کد خبر : 19877

چروک | رفع چروک پوست

تمرین دادن صورت به پوست کمک می‌کند که انعطاف بیشتری داشته باشد و همچنین جریان خون را افزایش می دهد و پف صورت را از بین می برد

به گزارش ورنداز :

تمرین دادن صورت به پوست کمک می‌کند که انعطاف بیشتری داشته باشد و همچنین جریان خون را افزایش می دهد و پف صورت را از بین می برد.

در انجام این تمرین ها باید صبر داشته باشید و انتظار نداشته باشید که بعد از دو روز تمرین نتیجه بگیرید اما اگر در طولانی مدت در انجام این تمرین ها اصرار بورزید، می توانید نتیجه بسیار عالی دریافت کنید.

رفع چروک صورت

چشم های چرخان

چشم هایی که به هر طرف نگاه می کند، می تواند از چروک های اطراف چشم جلوگیری کند.

چشم هایتان را از راست به چپ ببرید و سپس از چپ به راست این کار را تکرار کنید و همجنین بالا و پایین و پایین به بالا را نیز انجام دهید فقط در این تمرین باید چشم ها حرکت کند و عضله چانه باید کاملا ثابت باشد و در نظر بگیرید که این تمرین را برای هر جهت پنج بار تکرار کنید.

تلفظ حرف O

بیایید که چروک اطراف بینی را از بین ببریم.

دهانتان را به شکل O انگلیسی در بیاورید و این حرف را با صدای بلند تکرار کنید و در نهایت این تمرین را ده بار تکرار کنید.

رفع چروک صورت

هولیگان

این تمرین از خط و خطوط روی چانه جلوگیری می کند و عضلات گردن را نیز تقویت می کند.

زبانتان را بیرون بیاورید و آن را سفت کنید و سرتان را کمی متمایل به چپ و بالا نگه دارید و زبان را به سمت راست بیرون بدهید و چانه را به سمت بالا لیفت کنید و برای ده ثانیه این تمرین را انجام دهید و سپس به پوزیشن پایه برگردید و این حرکت را دوباره تکرار کنید.

و در نهایت این تمرین را پنج بار تکرار نمایید.

لبخند بزنید

با این تمرین می توانید گونه و استخوان گونه را قوی کنید.

همانگونه که ورزش و تناسب اندام نمناک گفته است لب هایتان را کاملا برای لبخند بکشید و انگشت هایتان را روی گوشه های لب قرار دهید و آن را به آرامی بکشید و گوشه های لب را به سمت گوش کشش دهید و دوباره به موقعیت اول برگردانید و این تمرین را ده بار تکرار کنید.

مادربزرگ

اگر می خواهید که از چروک های بالای لب خلاص شوید، تمرین مادر بزرگ را انجام دهید.

دهانتان را باز کنید و لب هایتان را روی دندان ها بکشید و این تمرین را به مدت ده ثانیه در هر ست انجام دهید و در نهایت 15 بار این تمرین را تکرار کنید.

رفع چروک صورت

کششی

این تمرین در از بین بردن چروک های افقی روی پیشانی کمک می کند.

دست های خود را در بالای پیشانی قرار دهید و به طوری که دست هایتان دقیقا روی محل رویش مو باشد و با دست پیشانی را به عقب بکشید و سرتان را نیز کمی به عقب ببرید و با لب هایتان نیز حرف O را تکرار کنید و ده ثانیه این تمرین را طول بدهید، فقط باید توجه داشته باشید که باید هنگام انجام این تمرین، کشش را در پیشانی احساس کنید و این تمرین را 20 بار تکرار کنید.

تمام تمرین ها را با ارامش و دقت کامل انجام دهید و هرگز به سر خود فشار نیاورید و فراموش نکنید که هنگان تمرین باید نفس عمیق بکشید.

منبع برترین ها
ارسال نظر

تبلیغات متنی