کد خبر : 19810

رضا رشید پور | گم شدن رضا رشید پور

برخی رسانه ها مدعی شده اند رضا رشید پور مجری مردمی و محبوب تلویزیون مدتی است ناپدید شده و خبری از آن نیست.

به گزارش ورنداز :

برخی رسانه ها مدعی شده اند رضا رشیدپور مجری مردمی و محبوب تلویزیون مدتی است ناپدید شده و خبری از آن نیست

سال 99 از مسابقه سیم آخر در شبکه سه رونمایی شــد؛ مســابقه‌ای که اجرای آن را رضا رشیدپور برعهده داشت و به‌رغم برخی کاستی‌ها طرفداران ثابت خود را پیدا کرد. طبق اعلام رســمی، قرار بود فصل جدید این مسابقه نیمه دوم امسال روی آنتن برود اما نه تنها خبری از آن نیست که شنیده می‌شود سیم آخر به بایگانی رفته است. 

پس از سه ماه و نیم خبر پخش فصل جدید ســیم آخر نیمه مهر امســال رسانه‌ای شد. حتی در خبر رســمی مربوط به پروژه آمده بود که این سری همچون گذشته، ساعت 22:30 پنجشنبه و جمعه‌ها روی آنتن می‌رود. حالا اما شــایعه‌ای به گوش می‌رسد که ســیم آخر در آســتانه تولید، متوقف شده است. دلیل رسمی اتفاق اعلام نشده اما می‌توان حدس زد از یکسو ترجیح رشیدپور عدم اجرای این مسابقه به دلیل اتفاقات اجتماعی است و از سوی دیگر، سلسله حواشی رخ داده، او را بار دیگر در فهرست ممنوع‌الکارها برده. در ادامه تحلیل هفت صبح را بخوانید.

انزوای خودخواسته؟

اشاره کردیم که دلیل روشــن و مشخصی درباره عدم تولید و پخش سیم آخر بیان نشده است. این را هم اضافه کنیم که شاید اتفاقی دیگر برای مســابقه رخ دهد و به آنتن برسد! عجالتا بر اساس شنیده‌ها رشــیدپور کاری با تلویزیون ندارد و تلویزیون نیز کاری با او ندارد! ایــن مجری پس از حمایت از علی دایی مورد هجمه از ســوی برخی رسانه‌ها و جریان‌ها قرار گرفت و پس از آن فعالیت خود در اینســتاگرام را نیز به حالت تعلیق درآورد.

گفتیم اینســتاگرام، یاد دیگر حاشیه پررنگ رضا رشیدپور در ســال جاری افتادیم. او در صفحه خود ویدئوهایــی انتقادی دربــاره کیفیت خودروهــای داخلی منتشر کرد و با مقایسه قیمت خودروی داخلی با خودروهای خارجی، توضیح داد مثال با نصف قیمت پراید چه برندهایی در کشورهای همسایه می‌توان خرید. این ماجرا زمینه حمله برخی رسانه‌های همسو با صداوسیما به رشیدپور را فراهم کرد و شائبه ممنوع‌الکاری‌اش را به وجود آورد. البته مدتی بعد خبر رسمی ساخت ســیم آخر همه فرضیه‌ها را به هم زد. این ماجراها مربوط است به نیمه اول سال که شرایط اجتماعی با نیمه دوم سال متفاوت بود

منبع 55 آنلاین
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • محمد

  جریان دربورس بودن وخبرهای پی درپی ازایران چه باربط وچه بی ربط برای این است که پروژه روی اعصاب ایرانیان را ه رفتن وناامیدکردن ایرانی دردست دشمن ایران است ولی وقتی خودشان باشند سیل وپشگل وهیزم وصرفه جویی درگاز وبرکناری مجری تلویزیون و...امری عادی جلوه می کند

 • ناشناس

  چه حقی داشته از علی دایی حمایت کنه؟ عجب زمونه ای شده!!! خخخخخخ

 • ناشناس

  هرجاکه باشدخدانگهدارش باشه

 • 10783

  همه باید از علی دایی حمایت کنیم چون ایشون داره از اعتبار و حیثیتش مایه میذاره که از ما حمایت کنه

تبلیغات متنی