کد خبر : 19777

جرارد پیکه | خیانت جرارد پیکه

صحبت های جدیدی در مورد جرارد پیکه در فضای مجازی منتشر شده است که در این مطلب آن را میخوانید

به گزارش ورنداز :

صحبت های جدیدی در مورد جرارد پیکه در فضای مجازی منتشر شده است که در این مطلب آن را میخوانید به نظر می‌رسد که قرار نیست حاشیه‌های زندگی شخصی جرارد پیکه به اتمام برسد و شاید او به زودی درگیر ماجرای جدیدی در خصوص خیانت به نامزد جدید خود یعنی کلارا چیا شود.جرارد پیکه 12 سال‌ با شکیرا  زندگی کرد و دو فرزند هم از او داشت اما چند ماه قبل و پس از افشای خیانت او به خواننده کلمبیایی آن‌ها از هم جدا شدند.

مدافع سابق  بارسلونا  جرارد پیکه  از آن زمان با کارمند خود کلارا در ارتباط بوده ولی حالا به نظر می‌رسد که ممکن است به او هم خیانت کرده باشد!

جوردی مارتین، خبرنگار پاپاراتزی که شکیرا و پیکه را در طول 12 سال زندگی آن‌ها دنبال می‌کرد و پس از جدایی آنها چندین خبر اختصاصی در این خصوص داده بود، پستی در صفحه اینستاگرام منتشر کرد که وفاداری مدافع سابق بارسلونا به کلارا را زیر سوال می‌برد.این خبرنگار در یکی از استوری‌های خود تصویر اکانت  اینستاگرام  یک زن جوان را منتشر کرد و نوشت:«جرارد او را می شناسی پس تعجب نکن اگر شکیرا دنیا را روی سر تو خراب می‌کند.»

این زن جوان جولیا پویج گالی نام دارد و طبق مشخصات اکانتش اهل بارسلون و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق جزای  اقتصادی  و انطباق شرکتی است.

مارتین یکی از منتقدان سرسخت پیکه است و به همین پیام اکتفا نکرده و صحبت‌های تندی را علیه همسر سابق شکیرا مطرح کرده است. او درباره پیکه گفت:« بسیاری از مردم از جرارد پیکه حمایت می کنند اما من هنوز به چیزی فکر می کنم که 12 سال پیش پیش بینی کرده بودم. اینکه رابطه با شکیرا برای تو خیلی بزرگ است و با او احساس حقارت داشتی. تو در کنار او احساس کوچک بودن می‌کردی. به یک دختر 23 ساله نیاز داشتی که به تو بخندد. تو بی‌حوصله‌ای؛ تو متوسط بوده، هستی و خواهی بود.»

منبع اقتصاد ۱۰۰
ارسال نظر

تبلیغات متنی