کد خبر : 20015

فال روزانه | فال روزانه ۵ بهمن

فال روزانه چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ برای ماه های مختلف را در ورانداز مطالعه میکنید

به گزارش ورنداز :

فال روزانه چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ برای ماه های مختلف را در ورانداز مطالعه میکنید.

فال روزانه فروردین

امشب ممکن است خواب آزار دهنده ای موجب ناراحتی ات شود و به دنبال آن اطلاعات نگران کننده ای درباره مسائل مالی دریافت کنی که اضطراب تو را به دنبال داشته باشد.

این مسائل ممکن است درباره سرمایه شخصی خودت یا دوستت یا سرمایه شرکتی که در آن مشغول به کار هستی یا حتی اقتصاد جهانی باشد. سعی کن قبل از بررسی حقیقت دچار عصبانیت نشوی، احتمالا اطلاعات اشتباه به تو رسیده است.

 

فال روزانه ۵ بهمن اردیبهشت

امروز ممکن است پرداختن به وظایفی که بر عهده داری برایت دشوار باشد. به خصوص این که با عزیزانت اختلاف نظر پیدا کرده و احساس می کنی همه مخالف تو هستند.

اشتباه فکر نکن! سعی کن منعطف باشی و به همه نظرات توجه داشته باشی. این اختلاف نظرها را به ابزاری برای راه انداختن جنگ قدرت ها تبدیل نکن. آرام باش، نفس عمیق بکش و سعی کن با دیگران ارتباط برقرار کنی. شاید از نتایجی که به دست می آوری شگفت زده شوی!

سخنی برای امروزت: این زندگی من است و من هرگز تا ابد زندگی نخواهم کرد اما می خواهم تا زمانی که زنده هستم با تمام وجود زندگی کنم!

فال روزانه امروز خرداد

امروز احتمالا باید کارهای زیادی انجام دهی و این مسئله ممکن است باعث نا امیدی و احساس منفی در وجودت شود. شاید در ترافیک گیر کنی، چیزی که نیاز داری را پیدا نکنی و نتوانی با کسانی که دوست داری مشورت کنی.

همه این اتفاقات خارج از کنترل تو هستند، پس بهتر است کمی به خودت زمان دهی و سراغ کارهای دیگر بروی. به نظر می رسد امروز برای تحقیق درباره موضوعات مورد علاقه ات مناسب باشد.

سخنی برای امروزت: آیا می خواهی فرمول موفقیت را به تو بدهم؟ بسیار ساده است، شکست های خود را دو برابر کن! – “توماس جی واتسون”

تیر

عمل گرایی و احساسات خوب تو برای امروز بسیار ارزشمند هستند. شاید نزدیکانت بی قرار و آشفته باشند و مجبور شوی با صحبت کردن، آن ها را به مسیر درست هدایت کنی.

ممکن است یکی از دوستان صمیمی یا حتی عشقت مشکلات مالی داشته باشد و از تو کمک بخواهد. امروز روز خوبی برای قرض دادن پول نیست اما اگر باری از مشکلات دیگران بر می دارد می توانی این کار را بکنی.

سخنی برای امروزت: مسئله خود مشکل نیست بلکه نگرش تو نسبت به آن مشکل است.

مرداد

امروز به مشکلاتی در لوله کشی منزل، برق یا تلفن بر می خوری که نیاز به تماس با افراد حرفه ای دارد. شاید کمی آزار دهنده باشد زیرا مجبور می شوی ساعت ها رفت و آمد افراد غریبه به خانه ات را تحمل کنی تا مشکلات رفع شود.

این اتفاقات را با آغوش باز بپذیر و تقصیر آن ها را گردن دیگران نینداز، نگران نباش فردا دیگر از این مشکلات خبری نخواهد بود!

سخنی برای امروزت: تو باید همان کاری را انجام دهی که فکر می کنی نمی توانی انجام دهی – “النور روزولت”

شهریور

ممکن است یک نامه یا تماس تلفنی ناراحت کننده و البته غیر منتظره داشته باشی که خبر بد مهمی نیست اما همین مسائل و شکست های کوچک و آزار دهنده است که تو را مجبور می کند از مسیرت خارج شوی.

مشکل داشتن با کامپیوتر، تلفن همراه و دیگر ابزار فناوری دور از انتظار نیست. سعی کن آرامشت را حفظ کرده و کاری را که لازم است انجام دهی.

سخنی برای امروزت: هر قهرمانی زمانی بر این باور بوده که هرگز تسلیم نمی شود – “گبی داگلاس”

مهر

یک وقفه ناراحت کننده و غیر منتظره در روال زندگی ات پیش می آید. ممکن است یکی از دوستانت به مشاوره نیاز داشته باشد و احساس کنی که باید به او در این مورد کمک کنی و در نتیجه پروژه هایت را برای مدتی متوقف کنی.

اگرچه وقفه جالبی نیست اما از او عصبانی نباش که ممکن است بعد از رفتارت پشیمان شوی. به علاوه مشکل با کامپیوتر، تلفن همراه و موارد این چنینی اصلا دور از انتظار نیست.

سخنی برای امروزت: همان تغییری باش که دوست داری در دنیا ببینی – “مهاتما گاندی”

آبان

امروز ممکن است حس کنی آهسته تر از حدی که انتظار داری جلو می روی و روند پیشرفت امورت با مشکل مواجه شده است. احتمالا با ابزار فناوری مانند کامپیوتر نیز مشکل پیدا خواهی کرد.

همه این موارد می توانند ناراحت کننده و خسته کننده باشد اما سعی کن خونسردی ات را حفظ کرده و با خودت تکرار کنی فردا روز دیگری است.

سخنی برای امروزت: من هرگز شکست نخورده ام، فقط ده هزار راه اشتباه را کشف کرده ام – “ادیسون”

آذر

ممکن است مشکلات پیش بینی نشده ای در برنامه های سفرت رخ دهد که می تواند به دلیل تغییر یا تاخیر در برنامه های هوایی، خراب شدن خودرو یا ترافیک باشد. در صورت امکان بهتر است از هر نوع سفر خودداری کنی.

ممکن است به قدری به تو استرس وارد شود که تمام روز طول بکشد تا آرام شوی. امروز برای ماندن در خانه و مطالعه به خصوص در مورد موضوعات علمی و متا فیزیکی عالی است.

سخنی برای امروزت: اگر می خواهی با رضایت به رختخواب بروی باید هر روز صبح با اراده قوی از خواب بیدار شوی – “جرج لوریمر”

دی

ممکن است مشاجراتی بر سر مسائل مالی و پول داشته باشی. این پول شاید شامل سرمایه شخصی ات نباشد بلکه به گروهی که در آن عضو هستی تعلق داشته باشد.

سعی کن منطقی باشی و بدان که امروز روز خوبی برای هدف گذاری های جدید یا برنامه ریزی های دقیق نیست. بهتر است یک یا دو روز صبر کنی. پروژه هایی که امروز شروع شود ممکن است با تاخیر و وقفه همراه باشد.

سخنی برای امروزت: زمانی که درد یک مانع بسیار بزرگ است، خودت را برای قوی تر بودن به چالش بکش.

بهمن

ممکن است اختلاف نظرهایی با همسر یا همکارت داشته باشی که حتی می تواند به یک مشاجره تبدیل شود. این مسئله هیچ کمکی به اثربخشی رابطه شما نخواهد کرد.

اگر کوچک ترین نشانه اختلاف ظاهر شد اجازه نده به جای باریک کشیده شود و همان ابتدا مسئله را حل کن. سعی کن نظرات طرف مقابل را بشنوی و نگذاری یک مسئله جزئی طوفان به پا کند.

سخنی برای امروزت: از جایی که هستی شروع کن، از آن چه داری استفاده کن و کاری که می توانی را انجام بده – “آرتور اش”

اسفند

به دلیل شرایطی که خارج از کنترل تو است ممکن است برنامه های مربوط به مسافرت چندان خوب پیش نرود یا لازم باشد آن را به تعویق بیندازی. این مسئله شاید نا امید کننده باشد زیرا برای ادامه آن دچار اضطراب شده ای.

سعی کن به دنیا بد و بیراه نگویی و اجازه ندهی جنون عقلت را زایل کند. هر شکستی که امروز متحمل می شوی می تواند در طولانی مدت موهبت هایی در دل خود داشته باشد.

سخنی برای امروزت: به خاطر داشته باش تو بیشتر از آن چه که فکر می کنی مسئول شادمانی ات هستی.سخنی برای امروزت: همان آب جوشی که سیب زمینی را نرم می کند، تخم مرغ را سفت می کند!

منبع کوکا
ارسال نظر

تبلیغات متنی