کد خبر : 19599

تعطیلی | تعطیلی همدان

ادارات و مدارس استان همدان دوشنبه تعطیل شد

به گزارش ورنداز :

ادارات و مدارس استان همدان دوشنبه تعطیل شد

تعطیلی ادارات و مدارس همدان 

ادارات، بانک‌ها، مدارس و دانشگاه‌های استان همدان به علت بارش برف و سرمای شدید فردا (دوشنبه) تعطیل است.استانداری همدان  ، بر اساس تصمیم کارگروه استانی مدیریت مصرف انرژی استان همدان همه دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌ها، موسسات، بانک‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی فردا دوشنبه ۲۶ دی ماه به دلیل بارش برف  و برودت هوا تعطیل است.در این اطلاعیه آمده است: این تصمیم به استناد مصوبه هیات وزیران و صورتجلسه کارگروه استانی مدیریت مصرف انرژی و ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران، و با توجه به پیش‌بینی تداوم بارش برف  ، برودت هوا و به منظور مدیریت مصرف انرژی گرفته شده است.

این اطلاعیه می افزاید: همچنین همه مراکز دانشگاهی (بخش اداری و آموزشی) و همه مقاطع تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش در سطح استان (بجز امتحانات سراسری پایه دوازدهم) به صورت غیر حضوری برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است که همه ملزم به خاموش کردن سیستم‌های گرمایشی تا ساعت هشت صبح روز سه‌شنبه ۲۷ دی هستند.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: بیشترین میزان بارش برف در شبانه روز گذشته در اسدآباد با ۵۰ سانتی متر به ثبت رسیده است.

سید محسن موسوی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین ظرف شبانه روز گذشته تاکنون در شهرهای نهاوند و همدان به ترتیب ۴۵ و ۴۰ سانتی متر برف باریده است.

او گفت: سامانه بارشی که از صبح روز شنبه وارد همدان شده تا امروز عصر به صورت فعال و پس از آن به شکل پراکنده تا روز دوشنبه در استان فعال خواهد بود.

منبع رکنا
ارسال نظر

تبلیغات متنی