کد خبر : 19812

رابطه جنسی | مشکلات آقایان در رابطه جنسی

برای اطلاع از مشکلات آقایان در رابطه جنسی با ما در ادامه همراه باشید.

به گزارش ورنداز :

 مشکلات آقایان در رابطه جنسی

برای اطلاع از مشکلات آقایان در رابطه جنسی با ما در ادامه همراه باشید.

بانوان اجازه بدهید مردتان پیش روی رابطه جنسی را به دست بگیرد چرا که زیاده روی در پیشروی شما باعث خاموش شدن احساسات جنسی همسرتان می شود.

اکثریت زنان  نمی‌دانند اگر بیش از آنی که  مردان  در پی‌شان هستند، خودشان در پی مرد باشند،‌ مرد سرانجام منفعل می‌شود. اگر گاه گاه کمی نواختن و سر در پی مرد گذاشتن مزه‌ی خودش را دارد و مرد می‌فهمد که زمان مناسبی است که زن را دنبال کند، ولی تکرار این عمل،‌ بی‌آن که مرد دربیابد علاقه‌ی او را به سکس خاموش می‌کند.

وقتی زن بیش از حد مسئولیت آغاز کردن رابطه جنسی را به عهده گیرد، باعث کاهش تدریجی انگیزه‌ی مرد می‌شود. زن مرتباً بخش مردانه‌اش را نشان می دهد؛ ‌پس مرد به سمت بخش زنانه و پذیرنده‌ی خود رانده می‌شود. چنین عدم تعادلی به تدریج شور و حرارت جنسی را در زندگی زناشویی می‌فرساید.

معمولاً مرد حتی نمی‌فهمد که چه بر سر شور و حرارت جنسی‌اش آمده؛ ‌و بدتر این که ممکن است به اشتباه فکر کند دیگر همسرش برایش جذابیتی ندارد.

توجه دارید! یک فقدان تعادل ساده می‌تواند به بحرانی جدی بینجامد. بنابراین، زن با علامت فرستادن و به طور غیرمستقیم سکس خواستن، به درستی می‌تواند از بخش مردانه‌ی شوهرش حمایت کند- بخشی که زن آرزوی آن را دارد و در خیالِ دنبال شدن توسط آن به سر می‌برد.

 

منبع فرتاک نیوز
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    خودتون معلوم هست چی نوشتید؟

  • حسین

    این نظریه شبیه ورزدن است

تبلیغات متنی