کد خبر : 19704

گلشیفته فراهانی | ازدواج گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی از ازدواجش بعد از سالها افشاگری میکند

به گزارش ورنداز :

 گلشیفته فراهانی از ازدواجش بعد از سالها افشاگری میکندگلشیفته فراهانی بازیگر مشهور سینمای ایران که اکنون شهرتش را مدیون بازی در دو فیلم ضد ایرانی است در گفتگو با هفته نامه آلمانی اشپیگل گفته در سال ۱۳۸۴ با امین مهدوی (به گزارش برخی از سایتها بهایی می باشد) ازدواج کردخبرنگار هفته نامه آلمانی سپس درباره جدایی گلشیفته از همسرش می پرسد. او می گوید: زمانی که من ایران را ترک کردم با همسرم بودم و حتی دو سال نیز با هم در خارج از ایران زندگی کردیم اما حالا دیگر از هم جدا شده ایم. و البته توضیح بیشتری درباره چرایی این جدایی نمی دهد. خبرنگار مجله آلمانی برای اینکه مصاحبه اش را با یک فضای عاطفی به پایان ببرد درباره مردی می پرسد که در فیلم “خورش آلو با مرغ”، از فرط عشق جان می دهد. گلشیفته نیز از فرصت استفاده می کند و مردم ایران عاشقان بی نظیری در دنیا معرفی می کند که همه چیزشان را در راه عشق می دهند.

 
 

«گلشیفته فراهانی» اعلام کرد: «در ایران من یک شاه ماهی در رودخانه بودم، اما در هالیوود مثل یک ماهی در اقیانوس هستم و این خیلی سخت است.»

شبکه‌ی تلویزیونی «الجزیره» در مصاحبه‌ با «گلشیفته فراهانی» که درجریان برگزاری اولین جشنواره‌ فیلم ترایبکا دوحه انجام شد، به پای صحبت گلشیفته فراهانی نشست.

این بازیگر ۳۱ ساله گفت: «در ایران بهترین فیلم‌نامه‌ها به من پیشنهاد می‌شد، اما در خارج از ایران برای گرفتن یک نقش باید بجنگم.»الجزیره با اشاره به این‌که اولین نقش‌آفرینی «فراهانی» در ۱۴ سالگی در فیلم «درخت گلابی» داریوش مهرجویی بوده است، از قول وی نوشت: «می‌خواستم مردم را تحت تاثیر قرار بدهم. با نواختن موسیقی کلاسیک، شما برای جمعی از مردم می‌نوازید که تحصیل‌کرده و با معلومات هستند. من می‌خواستم تغییر مثبتی در این اکثریت ایجاد کنم و در این راه سینما بهترین زبان بود.»

وی اظهار کرد: «یکی از اهداف من این بود که نوع دیگری از رفتار یک ستاره‌ را معرفی کنم. من عاشق فلسفه‌ تائوئیسم هستم. یک مثل هست که می‌گوید انسان باید مثل اقیانوس زندگی کند. اقیانوس بیشترین آب‌های جهان را دارد، اما در پایین‌ترین نقطه زمین قرار گرفته و آب همه رودخانه‌ها به آن می‌ریزد. من همیشه سعی کرده‌ام که مطابق این فلسفه زندگی کنم.»

وی در  ادامه گفت: «من به مردم کشورم احترام می‌گذارم، به من دختر کشور می‌گفتند. چه بخواهم یا نه، من نماینده‌ ایران هستم و مردم مسوولیت من را بیشتر می‌کنند.»

«فراهانی» در پایان با تاسف از اینکه فرصت بازی در فیلم «شاهزاده پارسی» را از دست داده است، تاکید کرد مطمئمنا این را جبران خواهد کرد.

منبع رکنا
ارسال نظر

تبلیغات متنی