‌شود و همیشه بهانه‌ای برای دیر رسیدن دارد. تصویری قدیمی از اکبر عبدی و مرحوم خسرو شکیبایی و گوگوش را در ادامه مشاهده میفرمائید که در جشن سریال بازم مدرسم دیر شد حضور داشتند.

تصویر اکبر عبدی

منبع رکنا
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    عالی بود

تبلیغات متنی