کد خبر : 19670

عود | خواص عود | انواع عود

سوزاندن عود باعث دور شدن امواج و انرژیهای منفی “شاچی” موجود در محیط میشود .چند تا از بهترین خواص عودها را به شما در ادامه می گوییم.

به گزارش ورنداز :

سوزاندن عود باعث دور شدن امواج و انرژیهای منفی “شاچی” موجود در محیط میشود .چند تا از بهترین خواص عودها را به شما در ادامه می گوییم.اگر اهل عود  روشن کردن هستید بد نیست این مطلب را تا انتها بخوانید تا با خاصیت چند عود آشنا شوید:

بهترین عودها

1) عود گل سرخ:

امواج ملایم و عاشقانه ای را به چاکرای قلب وارد می کند و باعث تقویت می شود.

2) عود نعناع:

برای تقویت  قلب  و چاکرای چشم سوم مفید است و قدرت تمرکز و سرحالی را بالا می برد.

3) عود دارچین:

برای رفع خشتگی و ضدعفونی کننده محیط و برطرف کردن اختلالات گوارشی مفید است.

4) عود آویشن:

برای رفع خستگی فکری و درمان استرس مفید است.

5) بهترین عود لاوندر یا همان اسطوخودوس:

رفع خستگی، افزایش آرامش، افزایش انرژی مثبت در منزل  ضدعفونی  کردن محیط و افزایش جریان خون

آیا می دانید عود چه نقشی در سطح انرژی بدن و محل کار و زندگی شما دارد؟

تحقیقات گسترده دانشمندان, پزشکان و بزرگان گیاه شناسی بر روی عود ویژگیهای زیر را به اثبات رسانده است:

* استنشاق روایح مطبوع باعث ایجاد و ارسال پیامهای عصبی در مغز و کل سیستم عصبی و دریافت واکنشهای مثبت می شود. بوی خوش عود به روح شما آرامش می بخشد، هاله شما را از انرژی های منفی پاک میکند و شما را آماده انجام مراقبه و دریافت یا انتقال انرژی می نمایدسوزاندن عود خود به تنهایی یکی از درمانهای اثر بخش برای جلوگیری و رفع استرس, ایجاد آرامش و تمدد اعصاب, رفع خستگی ، افزایش سلامتی فرد و بسیاری از بیماریهای دیگر می باشد.

 

دلایل استفاده از عودها و خواص جادویی و درمانی عودها

دلایل استفاده از عودها و خواص جادویی و درمانی عودها

√ سوزاندن عود باعث دور شدن امواج و انرژی های منفی موجود در محیط می شود.

√ رومیان و مصریان از عود ها بعنوان ماده ضد عفونی کننده ، ضد باکتری و دارویی برای درمان زخم کمک می گرفتند.

√ روایح مطبوع موجود در عود, فرد را فعالتر و سر زنده تر ساخته و باعث ارتباط شخص با درون خود شده و سطح انرژی مثبت محیط را بالا میبرد و پیامهای بویایی در مغز رابطه بدن و ذهن راسریعتر برقرار می کند و علاوه بر همه اینها هر چاکرا عود مخصوص خود را دارد.

دلایل استفاده از عودها و خواص جادویی و درمانی عودها

دلایل استفاده از عودها و خواص جادویی و درمانی عودها

√عودها نه فقط برای از بین بردن بوهای بد و پراکندن بوی خوش بکار میرفت بلکه برای دور کردن روحهای پلید نیز بکار میرفته است.

تاریخچه استفاده از عود در ایران

در ایران گیاه درمانی پیشینه بسیار قدیمی دارد و اکنون با عود های گیاهی تائید شده می توان در درمان و آرامش روح و جسم خود و دیگران استفاده نمود.دلایل استفاده از عودها و خواص جادویی و درمانی عودها

رایحه درمانی توسط عود یکی از بی خطرترین ، کم هزینه ترین ، ارزان ترین و اثر بخش ترین متدهای درمانی می باشد یعنی برای انجام” آروماتراپی”رایحه درمانی در خانه به راحتی میتوان از سوزاندن عود استفاده کرد.

√ ترکیبات معطر طبیعی گلها و گیاهان که درعود یافت میشود و از طریق بینی وارد سیستم لیمبیک مغز و قسمت مخاطی هیپوتالاموس شده و با تحریکات اعصاب بویایی این قسمت که مسئولیت احساسات ، تنفس ، ضربان قلب ، غدد درون ریز ، حافظه و یادگیری را بر عهده دارد ، تاثیر قابل توجهی بر روحیات و خلق و خو می گذارد.
√ عصاره معطر گیاهان موجود در عود بدلیل ساختار تشکیل دهنده شان که معمولا شامل آلدئیدها ، کتونها ، استرها است ، نقش بسزایی در سلامت جسم و ذهن دارند.
√ سوزاندن عود باعث دور شدن امواج و انرژیهای منفی “شاچی” موجود در محیط میشود.

منبع رکنا ،عود آنلاین
ارسال نظر

تبلیغات متنی