کد خبر : 19324

قتل | قتل مادر شوهر

عروس تبریزی با همدستی مادرش مادر شوهرش را به قتل رساند

به گزارش ورنداز :

عروس تبریزی با همدستی مادرش مادر شوهرش را به قتل رساند

قتل مادر شوهر 

نهم خرداد ماه امسال بود که خانواده ای به دنبال گم شدن مادر پیر خود، به دایره جنایی پلیس آگاهی تبریز مراجعه و ملتصمانه از کارآگاهان برای پیدا شدن مادرشان یاری خواستند.اعلام مفقود شدن پیرزن ۷۰ ساله کارآگاهان سریع تحقیقات وسیع خود را برای پیدا شدن این بانو آغاز و بعد از تحقیقات میدانی به سرنخ هایی رسیدند.

 

کارآگاهان در ابتدا سراغ عروس خانواده رفتند و وی را دستگیر کردند. اما عروس در ابتدا منکر هرگونه اقدامی علیه مادرشوهر خود می شود؛ ولی بعد از مشاهده مستندات کارآگاهان، بالاخره ناچار لب به اعتراف قتل مادرشوهر خود می کند که با همدستی مادرش دست به این جنایت زده است.

گزارش رکنا حاکی است، در رابطه با این پرونده سه متهم دستگیر و علت این قتل دلخراش نیز اخاذی ۱۵ میلیارد ریالی عروس از مادرشوهرش بود. 

منبع رکنا
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • سیدحسن

    واقعا گاهی حوادث توسط نزدیکترین اعضای خانواده ،(مثل همین حادثه! ) رخ میدهد که اصلا فکر آنرا نمی کنیم !بعد به کسی دیگر شک میکنیم ! اما نمی دانیم که شیطان چه کار که با انسانها نمی کند ، به اندازه ای که حضرات علی علیه السلام کارهای خوب در نهج البلاغه دارد شیطان هم کار بد به همان اندازه دارد که انسانها را گمراه کند.

  • سید

    گاهی خداوند حادثه ای را رقم میزند تا ماموران به حوادث قبلی فکر کنند ،شاید در حوادث قبلی هم عروس نقش قاتل را داشته اما کسی دیگر بیگناه گرفته شده است !! گاهی خداوند ما را راهنمایی میکند گاهی با خواب ! زن اگر شیطان شود ۷۰ هزار پهلوان را به زمین میزند و اگر زن خوب شود از دامن او مرد به معراج میرود !

تبلیغات متنی